Football Stats
Herb Folkestone Invicta
Folkestone InvictaŚr. pkt/mecz 2.17
Anglia / National League - South22 sierpnia 2026 16:00
Herb Chelmsford City
Chelmsford CityŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Folkestone Invicta

Streaki - Folkestone Invicta

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Folkestone Invicta — wygrywa u siebie (3/3, 100%)
  • Folkestone Invicta — jest niepokonany u siebie (3/3, 100%)
  • Folkestone Invicta — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (3/3, 100%)
  • Folkestone Invicta — wygrywa 1. połowę u siebie (3/3, 100%)
  • Folkestone Invicta — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Folkestone Invicta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Folkestone Invicta — wygrywa 2. połowę u siebie (3/3, 100%)
  • Folkestone Invicta — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Folkestone Invicta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)

Streaki - Chelmsford City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chelmsford City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chelmsford City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chelmsford City — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chelmsford City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chelmsford City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chelmsford City — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — powyżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie - Folkestone Invicta

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Folkestone Invicta — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Folkestone Invicta — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Folkestone Invicta — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Folkestone Invicta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Chelmsford City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb Folkestone InvictaFolkestone Invicta11Herb Chelmsford CityChelmsford City

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Folkestone Invicta jest o 68% lepsza niż Chelmsford City pod względem odsetku wygranych meczów.

Folkestone InvictaDomWyjazdOgółem
Win %
100%
33%
67%
Śr. goli/mecz
3.67
4.00
3.83
Strzelone
3.33
1.67
2.50
Stracone
0.33
2.33
1.33
BTTS %
33%
100%
67%
Czyste konto %
67%
0%
33%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
Chelmsford CityDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.90
3.60
3.25
Strzelone
1.90
2.10
2.00
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Folkestone Invicta jest o +59% lepsza pod względem strzelonych bramek
3.33 gola/mecz
Folkestone Invicta u siebie
2.10 gola/mecz
Chelmsford City na wyjeździe

Progi bramkowe

Folkestone InvictaChelmsford City
Over 0.5
100% (3/3)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (3/3)
90% (9/10)
Over 2.5
67% (2/3)
50% (5/10)
Over 3.5
33% (1/3)
50% (5/10)
Nie strzelił
0% (0/3)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
33% (2/6)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
83% (5/6)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
83% (5/6)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
100% (6/6)
75% (15/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemFolkestone InvictaChelmsford City
Match Cards AVG
2.00 (1/1)
2.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
2
2
Highest in a Match
2
2
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFolkestone InvictaChelmsford City
Under 0.5
4% (1/26)
0% (0/6)
5% (1/20)
Under 1.5
12% (3/26)
0% (0/6)
15% (3/20)
Under 2.5
46% (12/26)
33% (2/6)
50% (10/20)
Under 3.5
58% (15/26)
50% (3/6)
60% (12/20)
Under 4.5
69% (18/26)
50% (3/6)
75% (15/20)
Under 5.5
81% (21/26)
83% (5/6)
80% (16/20)
National League - South — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Maidstone Utd6411132.17
5Tonbridge Angels6312101.67
6Truro City5311102.00
8Farnborough5311102.00
9Farnham Town630391.50
10Horsham522181.60
11Dover622281.33
12Salisbury521271.40
13Billericay Town521271.40
14Chesham United621371.17
15Chelmsford City514071.40
17AFC Totton521271.40
18Maidenhead613261.00
19Torquay613261.00
20Braintree511340.80
23Slough Town500500.00
24Walton & Hersham600600.00