Football Stats
Herb Levante
LevanteŚr. pkt/mecz 1.40
Hiszpania / La Liga13 września 2026 17:00
Herb Barcelona
BarcelonaŚr. pkt/mecz 2.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Levante

1W — Levante1D8W — Barcelona

Streaki - Levante

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Levante — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Levante — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Levante — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Levante — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Levante — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Levante — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Levante — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Levante — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Levante — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Levante — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Levante — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Levante — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Levante — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Levante — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Levante — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Levante — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Levante — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Levante — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Levante — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Levante — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Levante — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Barcelona

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Barcelona — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barcelona — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barcelona — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barcelona — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barcelona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barcelona — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Barcelona — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Barcelona — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Barcelona — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Barcelona — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Barcelona — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Barcelona — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Barcelona — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Barcelona — wygrywa (15/20, 75%)
  • Barcelona — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Barcelona — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Levante

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Levante — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Levante — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Levante — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Levante — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Levante — poniżej 3.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Levante — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Levante — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Barcelona

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Barcelona — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.02Herb BarcelonaBarcelona30Herb LevanteLevante
23.08Herb LevanteLevante23Herb BarcelonaBarcelona
10.04Herb LevanteLevante23Herb BarcelonaBarcelona
26.09Herb BarcelonaBarcelona30Herb LevanteLevante
11.05Herb LevanteLevante33Herb BarcelonaBarcelona
13.12Herb BarcelonaBarcelona10Herb LevanteLevante
02.02Herb BarcelonaBarcelona21Herb LevanteLevante
02.11Herb LevanteLevante31Herb BarcelonaBarcelona
27.04Herb BarcelonaBarcelona10Herb LevanteLevante
16.12Herb LevanteLevante05Herb BarcelonaBarcelona

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Barcelona jest o 88% lepsza niż Levante pod względem odsetku wygranych meczów.

LevanteDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
3.00
3.00
3.00
Strzelone
2.00
0.80
1.40
Stracone
1.00
2.20
1.60
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
47%
43%
45%
Śr. strzały/mecz
18.00
10.20
14.10
Śr. faule/mecz
13.00
10.60
11.80
BarcelonaDomWyjazdOgółem
Win %
90%
60%
75%
Śr. goli/mecz
3.80
2.80
3.30
Strzelone
2.90
1.80
2.35
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
64%
68%
66%
Śr. strzały/mecz
17.11
12.11
14.61
Śr. faule/mecz
10.22
9.22
9.72

Ostatnie 10 meczów

Levante jest o +11% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Levante u siebie
1.80 gola/mecz
Barcelona na wyjeździe

Progi bramkowe

LevanteBarcelona
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemLevanteBarcelona
Match Corners AVG
10.11 (38/40)
9.90 (20/20)
10.33 (18/20)
Over 6.5 Corners
79% (30/38)
75% (15/20)
83% (15/18)
Over 7.5 Corners
76% (29/38)
70% (14/20)
83% (15/18)
Over 8.5 Corners
63% (24/38)
60% (12/20)
67% (12/18)
Over 9.5 Corners
58% (22/38)
55% (11/20)
61% (11/18)
Over 10.5 Corners
39% (15/38)
40% (8/20)
39% (7/18)
Over 11.5 Corners
37% (14/38)
35% (7/20)
39% (7/18)
Over 12.5 Corners
29% (11/38)
30% (6/20)
28% (5/18)
Over 13.5 Corners
21% (8/38)
20% (4/20)
22% (4/18)
Over 14.5 Corners
18% (7/38)
20% (4/20)
17% (3/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLevanteBarcelona
Corners Earned Match
5.40
5.00
5.80
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Corners Earned
216
100
116

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Levante notuje o 27% wyższy wynik niż Barcelona pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLevanteBarcelona
Match Cards AVG
4.47 (40/40)
5.00 (20/20)
3.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Total Cards
179
100
79
Highest in a Match
10
9
10
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Barcelona jest o 74% lepsza niż Levante pod względem strzałów na mecz.

OgółemLevanteBarcelona
Strzały / mecz
15.50
11.33
19.67
Strzały celne / mecz
6.17
3.67
8.67
Strzały niecelne / mecz
6.33
5.33
7.33
Skuteczność strzałów
18.3%
14.7%
20.3%
Strzały na gola
5.47
6.80
4.92
Strzały celne na gola
2.18
2.20
2.17
Strzały Over 10.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały Over 11.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Strzały Over 12.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Strzały Over 13.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Strzały Over 14.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 3.5
67% (4/6)
33% (1/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 4.5
67% (4/6)
33% (1/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 5.5
67% (4/6)
33% (1/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 6.5
67% (4/6)
33% (1/3)
100% (3/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Barcelona notuje o 180% wyższy wynik niż Levante pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemLevanteBarcelona
Match Offsides AVG
6.50
4.33
8.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 3.5 %
67% (4/6)
33% (1/3)
100% (3/3)
Team Offsides AVG
3.17
1.67
4.67
Team Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (4/6)
33% (1/3)
100% (3/3)
Team Offsides Over 2.5 %
67% (4/6)
33% (1/3)
100% (3/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Barcelona jest o 137% lepsza niż Levante pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemLevanteBarcelona
xG (For)
2.57
1.53
3.62
xGA (Against)
1.03
1.40
0.67
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLevanteBarcelona
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 3.5
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Under 4.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 5.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
La Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Barcelona330093.00
2Real Madrid330093.00
3Atletico Madrid321072.33
4Alaves321072.33
5Osasuna321072.33
6Sevilla320162.00
7Real Betis320162.00
9Levante311141.33
10Racing Santander311141.33
11Espanyol310231.00
12Athletic Club310231.00
13Real Sociedad310231.00
14Getafe310231.00
15Villarreal302120.67
16Valencia301210.33
17Celta Vigo301210.33
18Rayo Vallecano301210.33
19Elche301210.33
20Malaga301210.33