Football Stats
Herb Batman Petrolspor
Batman PetrolsporŚr. pkt/mecz 2.45
Turcja / 1. Lig6 września 2026 19:00
Herb Fatih Karagümrük
Fatih KaragümrükŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Batman Petrolspor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Batman Petrolspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Batman Petrolspor — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Batman Petrolspor — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Batman Petrolspor — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Batman Petrolspor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Batman Petrolspor — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Batman Petrolspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Batman Petrolspor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Batman Petrolspor — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Batman Petrolspor — powyżej 2.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Batman Petrolspor — poniżej 11.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Batman Petrolspor — powyżej 4.5 kartek (3/3, 100%)
  • Batman Petrolspor — powyżej 5.5 kartek łącznie (3/3, 100%)

Streaki - Fatih Karagümrük

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fatih Karagümrük — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Fatih Karagümrük — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Fatih Karagümrük — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Batman Petrolspor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Batman Petrolspor — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Batman Petrolspor — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Fatih Karagümrük

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fatih Karagümrük — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 11.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Batman Petrolspor jest o 88% lepsza niż Fatih Karagümrük pod względem odsetku wygranych meczów.

Batman PetrolsporDomWyjazdOgółem
Win %
90%
60%
75%
Śr. goli/mecz
3.20
3.70
3.45
Strzelone
2.70
2.60
2.65
Stracone
0.50
1.10
0.80
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Fatih KaragümrükDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
2.30
2.30
2.30
Strzelone
1.40
0.70
1.05
Stracone
0.90
1.60
1.25
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
41%
46%
44%
Śr. strzały/mecz
10.38
9.70
10.00
Śr. faule/mecz
14.25
12.00
13.00

Ostatnie 10 meczów

Batman Petrolspor jest o +286% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.70 gola/mecz
Batman Petrolspor u siebie
0.70 gola/mecz
Fatih Karagümrük na wyjeździe

Progi bramkowe

Batman PetrolsporFatih Karagümrük
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
84% (16/19)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
100% (19/19)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
37% (7/19)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
63% (12/19)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Fatih Karagümrük notuje o 13% wyższy wynik niż Batman Petrolspor pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBatman PetrolsporFatih Karagümrük
Match Corners AVG
8.14 (21/40)
7.33 (3/20)
8.28 (18/20)
Over 6.5 Corners
67% (14/21)
67% (2/3)
67% (12/18)
Over 7.5 Corners
43% (9/21)
33% (1/3)
44% (8/18)
Over 8.5 Corners
38% (8/21)
33% (1/3)
39% (7/18)
Over 9.5 Corners
24% (5/21)
33% (1/3)
22% (4/18)
Over 10.5 Corners
19% (4/21)
0% (0/3)
22% (4/18)
Over 11.5 Corners
14% (3/21)
0% (0/3)
17% (3/18)
Over 12.5 Corners
14% (3/21)
0% (0/3)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
10% (2/21)
0% (0/3)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
10% (2/21)
0% (0/3)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBatman PetrolsporFatih Karagümrük
Corners Earned Match
3.83
5.33
3.60
More Corners Than Opponent
43% (10/23)
67% (2/3)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
57% (13/23)
67% (2/3)
55% (11/20)
Over 3.5 Corners Earned
43% (10/23)
67% (2/3)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
30% (7/23)
67% (2/3)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
26% (6/23)
67% (2/3)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
17% (4/23)
33% (1/3)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (3/23)
33% (1/3)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (3/23)
33% (1/3)
10% (2/20)
Corners Earned
88
16
72

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Batman Petrolspor notuje o 94% wyższy wynik niż Fatih Karagümrük pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBatman PetrolsporFatih Karagümrük
Match Cards AVG
4.04 (23/23)
7.00 (3/3)
3.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (23/23)
100% (3/3)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
96% (22/23)
100% (3/3)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
74% (17/23)
100% (3/3)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
57% (13/23)
100% (3/3)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
30% (7/23)
100% (3/3)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
26% (6/23)
100% (3/3)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
13% (3/23)
33% (1/3)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
4% (1/23)
33% (1/3)
0% (0/20)
Total Cards
93
21
72
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
6
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBatman PetrolsporFatih Karagümrük
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 2.5
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Under 3.5
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Under 4.5
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
1. Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sarıyer5311102.00
3Kayserispor430192.25
4Bursaspor430192.25
5Mardin 1969422082.00
7Manisa F.K.422082.00
8Muğlaspor522181.60
10Bandırmaspor513161.20
11Iğdır FK420261.50
12Antalyaspor520361.20
13Pendikspor512251.00
14Vanspor FK411241.00
15Esenler Erokspor403130.75
16Ümraniyespor503230.60
17Bodrum FK403130.75
18Sivasspor402220.50
19İstanbulspor402220.50
20Boluspor500500.00