Football Stats
Herb Dorking Wanderers
Dorking WanderersŚr. pkt/mecz 1.30
Anglia / National League - South31 sierpnia 2026 16:00
Herb Truro City
Truro CityŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Dorking Wanderers

Streaki - Dorking Wanderers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dorking Wanderers — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Dorking Wanderers — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Dorking Wanderers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dorking Wanderers — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dorking Wanderers — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Dorking Wanderers — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dorking Wanderers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Truro City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Truro City — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Truro City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Truro City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Truro City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Dorking Wanderers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dorking Wanderers — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dorking Wanderers — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dorking Wanderers — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dorking Wanderers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dorking Wanderers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Truro City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Truro City — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Truro City — zachowuje czyste konto w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Truro City — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Truro City — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb Dorking WanderersDorking Wanderers10Herb Truro CityTruro City
30.11Herb Dorking WanderersDorking Wanderers00Herb Truro CityTruro City
10.08Herb Truro CityTruro City12Herb Dorking WanderersDorking Wanderers

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dorking Wanderers jest o 40% lepsza niż Truro City pod względem odsetku wygranych meczów.

Dorking WanderersDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.70
3.40
3.05
Strzelone
1.40
1.70
1.55
Stracone
1.30
1.70
1.50
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Truro CityDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
2.20
1.70
1.95
Strzelone
1.10
0.90
1.00
Stracone
1.10
0.80
0.95
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Ostatnie 10 meczów

Dorking Wanderers jest o +56% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Dorking Wanderers u siebie
0.90 gola/mecz
Truro City na wyjeździe

Progi bramkowe

Dorking WanderersTruro City
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 3.5
30% (3/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDorking WanderersTruro City
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Under 2.5
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Under 3.5
80% (32/40)
65% (13/20)
95% (19/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
National League - South — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Maidstone Utd6411132.17
5Tonbridge Angels6312101.67
6Truro City5311102.00
8Farnborough5311102.00
9Farnham Town630391.50
10Horsham522181.60
11Dover622281.33
12Salisbury521271.40
13Billericay Town521271.40
14Chesham United621371.17
15Chelmsford City514071.40
17AFC Totton521271.40
18Maidenhead613261.00
19Torquay613261.00
20Braintree511340.80
23Slough Town500500.00
24Walton & Hersham600600.00