Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Valencia
Streaki - Valencia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Valencia — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Valencia — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Valencia — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Valencia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Valencia — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Valencia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Valencia — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Valencia — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Valencia — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Valencia — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Valencia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Valencia — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Valencia — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Valencia — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Valencia — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Valencia — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Barcelona
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Barcelona — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Barcelona — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Barcelona — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Barcelona — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Barcelona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Barcelona — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Barcelona — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Barcelona — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
- Barcelona — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- Barcelona — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Barcelona — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
- Barcelona — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Barcelona — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Barcelona — wygrywa (15/20, 75%)
- Barcelona — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Barcelona — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Valencia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Valencia — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Valencia — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Valencia — powyżej 1.5 spalonych w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Valencia — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Valencia — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Valencia — poniżej 5.5 kartek w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Valencia — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Valencia — poniżej 5.5 kartek łącznie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Valencia — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu
Serie - Barcelona
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Barcelona — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Barcelona — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Barcelona — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Barcelona — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Barcelona — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Barcelona — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Barcelona — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Barcelona — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Barcelona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Barcelona — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Barcelona — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Barcelona — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Barcelona — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Barcelona jest o 88% lepsza niż Valencia pod względem odsetku wygranych meczów.
| Valencia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.60 | 2.55 |
Strzelone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
Stracone | 1.30 | 1.30 | 1.30 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Posiadanie piłki | 44% | 49% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 13.20 | 11.40 | 12.30 |
Śr. faule/mecz | 12.50 | 10.90 | 11.70 |
| Barcelona | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 60% | 75% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 2.80 | 3.30 |
Strzelone | 2.90 | 1.80 | 2.35 |
Stracone | 0.90 | 1.00 | 0.95 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Posiadanie piłki | 64% | 68% | 66% |
Śr. strzały/mecz | 17.11 | 12.11 | 14.61 |
Śr. faule/mecz | 10.22 | 9.22 | 9.72 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Deportivo La Coruna1-3
- 25.08.2026Lvs Real Betis0-1
- 22.08.2026Dvs Celta Vigo0-0
- 23.05.2026Wvs Barcelona3-1
- 17.05.2026Wvs Real Sociedad4-3
- 14.05.2026Dvs Rayo Vallecano1-1
- 10.05.2026Wvs Athletic Club1-0
- 02.05.2026Lvs Atletico Madrid0-2
- 25.04.2026Wvs Girona2-1
- 21.04.2026Dvs Mallorca1-1
- 31.08.2026Wvs Rayo Vallecano5-2
- 27.08.2026Wvs Athletic Club2-0
- 23.08.2026Wvs Elche5-0
- 31.07.2026Dvs Birmingham2-2
- 24.07.2026Wvs Europa Fc4-1
- 23.05.2026Lvs Valencia1-3
- 17.05.2026Wvs Real Betis3-1
- 13.05.2026Lvs Alaves0-1
- 10.05.2026Wvs Real Madrid2-0
- 02.05.2026Wvs Osasuna2-1
Progi bramkowe
| Valencia | Barcelona | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
| Valencia | Barcelona | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
| Valencia | Barcelona | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Barcelona notuje o 12% wyższy wynik niż Valencia pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Valencia | Barcelona | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.76 (38/40) | 9.25 (20/20) | 10.33 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 76% (29/38) | 70% (14/20) | 83% (15/18) |
Over 7.5 Corners | 76% (29/38) | 70% (14/20) | 83% (15/18) |
Over 8.5 Corners | 61% (23/38) | 55% (11/20) | 67% (12/18) |
Over 9.5 Corners | 53% (20/38) | 45% (9/20) | 61% (11/18) |
Over 10.5 Corners | 37% (14/38) | 35% (7/20) | 39% (7/18) |
Over 11.5 Corners | 32% (12/38) | 25% (5/20) | 39% (7/18) |
Over 12.5 Corners | 24% (9/38) | 20% (4/20) | 28% (5/18) |
Over 13.5 Corners | 18% (7/38) | 15% (3/20) | 22% (4/18) |
Over 14.5 Corners | 13% (5/38) | 10% (2/20) | 17% (3/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Valencia | Barcelona | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.35 | 4.90 | 5.80 |
More Corners Than Opponent | 55% (22/40) | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 214 | 98 | 116 |
| Ogółem | Valencia | Barcelona | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.35 | 4.35 | 4.35 |
More Corners Than Opponent | 55% (22/40) | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
Over 2.5 Corners Against | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Against | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Against | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 174 | 87 | 87 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Valencia notuje o 8% wyższy wynik niż Barcelona pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Valencia | Barcelona | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.10 (40/40) | 4.25 (20/20) | 3.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (36/40) | 100% (20/20) | 80% (16/20) |
Over 2.5 Cards | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 60% (24/40) | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Cards | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Over 5.5 Cards | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 164 | 85 | 79 |
Highest in a Match | 10 | 9 | 10 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Barcelona jest o 64% lepsza niż Valencia pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Valencia | Barcelona | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 15.83 | 12.00 | 19.67 |
Strzały celne / mecz | 5.83 | 3.00 | 8.67 |
Strzały niecelne / mecz | 5.83 | 4.33 | 7.33 |
Skuteczność strzałów | 13.7% | 2.8% | 20.3% |
Strzały na gola | 7.31 | 36.00 | 4.92 |
Strzały celne na gola | 2.69 | 9.00 | 2.17 |
Strzały Over 10.5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
Strzały Over 11.5 | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Strzały Over 12.5 | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Strzały Over 13.5 | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Strzały Over 14.5 | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Strzały celne Over 3.5 | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
Strzały celne Over 4.5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
Strzały celne Over 5.5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
Strzały celne Over 6.5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Barcelona notuje o 100% wyższy wynik niż Valencia pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Valencia | Barcelona | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 6.17 | 3.67 | 8.67 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 2.5 % | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 3.5 % | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
Team Offsides AVG | 3.50 | 2.33 | 4.67 |
Team Offsides Over 0.5 % | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Team Offsides Over 1.5 % | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
Team Offsides Over 2.5 % | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Barcelona jest o 255% lepsza niż Valencia pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Valencia | Barcelona | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 2.32 | 1.02 | 3.62 |
xGA (Against) | 0.80 | 0.93 | 0.67 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Valencia | Barcelona | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

