Football Stats
Herb AFC Totton
AFC TottonŚr. pkt/mecz 1.60
Anglia / National League - South29 sierpnia 2026 16:00
Herb Chesham United
Chesham UnitedŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy AFC Totton

1W — AFC Totton1D1W — Chesham United

Streaki - AFC Totton

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AFC Totton — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • AFC Totton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • AFC Totton — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • AFC Totton — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • AFC Totton — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • AFC Totton — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • AFC Totton — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - Chesham United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chesham United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Chesham United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chesham United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chesham United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chesham United — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - AFC Totton

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 AFC Totton — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 AFC Totton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Chesham United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chesham United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb AFC TottonAFC Totton04Herb Chesham UnitedChesham United
17.03Herb Chesham UnitedChesham United12Herb AFC TottonAFC Totton
02.09Herb AFC TottonAFC Totton11Herb Chesham UnitedChesham United

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. AFC Totton jest o 25% lepsza niż Chesham United pod względem odsetku wygranych meczów.

AFC TottonDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.90
2.40
2.65
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
1.60
1.40
1.50
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Chesham UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
3.20
3.60
3.40
Strzelone
2.10
1.50
1.80
Stracone
1.10
2.10
1.60
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Chesham United jest o +15% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
AFC Totton u siebie
1.50 gola/mecz
Chesham United na wyjeździe

Progi bramkowe

AFC TottonChesham United
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
10% (1/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAFC TottonChesham United
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 3.5
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Under 4.5
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
National League - South — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Maidstone Utd6411132.17
5Tonbridge Angels6312101.67
6Truro City5311102.00
8Farnborough5311102.00
9Farnham Town630391.50
10Horsham522181.60
11Dover622281.33
12Salisbury521271.40
13Billericay Town521271.40
14Chesham United621371.17
15Chelmsford City514071.40
17AFC Totton521271.40
18Maidenhead613261.00
19Torquay613261.00
20Braintree511340.80
23Slough Town500500.00
24Walton & Hersham600600.00