Football Stats
Herb Horsham
HorshamŚr. pkt/mecz 1.15
Anglia / National League - South29 sierpnia 2026 16:00
Herb Farnham Town
Farnham TownŚr. pkt/mecz 1.56

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Horsham

0W — Horsham0D1W — Farnham Town

Streaki - Horsham

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Horsham — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Horsham — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Horsham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Horsham — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Horsham — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Horsham — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Horsham — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Farnham Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Farnham Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (5/5, 100%)
  • Farnham Town — jest niepokonany na wyjeździe (4/5, 80%)
  • Farnham Town — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (4/5, 80%)
  • Farnham Town — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (4/5, 80%)
  • Farnham Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (4/5, 80%)
  • Farnham Town — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (4/5, 80%)
  • Farnham Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (4/5, 80%)

Serie - Horsham

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Horsham — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Horsham — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Horsham — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Serie - Farnham Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Farnham Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Farnham Town — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb HorshamHorsham12Herb Farnham TownFarnham Town

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Farnham Town jest o 47% lepsza niż Horsham pod względem odsetku wygranych meczów.

HorshamDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.00
2.10
2.05
Strzelone
1.30
0.50
0.90
Stracone
0.70
1.60
1.15
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
40%
60%
50%
Farnham TownDomWyjazdOgółem
Win %
25%
60%
44%
Śr. goli/mecz
4.00
3.00
3.44
Strzelone
2.00
2.00
2.00
Stracone
2.00
1.00
1.44
BTTS %
50%
60%
56%
Czyste konto %
25%
40%
33%
Nie strzelił %
25%
0%
11%

Ostatnie 10 meczów

Farnham Town jest o +54% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Horsham u siebie
2.00 gola/mecz
Farnham Town na wyjeździe

Progi bramkowe

HorshamFarnham Town
Over 0.5
80% (8/10)
100% (5/5)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (4/5)
Over 2.5
30% (3/10)
80% (4/5)
Over 3.5
10% (1/10)
40% (2/5)
Nie strzelił
40% (4/10)
0% (0/5)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
67% (6/9)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
67% (6/9)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
56% (5/9)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
78% (7/9)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHorshamFarnham Town
Under 0.5
10% (3/29)
15% (3/20)
0% (0/9)
Under 1.5
24% (7/29)
25% (5/20)
22% (2/9)
Under 2.5
52% (15/29)
65% (13/20)
22% (2/9)
Under 3.5
83% (24/29)
95% (19/20)
56% (5/9)
Under 4.5
90% (26/29)
95% (19/20)
78% (7/9)
Under 5.5
93% (27/29)
100% (20/20)
78% (7/9)
National League - South — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Maidstone Utd6411132.17
5Tonbridge Angels6312101.67
6Truro City5311102.00
8Farnborough5311102.00
9Farnham Town630391.50
10Horsham522181.60
11Dover622281.33
12Salisbury521271.40
13Billericay Town521271.40
14Chesham United621371.17
15Chelmsford City514071.40
17AFC Totton521271.40
18Maidenhead613261.00
19Torquay613261.00
20Braintree511340.80
23Slough Town500500.00
24Walton & Hersham600600.00