Football Stats
Herb Hemel Hempstead Town
Hemel Hempstead TownŚr. pkt/mecz 1.60
Herb Chelmsford City
Chelmsford CityŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Hemel Hempstead Town

Streaki - Hemel Hempstead Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hemel Hempstead Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Hemel Hempstead Town — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hemel Hempstead Town — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Hemel Hempstead Town — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hemel Hempstead Town — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Hemel Hempstead Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hemel Hempstead Town — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Chelmsford City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chelmsford City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chelmsford City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chelmsford City — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chelmsford City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chelmsford City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chelmsford City — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — powyżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie - Hemel Hempstead Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hemel Hempstead Town — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hemel Hempstead Town — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hemel Hempstead Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hemel Hempstead Town — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hemel Hempstead Town — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hemel Hempstead Town — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hemel Hempstead Town — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Chelmsford City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chelmsford City — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb Hemel Hempstead TownHemel Hempstead Town11Herb Chelmsford CityChelmsford City
23.02Herb Chelmsford CityChelmsford City10Herb Hemel Hempstead TownHemel Hempstead Town
25.11Herb Hemel Hempstead TownHemel Hempstead Town21Herb Chelmsford CityChelmsford City
10.02Herb Chelmsford CityChelmsford City00Herb Hemel Hempstead TownHemel Hempstead Town
21.10Herb Hemel Hempstead TownHemel Hempstead Town22Herb Chelmsford CityChelmsford City
20.02Herb Hemel Hempstead TownHemel Hempstead Town14Herb Chelmsford CityChelmsford City
04.09Herb Chelmsford CityChelmsford City12Herb Hemel Hempstead TownHemel Hempstead Town
22.04Herb Hemel Hempstead TownHemel Hempstead Town00Herb Chelmsford CityChelmsford City
22.10Herb Chelmsford CityChelmsford City21Herb Hemel Hempstead TownHemel Hempstead Town
02.04Herb Hemel Hempstead TownHemel Hempstead Town22Herb Chelmsford CityChelmsford City

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hemel Hempstead Town jest o 13% lepsza niż Chelmsford City pod względem odsetku wygranych meczów.

Hemel Hempstead TownDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.60
2.20
2.40
Strzelone
1.30
1.20
1.25
Stracone
1.30
1.00
1.15
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Chelmsford CityDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.10
3.90
3.50
Strzelone
2.00
2.00
2.00
Stracone
1.10
1.90
1.50
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
0%
20%
10%

Ostatnie 10 meczów

Chelmsford City jest o +54% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Hemel Hempstead Town u siebie
2.00 gola/mecz
Chelmsford City na wyjeździe

Progi bramkowe

Hemel Hempstead TownChelmsford City
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemHemel Hempstead TownChelmsford City
Match Cards AVG
2.00 (1/1)
2.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
2
2
Highest in a Match
2
2
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHemel Hempstead TownChelmsford City
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Under 2.5
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Under 3.5
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Under 4.5
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Under 5.5
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
National League - South — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Maidstone Utd6411132.17
5Tonbridge Angels6312101.67
6Truro City5311102.00
8Farnborough5311102.00
9Farnham Town630391.50
10Horsham522181.60
11Dover622281.33
12Salisbury521271.40
13Billericay Town521271.40
14Chesham United621371.17
15Chelmsford City514071.40
17AFC Totton521271.40
18Maidenhead613261.00
19Torquay613261.00
20Braintree511340.80
23Slough Town500500.00
24Walton & Hersham600600.00