Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy 1. FC Nürnberg
Streaki - 1. FC Nürnberg
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- 1. FC Nürnberg — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- 1. FC Nürnberg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- 1. FC Nürnberg — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- 1. FC Nürnberg — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- 1. FC Nürnberg — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- 1. FC Nürnberg — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- 1. FC Nürnberg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- 1. FC Nürnberg — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
- 1. FC Nürnberg — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- 1. FC Nürnberg — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- 1. FC Nürnberg — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- 1. FC Nürnberg — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- 1. FC Nürnberg — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- 1. FC Nürnberg — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- 1. FC Nürnberg — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- 1. FC Nürnberg — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- 1. FC Nürnberg — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- 1. FC Nürnberg — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Arminia Bielefeld
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Arminia Bielefeld — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Arminia Bielefeld — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Arminia Bielefeld — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Arminia Bielefeld — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Arminia Bielefeld — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Arminia Bielefeld — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Arminia Bielefeld — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Arminia Bielefeld — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Arminia Bielefeld — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Arminia Bielefeld — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Arminia Bielefeld — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Arminia Bielefeld — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Arminia Bielefeld — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Arminia Bielefeld — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Arminia Bielefeld — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Arminia Bielefeld — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - 1. FC Nürnberg
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 1. FC Nürnberg — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
- 🔥 1. FC Nürnberg — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 1. FC Nürnberg — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 1. FC Nürnberg — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 1. FC Nürnberg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 1. FC Nürnberg — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 18 meczach z rzędu
- 🔥 1. FC Nürnberg — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 1. FC Nürnberg — powyżej 7.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 1. FC Nürnberg — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 1. FC Nürnberg — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 1. FC Nürnberg — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 1. FC Nürnberg — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Arminia Bielefeld
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Arminia Bielefeld — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Arminia Bielefeld — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Arminia Bielefeld — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Arminia Bielefeld — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Arminia Bielefeld — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Arminia Bielefeld — powyżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Arminia Bielefeld — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Arminia Bielefeld — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Arminia Bielefeld — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. 1. FC Nürnberg jest o 50% lepsza niż Arminia Bielefeld pod względem odsetku wygranych meczów.
| 1. FC Nürnberg | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.30 | 3.10 |
Strzelone | 2.10 | 1.70 | 1.90 |
Stracone | 0.80 | 1.60 | 1.20 |
BTTS % | 40% | 100% | 70% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 0% | 10% |
Posiadanie piłki | 49% | 49% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 15.60 | 10.70 | 13.15 |
Śr. faule/mecz | 9.60 | 12.80 | 11.20 |
| Arminia Bielefeld | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.10 | 3.10 |
Strzelone | 2.00 | 1.20 | 1.60 |
Stracone | 1.10 | 1.90 | 1.50 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Posiadanie piłki | 53% | 50% | 51% |
Śr. strzały/mecz | 18.50 | 14.00 | 16.25 |
Śr. faule/mecz | 12.90 | 12.40 | 12.65 |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Dvs FC Viktoria Köln1-1
- 15.08.2026Wvs SpVgg Greuther Fürth4-2
- 09.08.2026Wvs Dynamo Dresden3-0
- 17.05.2026Dvs Hannover 963-3
- 09.05.2026Wvs FC Schalke 043-0
- 03.05.2026Dvs SpVgg Greuther Fürth1-1
- 26.04.2026Wvs 1. FC Magdeburg1-0
- 18.04.2026Dvs Arminia Bielefeld1-1
- 11.04.2026Lvs Dynamo Dresden0-2
- 05.04.2026Dvs Eintracht Braunschweig1-1
- 22.08.2026Dvs SG Sonnenhof Grossaspach2-2
- 16.08.2026Wvs Energie Cottbus3-0
- 08.08.2026Lvs Karlsruher SC1-2
- 17.05.2026Wvs Hertha BSC6-1
- 08.05.2026Lvs 1. FC Kaiserslautern0-2
- 02.05.2026Dvs VfL Bochum1-1
- 25.04.2026Wvs Preußen Münster3-2
- 18.04.2026Dvs 1. FC Nürnberg1-1
- 10.04.2026Lvs Karlsruher SC1-4
- 04.04.2026Wvs SV Darmstadt 982-1
Progi bramkowe
| 1. FC Nürnberg | Arminia Bielefeld | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| 1. FC Nürnberg | Arminia Bielefeld | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| 1. FC Nürnberg | Arminia Bielefeld | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Arminia Bielefeld notuje o 16% wyższy wynik niż 1. FC Nürnberg pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | 1. FC Nürnberg | Arminia Bielefeld | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.03 (40/40) | 9.30 (20/20) | 10.75 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Over 7.5 Corners | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Over 8.5 Corners | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Over 9.5 Corners | 57% (23/40) | 40% (8/20) | 75% (15/20) |
Over 10.5 Corners | 35% (14/40) | 20% (4/20) | 50% (10/20) |
Over 11.5 Corners | 25% (10/40) | 15% (3/20) | 35% (7/20) |
Over 12.5 Corners | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 13.5 Corners | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Over 14.5 Corners | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | 1. FC Nürnberg | Arminia Bielefeld | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.50 | 4.70 | 6.30 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 25% (5/20) | 60% (12/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 20% (4/20) | 50% (10/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 5% (1/20) | 40% (8/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 5% (1/20) | 30% (6/20) |
Corners Earned | 220 | 94 | 126 |
| Ogółem | 1. FC Nürnberg | Arminia Bielefeld | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.53 | 4.60 | 4.45 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Against | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Against | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 181 | 92 | 89 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | 1. FC Nürnberg | Arminia Bielefeld | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.35 (40/40) | 4.25 (20/20) | 4.45 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 174 | 85 | 89 |
Highest in a Match | 10 | 8 | 10 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Arminia Bielefeld jest o 14% lepsza niż 1. FC Nürnberg pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | 1. FC Nürnberg | Arminia Bielefeld | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 15.67 | 14.67 | 16.67 |
Strzały celne / mecz | 6.00 | 7.00 | 5.00 |
Strzały niecelne / mecz | 5.33 | 4.33 | 6.33 |
Skuteczność strzałów | 17.0% | 25.0% | 10.0% |
Strzały na gola | 5.88 | 4.00 | 10.00 |
Strzały celne na gola | 2.25 | 1.91 | 3.00 |
Strzały Over 10.5 | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Strzały Over 11.5 | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Strzały Over 12.5 | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
Strzały Over 13.5 | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Strzały Over 14.5 | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Strzały celne Over 3.5 | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Strzały celne Over 4.5 | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Strzały celne Over 5.5 | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 6.5 | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Arminia Bielefeld notuje o 100% wyższy wynik niż 1. FC Nürnberg pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | 1. FC Nürnberg | Arminia Bielefeld | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.33 | 3.67 | 3.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 1.5 % | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Match Offsides Over 2.5 % | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Match Offsides Over 3.5 % | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
Team Offsides AVG | 1.50 | 1.00 | 2.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
Team Offsides Over 1.5 % | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
Team Offsides Over 2.5 % | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Arminia Bielefeld jest o 37% lepsza niż 1. FC Nürnberg pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | 1. FC Nürnberg | Arminia Bielefeld | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.71 | 1.45 | 1.98 |
xGA (Against) | 1.47 | 1.97 | 0.97 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | 1. FC Nürnberg | Arminia Bielefeld | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |

