Football Stats
Herb Grimsby
GrimsbyŚr. pkt/mecz 1.70
Anglia / League Two15 sierpnia 2026 16:00
Herb Exeter City
Exeter CityŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Grimsby

3W — Grimsby1D5W — Exeter City

Streaki - Grimsby

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Grimsby — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Grimsby — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Grimsby — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Grimsby — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Grimsby — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Grimsby — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Grimsby — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Grimsby — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Grimsby — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Grimsby — powyżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Grimsby — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • Grimsby — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Grimsby — powyżej 7.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • Grimsby — ma więcej rożnych niż przeciwnik (2/2, 100%)

Streaki - Exeter City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Exeter City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Exeter City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Exeter City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Exeter City — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Exeter City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Exeter City — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Exeter City — poniżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Exeter City — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Exeter City — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Exeter City — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Exeter City — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Exeter City — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Exeter City — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Exeter City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)

Serie - Grimsby

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Grimsby — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Grimsby — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu

Serie - Exeter City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Exeter City — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Exeter City — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Exeter City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Exeter City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb GrimsbyGrimsby10Herb Exeter CityExeter City
27.04Herb Exeter CityExeter City32Herb GrimsbyGrimsby
01.12Herb GrimsbyGrimsby14Herb Exeter CityExeter City
18.01Herb GrimsbyGrimsby01Herb Exeter CityExeter City
28.09Herb Exeter CityExeter City13Herb GrimsbyGrimsby
29.12Herb Exeter CityExeter City12Herb GrimsbyGrimsby
20.10Herb GrimsbyGrimsby00Herb Exeter CityExeter City
24.02Herb GrimsbyGrimsby01Herb Exeter CityExeter City
11.11Herb Exeter CityExeter City20Herb GrimsbyGrimsby

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Grimsby jest o 400% lepsza niż Exeter City pod względem odsetku wygranych meczów.

GrimsbyDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.30
2.40
2.85
Strzelone
2.10
1.40
1.75
Stracone
1.20
1.00
1.10
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Exeter CityDomWyjazdOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
2.70
3.10
2.90
Strzelone
1.00
1.40
1.20
Stracone
1.70
1.70
1.70
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
40%
30%
35%

Ostatnie 10 meczów

Grimsby jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Grimsby u siebie
1.40 gola/mecz
Exeter City na wyjeździe

Progi bramkowe

GrimsbyExeter City
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemGrimsbyExeter City
Match Corners AVG
10.00 (1/40)
10.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGrimsbyExeter City
Corners Earned Match
7.00
9.00
3.00
More Corners Than Opponent
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Over 4.5 Corners Earned
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Corners Earned
21
18
3

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Grimsby notuje o 200% wyższy wynik niż Exeter City pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGrimsbyExeter City
Match Cards AVG
2.33 (3/3)
3.00 (2/2)
1.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Over 2.5 Cards
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Over 3.5 Cards
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Total Cards
7
6
1
Highest in a Match
4
4
1
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGrimsbyExeter City
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
League Two — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bristol Rovers430192.25
2Barnet422082.00
3Walsall422082.00
4Crewe422082.00
5Oldham421171.75
6Cheltenham421171.75
7York421171.75
8Swindon Town421171.75
9Colchester421171.75
10Tranmere413061.50
11Grimsby413061.50
12Fleetwood Town413061.50
13Rotherham412151.25
14Newport County411241.00
15Exeter City411241.00
16Chesterfield411241.00
17Crawley Town411241.00
18Northampton403130.75
19Rochdale410330.75
20Salford City410330.75
21Gillingham403130.75
22Shrewsbury410330.75
23Accrington ST402220.50
24Port Vale402220.50