Football Stats
Herb Watford
WatfordŚr. pkt/mecz 0.75
Anglia / Championship16 sierpnia 2026 14:30
Herb Southampton
SouthamptonŚr. pkt/mecz 2.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Watford

2W — Watford3D5W — Southampton

Streaki - Watford

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Watford — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Watford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Watford — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Watford — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Watford — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Watford — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Watford — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Watford — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Watford — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Watford — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Watford — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Watford — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Watford — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Watford — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Southampton

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Southampton — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Southampton — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Southampton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Southampton — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Southampton — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Southampton — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Southampton — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Southampton — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Southampton — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Southampton — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Southampton — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Southampton — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Southampton — powyżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Southampton — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Southampton — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Southampton — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Southampton — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Southampton — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Southampton — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Watford

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Watford — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Watford — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Watford — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Watford — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Watford — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Watford — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Watford — przegrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Watford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Watford — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Watford — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Watford — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Watford — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Watford — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Watford — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 27 meczach z rzędu

Serie - Southampton

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Southampton — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Southampton — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Southampton — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Southampton — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Southampton — powyżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Southampton — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Southampton — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Southampton — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb WatfordWatford21Herb SouthamptonSouthampton
07.02Herb SouthamptonSouthampton10Herb WatfordWatford
30.08Herb WatfordWatford22Herb SouthamptonSouthampton
13.04Herb SouthamptonSouthampton32Herb WatfordWatford
09.12Herb WatfordWatford11Herb SouthamptonSouthampton
13.03Herb SouthamptonSouthampton12Herb WatfordWatford
30.10Herb WatfordWatford01Herb SouthamptonSouthampton
28.06Herb WatfordWatford13Herb SouthamptonSouthampton
30.11Herb SouthamptonSouthampton21Herb WatfordWatford
23.04Herb WatfordWatford11Herb SouthamptonSouthampton

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Southampton jest o 333% lepsza niż Watford pod względem odsetku wygranych meczów.

WatfordDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.20
2.80
2.50
Strzelone
0.70
0.80
0.75
Stracone
1.50
2.00
1.75
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
SouthamptonDomWyjazdOgółem
Win %
60%
70%
65%
Śr. goli/mecz
2.90
3.30
3.10
Strzelone
2.10
2.20
2.15
Stracone
0.80
1.10
0.95
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
0%
10%
5%

Ostatnie 10 meczów

Southampton jest o +214% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
Watford u siebie
2.20 gola/mecz
Southampton na wyjeździe

Progi bramkowe

WatfordSouthampton
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
20% (2/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
60% (6/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemWatfordSouthampton
Match Corners AVG
15.00 (3/40)
15.00 (3/20)
Over 6.5 Corners
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 7.5 Corners
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 8.5 Corners
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 9.5 Corners
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 10.5 Corners
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 11.5 Corners
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 12.5 Corners
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 13.5 Corners
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 14.5 Corners
33% (1/3)
33% (1/3)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemWatfordSouthampton
Corners Earned Match
3.77
3.95
3.60
More Corners Than Opponent
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
151
79
72

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemWatfordSouthampton
Match Cards AVG
3.00 (40/40)
3.00 (20/20)
3.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 4.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
120
60
60
Highest in a Match
6
6
6
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWatfordSouthampton
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Under 3.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Swansea4310102.50
2Charlton330093.00
3Wolves421171.75
4QPR321072.33
5Bristol City421171.75
6Middlesbrough320162.00
7Millwall320162.00
8West Brom320162.00
9Birmingham413061.50
10Sheffield Utd413061.50
11West Ham412151.25
12Blackburn412151.25
13Watford412151.25
14Bolton411241.00
15Derby411241.00
16Lincoln411241.00
17Southampton421130.75
18Cardiff303031.00
19Norwich410330.75
20Portsmouth410330.75
21Stoke City410330.75
22Wrexham302120.67
23Burnley301210.33
24Preston400400.00