Football Stats
Herb Espanyol
EspanyolŚr. pkt/mecz 0.75
Hiszpania / La Liga6 września 2026 21:00
Herb Sevilla
SevillaŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Espanyol

1W — Espanyol3D6W — Sevilla

Streaki - Espanyol

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Espanyol — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Espanyol — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Espanyol — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Espanyol — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Espanyol — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Espanyol — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Espanyol — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Espanyol — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Espanyol — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Espanyol — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Espanyol — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Espanyol — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Espanyol — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Espanyol — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Espanyol — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sevilla

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sevilla — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sevilla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sevilla — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sevilla — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sevilla — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Sevilla — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Sevilla — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sevilla — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sevilla — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sevilla — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sevilla — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Espanyol

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Espanyol — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Espanyol — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Espanyol — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Espanyol — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Espanyol — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Espanyol — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Espanyol — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Espanyol — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Espanyol — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Espanyol — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Espanyol — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Espanyol — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Sevilla

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sevilla — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sevilla — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sevilla — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sevilla — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sevilla — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sevilla — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sevilla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sevilla — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Sevilla — poniżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sevilla — poniżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sevilla — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.05Herb SevillaSevilla21Herb EspanyolEspanyol
24.11Herb EspanyolEspanyol21Herb SevillaSevilla
25.01Herb SevillaSevilla11Herb EspanyolEspanyol
25.10Herb EspanyolEspanyol02Herb SevillaSevilla
04.05Herb SevillaSevilla32Herb EspanyolEspanyol
10.09Herb EspanyolEspanyol23Herb SevillaSevilla
20.02Herb EspanyolEspanyol11Herb SevillaSevilla
25.09Herb SevillaSevilla20Herb EspanyolEspanyol
16.02Herb SevillaSevilla22Herb EspanyolEspanyol
18.08Herb EspanyolEspanyol02Herb SevillaSevilla

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sevilla jest o 133% lepsza niż Espanyol pod względem odsetku wygranych meczów.

EspanyolDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.40
3.30
2.85
Strzelone
1.20
1.10
1.15
Stracone
1.20
2.20
1.70
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
50%
37%
44%
Śr. strzały/mecz
13.80
9.70
11.75
Śr. faule/mecz
13.20
15.30
14.25
SevillaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
3.30
2.80
Strzelone
1.10
1.30
1.20
Stracone
1.20
2.00
1.60
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
45%
47%
46%
Śr. strzały/mecz
13.80
8.90
11.35
Śr. faule/mecz
15.40
12.60
14.00

Ostatnie 10 meczów

Sevilla jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Espanyol u siebie
1.30 gola/mecz
Sevilla na wyjeździe

Progi bramkowe

EspanyolSevilla
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Espanyol notuje o 25% wyższy wynik niż Sevilla pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemEspanyolSevilla
Match Corners AVG
8.54 (39/40)
9.53 (19/20)
7.60 (20/20)
Over 6.5 Corners
72% (28/39)
79% (15/19)
65% (13/20)
Over 7.5 Corners
62% (24/39)
74% (14/19)
50% (10/20)
Over 8.5 Corners
44% (17/39)
53% (10/19)
35% (7/20)
Over 9.5 Corners
41% (16/39)
53% (10/19)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
31% (12/39)
42% (8/19)
20% (4/20)
Over 11.5 Corners
21% (8/39)
21% (4/19)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
10% (4/39)
16% (3/19)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/39)
11% (2/19)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
11% (2/19)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemEspanyolSevilla
Corners Earned Match
4.28
4.65
3.90
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
171
93
78

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Espanyol notuje o 10% wyższy wynik niż Sevilla pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemEspanyolSevilla
Match Cards AVG
5.20 (40/40)
5.45 (20/20)
4.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Total Cards
208
109
99
Highest in a Match
10
10
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemEspanyolSevilla
Strzały / mecz
11.00
10.67
11.33
Strzały celne / mecz
3.33
3.67
3.00
Strzały niecelne / mecz
5.00
4.67
5.33
Skuteczność strzałów
16.7%
15.6%
17.6%
Strzały na gola
6.00
6.40
5.67
Strzały celne na gola
1.82
2.20
1.50
Strzały Over 10.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały Over 11.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Strzały Over 12.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Strzały Over 13.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały Over 14.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 3.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 5.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemEspanyolSevilla
Match Offsides AVG
1.60
1.50
1.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Team Offsides AVG
1.00
1.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Sevilla jest o 17% lepsza niż Espanyol pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemEspanyolSevilla
xG (For)
1.01
0.93
1.09
xGA (Against)
0.86
0.73
0.99
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEspanyolSevilla
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Under 3.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
La Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Barcelona330093.00
2Real Madrid330093.00
3Atletico Madrid321072.33
4Alaves321072.33
5Osasuna321072.33
6Sevilla320162.00
7Real Betis320162.00
9Levante311141.33
10Racing Santander311141.33
11Espanyol310231.00
12Athletic Club310231.00
13Real Sociedad310231.00
14Getafe310231.00
15Villarreal302120.67
16Valencia301210.33
17Celta Vigo301210.33
18Rayo Vallecano301210.33
19Elche301210.33
20Malaga301210.33