Football Stats
Herb Tonbridge Angels
Tonbridge AngelsŚr. pkt/mecz 1.60
Anglia / National League - South31 sierpnia 2026 16:00
Herb Walton & Hersham
Walton & HershamŚr. pkt/mecz 0.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Tonbridge Angels

Streaki - Tonbridge Angels

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tonbridge Angels — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Tonbridge Angels — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Tonbridge Angels — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Tonbridge Angels — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Tonbridge Angels — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Walton & Hersham

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Walton & Hersham — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (4/4, 100%)
  • Walton & Hersham — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Walton & Hersham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Walton & Hersham — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Walton & Hersham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Walton & Hersham — przegrywa (6/8, 75%)
  • Walton & Hersham — przegrywa 2. połowę (6/8, 75%)

Serie - Tonbridge Angels

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tonbridge Angels — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tonbridge Angels — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 22 meczach z rzędu

Serie - Walton & Hersham

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Walton & Hersham — przegrywa w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Walton & Hersham — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Walton & Hersham — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Walton & Hersham — przegrywa 2. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Walton & Hersham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels51Herb Walton & HershamWalton & Hersham

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tonbridge Angels jest o 100% lepsza niż Walton & Hersham pod względem odsetku wygranych meczów.

Tonbridge AngelsDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
2.80
2.40
2.60
Strzelone
1.40
1.60
1.50
Stracone
1.40
0.80
1.10
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Walton & HershamDomWyjazdOgółem
Win %
0%
50%
25%
Śr. goli/mecz
3.00
3.00
3.00
Strzelone
0.25
1.25
0.75
Stracone
2.75
1.75
2.25
BTTS %
25%
25%
25%
Czyste konto %
0%
50%
25%
Nie strzelił %
75%
25%
50%

Ostatnie 10 meczów

Tonbridge Angels jest o +12% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Tonbridge Angels u siebie
1.25 gola/mecz
Walton & Hersham na wyjeździe

Progi bramkowe

Tonbridge AngelsWalton & Hersham
Over 0.5
100% (10/10)
100% (4/4)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (4/4)
Over 2.5
60% (6/10)
25% (1/4)
Over 3.5
20% (2/10)
25% (1/4)
Nie strzelił
20% (2/10)
25% (1/4)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
50% (4/8)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
75% (6/8)
2. połowa — 1-2 gole
85% (17/20)
75% (6/8)
2. połowa — 1-3 gole
95% (19/20)
88% (7/8)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTonbridge AngelsWalton & Hersham
Under 0.5
0% (0/28)
0% (0/20)
0% (0/8)
Under 1.5
25% (7/28)
35% (7/20)
0% (0/8)
Under 2.5
57% (16/28)
55% (11/20)
63% (5/8)
Under 3.5
75% (21/28)
75% (15/20)
75% (6/8)
Under 4.5
82% (23/28)
85% (17/20)
75% (6/8)
Under 5.5
93% (26/28)
95% (19/20)
88% (7/8)
National League - South — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Maidstone Utd6411132.17
5Tonbridge Angels6312101.67
6Truro City5311102.00
8Farnborough5311102.00
9Farnham Town630391.50
10Horsham522181.60
11Dover622281.33
12Salisbury521271.40
13Billericay Town521271.40
14Chesham United621371.17
15Chelmsford City514071.40
17AFC Totton521271.40
18Maidenhead613261.00
19Torquay613261.00
20Braintree511340.80
23Slough Town500500.00
24Walton & Hersham600600.00