Football Stats
Herb Cambridge United
Cambridge UnitedŚr. pkt/mecz 1.75
Anglia / League One15 sierpnia 2026 16:00
Herb Wigan
WiganŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Cambridge United

4W — Cambridge United1D2W — Wigan

Streaki - Cambridge United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cambridge United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Cambridge United — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Cambridge United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cambridge United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Cambridge United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cambridge United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cambridge United — poniżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Cambridge United — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Cambridge United — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Cambridge United — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Cambridge United — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Cambridge United — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Cambridge United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Cambridge United — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Cambridge United — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Wigan

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wigan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wigan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wigan — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wigan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wigan — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Wigan — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Wigan — powyżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Wigan — poniżej 6.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Wigan — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • Wigan — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Wigan — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • Wigan — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie - Cambridge United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cambridge United — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu

Serie - Wigan

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wigan — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wigan — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wigan — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wigan — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Wigan — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wigan — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wigan — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb Cambridge UnitedCambridge United32Herb WiganWigan
08.03Herb WiganWigan10Herb Cambridge UnitedCambridge United
19.10Herb Cambridge UnitedCambridge United20Herb WiganWigan
01.04Herb Cambridge UnitedCambridge United31Herb WiganWigan
16.09Herb WiganWigan21Herb Cambridge UnitedCambridge United
16.04Herb WiganWigan12Herb Cambridge UnitedCambridge United
23.11Herb Cambridge UnitedCambridge United22Herb WiganWigan

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cambridge United jest o 29% lepsza niż Wigan pod względem odsetku wygranych meczów.

Cambridge UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.70
1.60
2.15
Strzelone
2.10
1.10
1.60
Stracone
0.60
0.50
0.55
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
0%
40%
20%
WiganDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
1.90
3.10
2.50
Strzelone
1.20
0.80
1.00
Stracone
0.70
2.30
1.50
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Ostatnie 10 meczów

Cambridge United jest o +163% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Cambridge United u siebie
0.80 gola/mecz
Wigan na wyjeździe

Progi bramkowe

Cambridge UnitedWigan
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemCambridge UnitedWigan
Match Corners AVG
5.00 (1/40)
5.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCambridge UnitedWigan
Corners Earned Match
1.33
2.00
1.00
More Corners Than Opponent
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Over 2.5 Corners Earned
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Corners Earned
4
2
2

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wigan notuje o 200% wyższy wynik niż Cambridge United pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCambridge UnitedWigan
Match Cards AVG
2.33 (3/3)
1.00 (1/1)
3.00 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
67% (2/3)
0% (0/1)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Over 3.5 Cards
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Over 4.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 5.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 6.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Total Cards
7
1
6
Highest in a Match
4
1
4
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCambridge UnitedWigan
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Under 2.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 3.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
League One — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Huddersfield4310102.50
3Blackpool321072.33
6Leyton Orient420261.50
7Mansfield Town320162.00
8Notts County413061.50
9Bradford420261.50
10Leicester412151.25
11Barnsley311141.33
12Burton Albion311141.33
13Oxford United311141.33
14Luton311141.33
15Plymouth411241.00
16AFC Wimbledon311141.33
17Peterborough411241.00
18Bromley411241.00
20Doncaster403130.75
21Stevenage403130.75
22Wycombe402220.50
23Reading201110.50
24Wigan300300.00