Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Salisbury
Streaki - Salisbury
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Salisbury — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Salisbury — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Salisbury — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Salisbury — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Salisbury — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Salisbury — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Billericay Town
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Billericay Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Billericay Town — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Billericay Town — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Billericay Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
- Billericay Town — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Billericay Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Salisbury
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Salisbury — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Billericay Town
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Billericay Town — jest niepokonany w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Billericay Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Billericay Town jest o 50% lepsza niż Salisbury pod względem odsetku wygranych meczów.
| Salisbury | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 0% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.00 | 2.80 |
Strzelone | 1.70 | 1.20 | 1.45 |
Stracone | 0.90 | 1.80 | 1.35 |
BTTS % | 50% | 80% | 65% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Billericay Town | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.60 | 2.75 |
Strzelone | 1.80 | 1.40 | 1.60 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Maidstone Utd1-2
- 22.08.2026Lvs Hemel Hempstead Town1-2
- 15.08.2026Dvs Horsham0-0
- 08.08.2026Wvs Hampton & Richmond5-0
- 25.04.2026Dvs Hemel Hempstead Town1-1
- 18.04.2026Wvs Horsham2-1
- 11.04.2026Lvs Tonbridge Angels2-3
- 06.04.2026Lvs Weston-super-Mare1-2
- 03.04.2026Lvs AFC Totton1-2
- 28.03.2026Wvs Dover2-1
- 29.08.2026Dvs Tonbridge Angels2-2
- 22.08.2026Wvs Farnham Town4-2
- 15.08.2026Lvs AFC Totton0-1
- 08.08.2026Wvs Dover2-0
- 11.10.2025Lvs Spennymoor Town0-1
- 30.09.2025Wvs Hednesford Town2-0
- 27.09.2025Dvs Hednesford Town0-0
- 13.09.2025Wvs Berkhamsted3-0
- 30.08.2025Wvs Barton Rovers4-1
- 07.05.2022Wvs Braintree1-0
Progi bramkowe
| Salisbury | Billericay Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
| Salisbury | Billericay Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
| Salisbury | Billericay Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Salisbury | Billericay Town | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

