Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Millwall
Streaki - Millwall
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Millwall — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Millwall — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Millwall — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Millwall — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Millwall — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Millwall — powyżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
- Millwall — poniżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
- Millwall — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
- Millwall — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Millwall — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Millwall — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Millwall — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Millwall — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Millwall — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Millwall — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Millwall — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
Streaki - Wrexham
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Wrexham — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Wrexham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Wrexham — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Wrexham — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Wrexham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Wrexham — powyżej 2.5 spalonych (3/3, 100%)
- Wrexham — powyżej 12.5 rożnych (3/3, 100%)
- Wrexham — poniżej 5.5 kartek (3/3, 100%)
- Wrexham — poniżej 6.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
- Wrexham — powyżej 7.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
- Wrexham — ma więcej rożnych niż przeciwnik (3/3, 100%)
- Wrexham — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- Wrexham — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Millwall
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Millwall — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Millwall — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Millwall — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Wrexham
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Wrexham — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wrexham — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wrexham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Wrexham — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wrexham — powyżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wrexham — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wrexham — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wrexham — powyżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wrexham — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Millwall jest o 25% lepsza niż Wrexham pod względem odsetku wygranych meczów.
| Millwall | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.50 | 2.50 |
Strzelone | 1.50 | 1.50 | 1.50 |
Stracone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Wrexham | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 2.60 | 3.15 |
Strzelone | 1.90 | 1.20 | 1.55 |
Stracone | 1.80 | 1.40 | 1.60 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Southampton1-5
- 22.08.2026Wvs Norwich3-0
- 15.08.2026Wvs Bristol City2-0
- 11.05.2026Lvs Hull City0-2
- 08.05.2026Dvs Hull City0-0
- 02.05.2026Wvs Oxford United2-0
- 24.04.2026Dvs Leicester1-1
- 21.04.2026Wvs Stoke City3-1
- 18.04.2026Wvs QPR2-0
- 10.04.2026Dvs West Brom0-0
- 28.08.2026Lvs Birmingham1-2
- 22.08.2026Dvs Watford1-1
- 17.08.2026Dvs Cardiff1-1
- 18.07.2026Wvs Manchester United1-0
- 02.05.2026Dvs Middlesbrough2-2
- 26.04.2026Lvs Coventry1-3
- 21.04.2026Wvs Oxford United1-0
- 18.04.2026Wvs Stoke City2-0
- 12.04.2026Lvs Birmingham0-2
- 07.04.2026Lvs Southampton1-5
Progi bramkowe
| Millwall | Wrexham | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Millwall | Wrexham | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Millwall | Wrexham | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Millwall | Wrexham | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 13.00 (1/40) | — | 13.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 8.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 9.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 10.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 11.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 12.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Millwall | Wrexham | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 7.25 | 4.00 | 8.33 |
More Corners Than Opponent | 75% (3/4) | 0% (0/1) | 100% (3/3) |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (4/4) | 100% (1/1) | 100% (3/3) |
Over 3.5 Corners Earned | 100% (4/4) | 100% (1/1) | 100% (3/3) |
Over 4.5 Corners Earned | 75% (3/4) | 0% (0/1) | 100% (3/3) |
Over 5.5 Corners Earned | 75% (3/4) | 0% (0/1) | 100% (3/3) |
Over 6.5 Corners Earned | 75% (3/4) | 0% (0/1) | 100% (3/3) |
Over 7.5 Corners Earned | 75% (3/4) | 0% (0/1) | 100% (3/3) |
Over 8.5 Corners Earned | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Corners Earned | 29 | 4 | 25 |
| Ogółem | Millwall | Wrexham | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.00 | 4.00 | 5.33 |
More Corners Than Opponent | 75% (3/4) | 0% (0/1) | 100% (3/3) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (4/4) | 100% (1/1) | 100% (3/3) |
Over 3.5 Corners Against | 100% (4/4) | 100% (1/1) | 100% (3/3) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (2/4) | 0% (0/1) | 67% (2/3) |
Over 5.5 Corners Against | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Corners Against | 20 | 4 | 16 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Millwall | Wrexham | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.00 (4/4) | 4.00 (1/1) | 4.00 (3/3) |
Over 0.5 Cards | 100% (4/4) | 100% (1/1) | 100% (3/3) |
Over 1.5 Cards | 75% (3/4) | 100% (1/1) | 67% (2/3) |
Over 2.5 Cards | 75% (3/4) | 100% (1/1) | 67% (2/3) |
Over 3.5 Cards | 75% (3/4) | 100% (1/1) | 67% (2/3) |
Over 4.5 Cards | 50% (2/4) | 0% (0/1) | 67% (2/3) |
Over 5.5 Cards | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Total Cards | 16 | 4 | 12 |
Highest in a Match | 6 | 4 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 4 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Millwall | Wrexham | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

