Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Burnley
Streaki - Burnley
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Burnley — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Burnley — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Burnley — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Burnley — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Burnley — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Burnley — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Burnley — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- Burnley — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- Burnley — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Burnley — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Burnley — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Burnley — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Burnley — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Burnley — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Burnley — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Derby
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Derby — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Derby — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Derby — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Derby — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Derby — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Derby — powyżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Derby — poniżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Derby — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
- Derby — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Derby — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Derby — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
- Derby — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Derby — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Derby — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
Serie - Burnley
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Burnley — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Burnley — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Serie - Derby
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Derby — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Derby — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Derby — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Derby jest o 800% lepsza niż Burnley pod względem odsetku wygranych meczów.
| Burnley | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 10% | 5% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.50 | 3.10 |
Strzelone | 1.00 | 0.90 | 0.95 |
Stracone | 1.70 | 2.60 | 2.15 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Posiadanie piłki | 48% | 44% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 14.63 | 7.13 | 10.88 |
Śr. faule/mecz | 11.25 | 11.25 | 11.25 |
| Derby | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.10 | 2.85 |
Strzelone | 1.50 | 1.30 | 1.40 |
Stracone | 1.10 | 1.80 | 1.45 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 02.09.2026Dvs Middlesbrough1-1
- 29.08.2026Lvs Norwich1-4
- 23.08.2026Lvs West Brom1-3
- 16.08.2026Dvs West Ham2-2
- 24.05.2026Dvs Wolves1-1
- 18.05.2026Lvs Arsenal0-1
- 10.05.2026Dvs Aston Villa2-2
- 01.05.2026Lvs Leeds1-3
- 22.04.2026Lvs Manchester City0-1
- 19.04.2026Lvs Nottingham Forest1-4
- 01.09.2026Wvs Portsmouth2-0
- 29.08.2026Lvs Swansea0-3
- 22.08.2026Dvs Cardiff2-2
- 15.08.2026Lvs Charlton1-2
- 02.05.2026Lvs Sheffield Utd1-2
- 25.04.2026Wvs QPR3-2
- 21.04.2026Lvs Norwich1-2
- 18.04.2026Wvs Oxford United1-0
- 11.04.2026Lvs Southampton1-2
- 06.04.2026Wvs Stoke City2-0
Progi bramkowe
| Burnley | Derby | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Burnley | Derby | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Burnley | Derby | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Burnley | Derby | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.81 (16/40) | 9.81 (16/20) | — |
Over 6.5 Corners | 81% (13/16) | 81% (13/16) | — |
Over 7.5 Corners | 75% (12/16) | 75% (12/16) | — |
Over 8.5 Corners | 69% (11/16) | 69% (11/16) | — |
Over 9.5 Corners | 63% (10/16) | 63% (10/16) | — |
Over 10.5 Corners | 38% (6/16) | 38% (6/16) | — |
Over 11.5 Corners | 38% (6/16) | 38% (6/16) | — |
Over 12.5 Corners | 25% (4/16) | 25% (4/16) | — |
Over 13.5 Corners | 19% (3/16) | 19% (3/16) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/16) | 0% (0/16) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Burnley | Derby | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.95 | 3.90 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 19% (4/21) | 20% (4/20) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 71% (15/21) | 70% (14/20) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 57% (12/21) | 55% (11/20) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 38% (8/21) | 35% (7/20) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 19% (4/21) | 20% (4/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 14% (3/21) | 15% (3/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (2/21) | 10% (2/20) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (1/21) | 5% (1/20) | 0% (0/1) |
Corners Earned | 83 | 78 | 5 |
| Ogółem | Burnley | Derby | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.43 | 5.45 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 19% (4/21) | 20% (4/20) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Against | 81% (17/21) | 80% (16/20) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Against | 71% (15/21) | 70% (14/20) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Against | 57% (12/21) | 55% (11/20) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Corners Against | 48% (10/21) | 50% (10/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Against | 38% (8/21) | 40% (8/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Against | 33% (7/21) | 35% (7/20) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 14% (3/21) | 15% (3/20) | 0% (0/1) |
Corners Against | 114 | 109 | 5 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Burnley notuje o 80% wyższy wynik niż Derby pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Burnley | Derby | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.52 (21/21) | 3.60 (20/20) | 2.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (21/21) | 100% (20/20) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 86% (18/21) | 85% (17/20) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 67% (14/21) | 70% (14/20) | 0% (0/1) |
Over 3.5 Cards | 52% (11/21) | 55% (11/20) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Cards | 24% (5/21) | 25% (5/20) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Cards | 14% (3/21) | 15% (3/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 10% (2/21) | 10% (2/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/21) | 0% (0/20) | 0% (0/1) |
Total Cards | 74 | 72 | 2 |
Highest in a Match | 7 | 7 | 2 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Burnley | Derby | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

