Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Farnborough
Streaki - Farnborough
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Farnborough — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Farnborough — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Farnborough — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Farnborough — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Farnborough — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Farnborough — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Farnborough — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
Streaki - Chesham United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Chesham United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Chesham United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Chesham United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Chesham United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Chesham United — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Chesham United — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Farnborough
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Farnborough — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Farnborough — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Farnborough — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Chesham United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Chesham United — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Chesham United — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chesham United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chesham United — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Chesham United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Chesham United jest o 13% lepsza niż Farnborough pod względem odsetku wygranych meczów.
| Farnborough | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 4.10 | 4.00 | 4.05 |
Strzelone | 1.70 | 2.20 | 1.95 |
Stracone | 2.40 | 1.80 | 2.10 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
| Chesham United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.80 | 3.45 |
Strzelone | 2.00 | 1.70 | 1.85 |
Stracone | 1.10 | 2.10 | 1.60 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Lvs Hemel Hempstead Town0-2
- 08.08.2026Wvs Maidstone Utd2-1
- 25.04.2026Wvs AFC Totton6-1
- 18.04.2026Lvs Tonbridge Angels1-6
- 11.04.2026Wvs Dover3-1
- 06.04.2026Wvs Horsham2-0
- 03.04.2026Lvs Hampton & Richmond1-3
- 28.03.2026Dvs AFC Hornchurch2-2
- 25.03.2026Wvs Chelmsford City4-2
- 21.03.2026Wvs Slough Town2-0
- 15.08.2026Lvs Braintree2-3
- 08.08.2026Lvs Weston-super-Mare0-3
- 25.04.2026Dvs Dover2-2
- 18.04.2026Lvs Chelmsford City0-2
- 11.04.2026Lvs Bath City2-4
- 06.04.2026Wvs Slough Town4-1
- 03.04.2026Wvs Hemel Hempstead Town3-0
- 31.03.2026Wvs Enfield Town4-3
- 28.03.2026Wvs Tonbridge Angels1-0
- 24.03.2026Lvs AFC Hornchurch1-2
Progi bramkowe
| Farnborough | Chesham United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 95% (19/20) | 75% (15/20) |
| Farnborough | Chesham United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 95% (19/20) | 75% (15/20) |
| Farnborough | Chesham United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 95% (19/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Farnborough | Chesham United | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |

