Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Millwall
Streaki - Millwall
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Millwall — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Millwall — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Millwall — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Millwall — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Millwall — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Millwall — powyżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
- Millwall — poniżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
- Millwall — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
- Millwall — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Millwall — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Millwall — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Millwall — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Millwall — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Millwall — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Millwall — jest niepokonany (16/20, 80%)
- Millwall — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
Streaki - Norwich
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Norwich — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Norwich — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Norwich — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Norwich — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Norwich — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Norwich — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
- Norwich — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Norwich — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Norwich — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Norwich — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Norwich — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Norwich — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Millwall
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Millwall — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Millwall — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
Serie - Norwich
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Norwich — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Norwich — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Norwich — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Norwich — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Norwich — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Norwich — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Norwich — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Norwich — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Norwich — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Norwich — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Norwich — poniżej 6.5 kartek w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Norwich — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Norwich — poniżej 6.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Millwall | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 60% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.20 | 2.40 |
Strzelone | 1.60 | 1.60 | 1.60 |
Stracone | 1.00 | 0.60 | 0.80 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Norwich | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 60% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.80 | 2.70 |
Strzelone | 1.50 | 1.80 | 1.65 |
Stracone | 1.10 | 1.00 | 1.05 |
BTTS % | 70% | 30% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Wvs Bristol City2-0
- 11.05.2026Lvs Hull City0-2
- 08.05.2026Dvs Hull City0-0
- 02.05.2026Wvs Oxford United2-0
- 24.04.2026Dvs Leicester1-1
- 21.04.2026Wvs Stoke City3-1
- 18.04.2026Wvs QPR2-0
- 10.04.2026Dvs West Brom0-0
- 06.04.2026Lvs Norwich1-2
- 03.04.2026Wvs Middlesbrough2-1
- 15.08.2026Lvs West Brom1-2
- 02.05.2026Lvs Hull City1-2
- 25.04.2026Dvs Swansea1-1
- 21.04.2026Wvs Derby2-1
- 18.04.2026Wvs Bristol City4-2
- 11.04.2026Lvs Ipswich0-2
- 06.04.2026Wvs Millwall2-1
- 03.04.2026Dvs Portsmouth1-1
- 21.03.2026Wvs Charlton1-0
- 18.03.2026Lvs Southampton0-1
Progi bramkowe
| Millwall | Norwich | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| Millwall | Norwich | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| Millwall | Norwich | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Millwall | Norwich | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 11.50 (2/40) | — | 11.50 (2/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 7.5 Corners | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 8.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 9.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 10.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 11.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 12.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 13.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 14.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Millwall | Norwich | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.38 | 4.00 | 4.40 |
More Corners Than Opponent | 29% (6/21) | 0% (0/1) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 71% (15/21) | 100% (1/1) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 52% (11/21) | 100% (1/1) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 33% (7/21) | 0% (0/1) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 29% (6/21) | 0% (0/1) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 19% (4/21) | 0% (0/1) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 14% (3/21) | 0% (0/1) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 14% (3/21) | 0% (0/1) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 92 | 4 | 88 |
| Ogółem | Millwall | Norwich | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.29 | 4.00 | 6.40 |
More Corners Than Opponent | 29% (6/21) | 0% (0/1) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Against | 90% (19/21) | 100% (1/1) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 76% (16/21) | 100% (1/1) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 71% (15/21) | 0% (0/1) | 75% (15/20) |
Over 5.5 Corners Against | 52% (11/21) | 0% (0/1) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Corners Against | 38% (8/21) | 0% (0/1) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Corners Against | 33% (7/21) | 0% (0/1) | 35% (7/20) |
Over 8.5 Corners Against | 19% (4/21) | 0% (0/1) | 20% (4/20) |
Corners Against | 132 | 4 | 128 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Millwall notuje o 19% wyższy wynik niż Norwich pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Millwall | Norwich | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.38 (21/21) | 4.00 (1/1) | 3.35 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (21/21) | 100% (1/1) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (20/21) | 100% (1/1) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 67% (14/21) | 100% (1/1) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Cards | 43% (9/21) | 100% (1/1) | 40% (8/20) |
Over 4.5 Cards | 19% (4/21) | 0% (0/1) | 20% (4/20) |
Over 5.5 Cards | 10% (2/21) | 0% (0/1) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Cards | 5% (1/21) | 0% (0/1) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/21) | 0% (0/1) | 0% (0/20) |
Total Cards | 71 | 4 | 67 |
Highest in a Match | 7 | 4 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 4 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Millwall | Norwich | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

