Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Chelmsford City
Streaki - Chelmsford City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Chelmsford City — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Chelmsford City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Chelmsford City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Chelmsford City — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Chelmsford City — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Chelmsford City — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Chelmsford City — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Chelmsford City — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Chelmsford City — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Chelmsford City — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
- Chelmsford City — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Chelmsford City — powyżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- Chelmsford City — poniżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
- Chelmsford City — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Chelmsford City — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Chelmsford City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
Streaki - Truro City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Truro City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Truro City — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Truro City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Truro City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Truro City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Truro City — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Serie - Chelmsford City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Chelmsford City — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
Serie - Truro City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Truro City — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Truro City — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Chelmsford City jest o 100% lepsza niż Truro City pod względem odsetku wygranych meczów.
| Chelmsford City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.60 | 3.35 |
Strzelone | 2.00 | 2.10 | 2.05 |
Stracone | 1.10 | 1.50 | 1.30 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
| Truro City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 30% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.00 | 2.05 |
Strzelone | 0.80 | 0.90 | 0.85 |
Stracone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Dvs Hemel Hempstead Town1-1
- 25.04.2026Lvs Eastbourne Borough1-3
- 18.04.2026Wvs Chesham United2-0
- 14.04.2026Dvs AFC Hornchurch3-3
- 11.04.2026Dvs Maidenhead1-1
- 06.04.2026Dvs Dagenham & Redbridge3-3
- 03.04.2026Wvs Enfield Town3-0
- 30.03.2026Dvs AFC Totton1-1
- 28.03.2026Wvs Chippenham Town1-0
- 25.03.2026Lvs Farnborough2-4
- 08.08.2026Wvs Maidenhead2-0
- 25.04.2026Wvs Aldershot Town2-0
- 18.04.2026Lvs Carlisle0-1
- 11.04.2026Lvs Boston United0-1
- 06.04.2026Dvs Forest Green1-1
- 03.04.2026Lvs Yeovil Town0-1
- 28.03.2026Dvs Boreham Wood0-0
- 25.03.2026Dvs Solihull Moors1-1
- 21.03.2026Wvs Sutton Utd3-0
- 17.03.2026Lvs Scunthorpe1-2
Progi bramkowe
| Chelmsford City | Truro City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Chelmsford City | Truro City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Chelmsford City | Truro City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Chelmsford City | Truro City | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.00 (1/1) | 2.00 (1/1) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 2.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 3.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 4.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 5.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Total Cards | 2 | 2 | — |
Highest in a Match | 2 | 2 | — |
Lowest in a Match | 2 | 2 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Chelmsford City | Truro City | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 60% (12/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 75% (15/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 80% (16/20) | 100% (20/20) |

