Football Stats
Herb AD Ceuta FC
AD Ceuta FCŚr. pkt/mecz 1.45
Hiszpania / Segunda División22 sierpnia 2026 19:00
Herb Las Palmas
Las PalmasŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy AD Ceuta FC

0W — AD Ceuta FC1D2W — Las Palmas

Streaki - AD Ceuta FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AD Ceuta FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • AD Ceuta FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • AD Ceuta FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • AD Ceuta FC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • AD Ceuta FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • AD Ceuta FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • AD Ceuta FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • AD Ceuta FC — powyżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • AD Ceuta FC — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • AD Ceuta FC — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • AD Ceuta FC — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • AD Ceuta FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • AD Ceuta FC — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • AD Ceuta FC — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • AD Ceuta FC — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Las Palmas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Las Palmas — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Las Palmas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Las Palmas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Las Palmas — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Las Palmas — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Las Palmas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Las Palmas — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Las Palmas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Las Palmas — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Las Palmas — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Las Palmas — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Las Palmas — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Las Palmas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Las Palmas — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Las Palmas — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - AD Ceuta FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 AD Ceuta FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AD Ceuta FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 AD Ceuta FC — powyżej 2.5 spalonych w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 AD Ceuta FC — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AD Ceuta FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Serie - Las Palmas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Las Palmas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Las Palmas — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Las Palmas — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Las Palmas — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Las Palmas — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Las Palmas — poniżej 11.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Las Palmas — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Las Palmas — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Las Palmas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 13 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb AD Ceuta FCAD Ceuta FC02Herb Las PalmasLas Palmas
08.03Herb Las PalmasLas Palmas40Herb AD Ceuta FCAD Ceuta FC
14.12Herb AD Ceuta FCAD Ceuta FC11Herb Las PalmasLas Palmas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Las Palmas jest o 25% lepsza niż AD Ceuta FC pod względem odsetku wygranych meczów.

AD Ceuta FCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.60
3.40
3.00
Strzelone
1.40
1.10
1.25
Stracone
1.20
2.30
1.75
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
51%
49%
50%
Śr. strzały/mecz
11.00
8.20
9.60
Śr. faule/mecz
15.90
12.20
14.05
Las PalmasDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.50
3.00
2.75
Strzelone
1.50
1.30
1.40
Stracone
1.00
1.70
1.35
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
57%
53%
55%
Śr. strzały/mecz
11.43
11.44
11.44
Śr. faule/mecz
9.71
9.78
9.75

Ostatnie 10 meczów

AD Ceuta FC jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
AD Ceuta FC u siebie
1.30 gola/mecz
Las Palmas na wyjeździe

Progi bramkowe

AD Ceuta FCLas Palmas
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAD Ceuta FCLas Palmas
Match Corners AVG
8.36 (36/40)
8.40 (20/20)
8.31 (16/20)
Over 6.5 Corners
75% (27/36)
80% (16/20)
69% (11/16)
Over 7.5 Corners
61% (22/36)
65% (13/20)
56% (9/16)
Over 8.5 Corners
53% (19/36)
50% (10/20)
56% (9/16)
Over 9.5 Corners
42% (15/36)
40% (8/20)
44% (7/16)
Over 10.5 Corners
19% (7/36)
25% (5/20)
13% (2/16)
Over 11.5 Corners
11% (4/36)
15% (3/20)
6% (1/16)
Over 12.5 Corners
3% (1/36)
5% (1/20)
0% (0/16)
Over 13.5 Corners
0% (0/36)
0% (0/20)
0% (0/16)
Over 14.5 Corners
0% (0/36)
0% (0/20)
0% (0/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAD Ceuta FCLas Palmas
Corners Earned Match
4.00
3.45
4.55
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
50% (10/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
160
69
91

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. AD Ceuta FC notuje o 68% wyższy wynik niż Las Palmas pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAD Ceuta FCLas Palmas
Match Cards AVG
4.42 (40/40)
5.55 (20/20)
3.30 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
90% (18/20)
55% (11/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
90% (18/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
70% (14/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
65% (13/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
177
111
66
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAD Ceuta FCLas Palmas
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 3.5
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Segunda División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Granada CF321072.33
2Leganes321072.33
3Castellón321072.33
4Sporting Gijon321072.33
5Mallorca320162.00
6Tenerife320162.00
7Las Palmas320162.00
8Eibar320162.00
9Sabadell312051.67
10Girona311141.33
11Celta de Vigo II311141.33
12Burgos311141.33
13Real Sociedad II311141.33
14Oviedo311141.33
15FC Andorra310231.00
16Almeria310231.00
17Cadiz303031.00
18Cordoba310231.00
19Valladolid301210.33
20Eldense301210.33
21Albacete300300.00
22AD Ceuta FC300300.00