Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Chesham United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Chesham United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Chesham United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Chesham United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Chesham United — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Chesham United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Chesham United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Chesham United — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Chesham United — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Billericay Town
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Billericay Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Billericay Town — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Billericay Town — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Billericay Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
- Billericay Town — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Chesham United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Chesham United — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chesham United — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chesham United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chesham United — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chesham United — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chesham United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
Serie - Billericay Town
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Billericay Town — jest niepokonany w 1. połowie w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Billericay Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Chesham United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.80 | 3.45 |
Strzelone | 1.90 | 1.80 | 1.85 |
Stracone | 1.20 | 2.00 | 1.60 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Billericay Town | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.20 | 2.55 |
Strzelone | 1.80 | 1.00 | 1.40 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Dvs Dover2-2
- 29.08.2026Wvs AFC Totton4-0
- 22.08.2026Wvs Walton & Hersham2-0
- 19.08.2026Lvs Farnborough0-1
- 15.08.2026Lvs Braintree2-3
- 08.08.2026Lvs Weston-super-Mare0-3
- 25.04.2026Dvs Dover2-2
- 18.04.2026Lvs Chelmsford City0-2
- 11.04.2026Lvs Bath City2-4
- 06.04.2026Wvs Slough Town4-1
- 31.08.2026Lvs Salisbury0-1
- 29.08.2026Dvs Tonbridge Angels2-2
- 22.08.2026Wvs Farnham Town4-2
- 15.08.2026Lvs AFC Totton0-1
- 08.08.2026Wvs Dover2-0
- 11.10.2025Lvs Spennymoor Town0-1
- 30.09.2025Wvs Hednesford Town2-0
- 27.09.2025Dvs Hednesford Town0-0
- 13.09.2025Wvs Berkhamsted3-0
- 30.08.2025Wvs Barton Rovers4-1
Progi bramkowe
| Chesham United | Billericay Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Chesham United | Billericay Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Chesham United | Billericay Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Chesham United | Billericay Town | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |

