Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Slough Town
Streaki - Slough Town
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Slough Town — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Slough Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Slough Town — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Slough Town — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Slough Town — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Slough Town — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Slough Town — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Slough Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Slough Town — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Slough Town — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Slough Town — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Slough Town — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
- Slough Town — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
- Slough Town — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Slough Town — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
Streaki - Ebbsfleet United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ebbsfleet United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Ebbsfleet United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ebbsfleet United — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ebbsfleet United — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ebbsfleet United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ebbsfleet United — powyżej 2.5 gola w meczu (16/20, 80%)
- Ebbsfleet United — jest niepokonany (15/20, 75%)
Serie - Slough Town
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Slough Town — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Slough Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Slough Town — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Slough Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Slough Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
Serie - Ebbsfleet United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ebbsfleet United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 21 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ebbsfleet United jest o 50% lepsza niż Slough Town pod względem odsetku wygranych meczów.
| Slough Town | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 3.50 | 3.65 |
Strzelone | 1.90 | 1.20 | 1.55 |
Stracone | 1.90 | 2.30 | 2.10 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Ebbsfleet United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 3.20 | 3.45 |
Strzelone | 2.70 | 1.40 | 2.05 |
Stracone | 1.00 | 1.80 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 80% | 65% |
Czyste konto % | 50% | 0% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.04.2026Wvs Dagenham & Redbridge3-2
- 18.04.2026Lvs Enfield Town2-5
- 11.04.2026Lvs Torquay1-5
- 06.04.2026Lvs Chesham United1-4
- 03.04.2026Dvs Maidenhead2-2
- 28.03.2026Lvs Ebbsfleet United1-2
- 21.03.2026Lvs Farnborough0-2
- 16.03.2026Lvs Chelmsford City0-2
- 14.03.2026Dvs Salisbury3-3
- 10.03.2026Lvs Hampton & Richmond1-3
- 25.04.2026Lvs Worthing0-2
- 18.04.2026Wvs Hampton & Richmond4-0
- 11.04.2026Lvs AFC Hornchurch0-1
- 06.04.2026Wvs Dover4-0
- 03.04.2026Wvs Tonbridge Angels2-1
- 28.03.2026Wvs Slough Town2-1
- 21.03.2026Lvs Weston-super-Mare1-3
- 17.03.2026Wvs Maidenhead3-2
- 14.03.2026Lvs Dorking Wanderers1-3
- 10.03.2026Wvs Eastbourne Borough3-1
Progi bramkowe
| Slough Town | Ebbsfleet United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
| Slough Town | Ebbsfleet United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
| Slough Town | Ebbsfleet United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Slough Town | Ebbsfleet United | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 11.00 (1/1) | 11.00 (1/1) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 2.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 3.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 4.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 5.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 6.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 7.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Total Cards | 11 | 11 | — |
Highest in a Match | 11 | 11 | — |
Lowest in a Match | 11 | 11 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Slough Town | Ebbsfleet United | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Under 3.5 | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 55% (11/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |

