Football Stats
Herb Boston United
Boston UnitedŚr. pkt/mecz 1.75
Anglia / National League31 sierpnia 2026 16:00
Herb AFC Hornchurch
AFC HornchurchŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Boston United

Streaki - Boston United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Boston United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Boston United — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Boston United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Boston United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Boston United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - AFC Hornchurch

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AFC Hornchurch — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • AFC Hornchurch — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • AFC Hornchurch — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AFC Hornchurch — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AFC Hornchurch — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AFC Hornchurch — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • AFC Hornchurch — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • AFC Hornchurch — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • AFC Hornchurch — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Boston United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Boston United — jest niepokonany w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Boston United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - AFC Hornchurch

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 AFC Hornchurch — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AFC Hornchurch — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AFC Hornchurch — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb Boston UnitedBoston United23Herb AFC HornchurchAFC Hornchurch

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Boston United jest o 11% lepsza niż AFC Hornchurch pod względem odsetku wygranych meczów.

Boston UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
2.00
3.80
2.90
Strzelone
1.20
2.10
1.65
Stracone
0.80
1.70
1.25
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
AFC HornchurchDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.60
4.00
3.30
Strzelone
1.70
1.90
1.80
Stracone
0.90
2.10
1.50
BTTS %
30%
80%
55%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

AFC Hornchurch jest o +58% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Boston United u siebie
1.90 gola/mecz
AFC Hornchurch na wyjeździe

Progi bramkowe

Boston UnitedAFC Hornchurch
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
40% (4/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
80% (8/10)
Over 3.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBoston UnitedAFC Hornchurch
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 2.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 3.5
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Boreham Wood5410132.60
2Sutton Utd5401122.40
3AFC Hornchurch5401122.40
4Yeovil Town5320112.20
5Harrogate Town5311102.00
6AFC Fylde5311102.00
7Southend5311102.00
8Eastleigh5311102.00
9Carlisle522181.60
10Aldershot Town522181.60
12FC Halifax Town520361.20
13Boston United520361.20
14Hartlepool520361.20
15Worthing520361.20
16Altrincham520361.20
17Forest Green520361.20
18Wealdstone512251.00
19Scunthorpe511340.80
20Tamworth511340.80
21Woking511340.80
22Gateshead510430.60
23Barrow502320.40
24Solihull Moors500500.00