Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Wrexham
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Wrexham — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Wrexham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Wrexham — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Wrexham — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Wrexham — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Wrexham — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Wrexham — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Wrexham — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Wrexham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Wrexham — powyżej 2.5 spalonych (3/3, 100%)
- Wrexham — powyżej 12.5 rożnych (3/3, 100%)
- Wrexham — poniżej 5.5 kartek (3/3, 100%)
- Wrexham — poniżej 6.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
- Wrexham — powyżej 7.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
- Wrexham — ma więcej rożnych niż przeciwnik (3/3, 100%)
Streaki - Burnley
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Burnley — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Burnley — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Burnley — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Burnley — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Burnley — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Burnley — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Burnley — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Burnley — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Burnley — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- Burnley — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- Burnley — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Burnley — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Burnley — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Burnley — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Burnley — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Burnley — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Burnley — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Wrexham
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Wrexham — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wrexham — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wrexham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Wrexham — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wrexham — powyżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wrexham — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wrexham — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wrexham — powyżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wrexham — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Serie - Burnley
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Burnley — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wrexham jest o 700% lepsza niż Burnley pod względem odsetku wygranych meczów.
| Wrexham | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 2.60 | 3.15 |
Strzelone | 1.90 | 1.20 | 1.55 |
Stracone | 1.80 | 1.40 | 1.60 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Burnley | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 10% | 5% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.50 | 3.20 |
Strzelone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
Stracone | 1.80 | 2.60 | 2.20 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Posiadanie piłki | 47% | 44% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 14.00 | 7.13 | 10.76 |
Śr. faule/mecz | 10.89 | 11.25 | 11.06 |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Lvs Birmingham1-2
- 22.08.2026Dvs Watford1-1
- 17.08.2026Dvs Cardiff1-1
- 18.07.2026Wvs Manchester United1-0
- 02.05.2026Dvs Middlesbrough2-2
- 26.04.2026Lvs Coventry1-3
- 21.04.2026Wvs Oxford United1-0
- 18.04.2026Wvs Stoke City2-0
- 12.04.2026Lvs Birmingham0-2
- 07.04.2026Lvs Southampton1-5
- 29.08.2026Lvs Norwich1-4
- 23.08.2026Lvs West Brom1-3
- 16.08.2026Dvs West Ham2-2
- 24.05.2026Dvs Wolves1-1
- 18.05.2026Lvs Arsenal0-1
- 10.05.2026Dvs Aston Villa2-2
- 01.05.2026Lvs Leeds1-3
- 22.04.2026Lvs Manchester City0-1
- 19.04.2026Lvs Nottingham Forest1-4
- 11.04.2026Lvs Brighton0-2
Progi bramkowe
| Wrexham | Burnley | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Wrexham | Burnley | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Wrexham | Burnley | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wrexham notuje o 37% wyższy wynik niż Burnley pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Wrexham | Burnley | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.67 (18/40) | 13.00 (1/20) | 9.47 (17/20) |
Over 6.5 Corners | 78% (14/18) | 100% (1/1) | 76% (13/17) |
Over 7.5 Corners | 72% (13/18) | 100% (1/1) | 71% (12/17) |
Over 8.5 Corners | 67% (12/18) | 100% (1/1) | 65% (11/17) |
Over 9.5 Corners | 61% (11/18) | 100% (1/1) | 59% (10/17) |
Over 10.5 Corners | 39% (7/18) | 100% (1/1) | 35% (6/17) |
Over 11.5 Corners | 39% (7/18) | 100% (1/1) | 35% (6/17) |
Over 12.5 Corners | 28% (5/18) | 100% (1/1) | 24% (4/17) |
Over 13.5 Corners | 17% (3/18) | 0% (0/1) | 18% (3/17) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/18) | 0% (0/1) | 0% (0/17) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Wrexham | Burnley | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.48 | 8.33 | 3.90 |
More Corners Than Opponent | 30% (7/23) | 100% (3/3) | 20% (4/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 74% (17/23) | 100% (3/3) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 61% (14/23) | 100% (3/3) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 43% (10/23) | 100% (3/3) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 30% (7/23) | 100% (3/3) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 26% (6/23) | 100% (3/3) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 22% (5/23) | 100% (3/3) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 9% (2/23) | 33% (1/3) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 103 | 25 | 78 |
| Ogółem | Wrexham | Burnley | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.43 | 5.33 | 5.45 |
More Corners Than Opponent | 30% (7/23) | 100% (3/3) | 20% (4/20) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (19/23) | 100% (3/3) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 74% (17/23) | 100% (3/3) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 57% (13/23) | 67% (2/3) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 48% (11/23) | 33% (1/3) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Against | 39% (9/23) | 33% (1/3) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Corners Against | 30% (7/23) | 0% (0/3) | 35% (7/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (3/23) | 0% (0/3) | 15% (3/20) |
Corners Against | 125 | 16 | 109 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wrexham notuje o 11% wyższy wynik niż Burnley pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Wrexham | Burnley | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.65 (23/23) | 4.00 (3/3) | 3.60 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (23/23) | 100% (3/3) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 83% (19/23) | 67% (2/3) | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 70% (16/23) | 67% (2/3) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 57% (13/23) | 67% (2/3) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 30% (7/23) | 67% (2/3) | 25% (5/20) |
Over 5.5 Cards | 17% (4/23) | 33% (1/3) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Cards | 9% (2/23) | 0% (0/3) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/23) | 0% (0/3) | 0% (0/20) |
Total Cards | 84 | 12 | 72 |
Highest in a Match | 7 | 6 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Wrexham | Burnley | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

