Football Stats
Herb Wolves
WolvesŚr. pkt/mecz 1.10
Anglia / Championship9 września 2026 20:45
Herb Portsmouth
PortsmouthŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Wolves

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wolves — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Wolves — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Wolves — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Wolves — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Wolves — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Wolves — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Wolves — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Wolves — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Wolves — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Wolves — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Wolves — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Wolves — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Wolves — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Wolves — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Wolves — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Wolves — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Wolves — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Wolves — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Portsmouth

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Portsmouth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Portsmouth — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Portsmouth — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Portsmouth — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Portsmouth — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Portsmouth — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Portsmouth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Portsmouth — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Portsmouth — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Portsmouth — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Portsmouth — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Portsmouth — powyżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Portsmouth — poniżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Portsmouth — powyżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Portsmouth — poniżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Portsmouth — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)

Serie - Wolves

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wolves — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — poniżej 4.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolves — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 19 meczach z rzędu

Serie - Portsmouth

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Portsmouth — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Portsmouth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Portsmouth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Portsmouth jest o 20% lepsza niż Wolves pod względem odsetku wygranych meczów.

WolvesDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
3.10
2.80
2.95
Strzelone
1.60
0.90
1.25
Stracone
1.50
1.90
1.70
BTTS %
80%
40%
60%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
39%
41%
40%
Śr. strzały/mecz
9.38
11.00
10.19
Śr. faule/mecz
11.13
11.75
11.44
PortsmouthDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
2.10
3.60
2.85
Strzelone
0.80
1.60
1.20
Stracone
1.30
2.00
1.65
BTTS %
40%
90%
65%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
40%
0%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekWolves vs Portsmouth
1.60 gola/mecz
Wolves u siebie
1.60 gola/mecz
Portsmouth na wyjeździe

Progi bramkowe

WolvesPortsmouth
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemWolvesPortsmouth
Match Corners AVG
9.00 (16/40)
9.00 (16/20)
Over 6.5 Corners
81% (13/16)
81% (13/16)
Over 7.5 Corners
69% (11/16)
69% (11/16)
Over 8.5 Corners
63% (10/16)
63% (10/16)
Over 9.5 Corners
50% (8/16)
50% (8/16)
Over 10.5 Corners
25% (4/16)
25% (4/16)
Over 11.5 Corners
13% (2/16)
13% (2/16)
Over 12.5 Corners
13% (2/16)
13% (2/16)
Over 13.5 Corners
6% (1/16)
6% (1/16)
Over 14.5 Corners
0% (0/16)
0% (0/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemWolvesPortsmouth
Corners Earned Match
3.62
3.50
6.00
More Corners Than Opponent
24% (5/21)
25% (5/20)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
62% (13/21)
60% (12/20)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
48% (10/21)
45% (9/20)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
43% (9/21)
40% (8/20)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
29% (6/21)
25% (5/20)
100% (1/1)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/21)
10% (2/20)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/21)
0% (0/20)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/21)
0% (0/20)
0% (0/1)
Corners Earned
76
70
6

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wolves notuje o 45% wyższy wynik niż Portsmouth pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemWolvesPortsmouth
Match Cards AVG
4.29 (21/21)
4.35 (20/20)
3.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (21/21)
100% (20/20)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
95% (20/21)
95% (19/20)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
86% (18/21)
85% (17/20)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
57% (12/21)
60% (12/20)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
33% (7/21)
35% (7/20)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
29% (6/21)
30% (6/20)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
14% (3/21)
15% (3/20)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
10% (2/21)
10% (2/20)
0% (0/1)
Total Cards
90
87
3
Highest in a Match
9
9
3
Lowest in a Match
1
1
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWolvesPortsmouth
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 2.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 3.5
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Swansea4310102.50
2Charlton330093.00
3Wolves421171.75
4QPR321072.33
5Bristol City421171.75
6Middlesbrough320162.00
7Millwall320162.00
8West Brom320162.00
9Birmingham413061.50
10Sheffield Utd413061.50
11West Ham412151.25
12Blackburn412151.25
13Watford412151.25
14Bolton411241.00
15Derby411241.00
16Lincoln411241.00
17Southampton421130.75
18Cardiff303031.00
19Norwich410330.75
20Portsmouth410330.75
21Stoke City410330.75
22Wrexham302120.67
23Burnley301210.33
24Preston400400.00