Football Stats
Herb Tonbridge Angels
Tonbridge AngelsŚr. pkt/mecz 1.75
Anglia / National League - South8 września 2026 20:45
Herb Maidstone Utd
Maidstone UtdŚr. pkt/mecz 2.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Tonbridge Angels

Streaki - Tonbridge Angels

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tonbridge Angels — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Tonbridge Angels — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Tonbridge Angels — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Tonbridge Angels — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Tonbridge Angels — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Tonbridge Angels — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Tonbridge Angels — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Tonbridge Angels — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Maidstone Utd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Maidstone Utd — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Maidstone Utd — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Maidstone Utd — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Maidstone Utd — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Maidstone Utd — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maidstone Utd — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maidstone Utd — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maidstone Utd — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maidstone Utd — wygrywa (14/20, 70%)
  • Maidstone Utd — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Maidstone Utd — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Tonbridge Angels

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tonbridge Angels — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tonbridge Angels — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 23 meczach z rzędu

Serie - Maidstone Utd

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Maidstone Utd — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maidstone Utd — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Maidstone Utd — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Maidstone Utd — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Maidstone Utd — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maidstone Utd — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Maidstone Utd — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maidstone Utd — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maidstone Utd — jest niepokonany w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Maidstone Utd — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.01Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels11Herb Maidstone UtdMaidstone Utd
01.11Herb Maidstone UtdMaidstone Utd12Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels
21.04Herb Maidstone UtdMaidstone Utd11Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels
26.12Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels13Herb Maidstone UtdMaidstone Utd
01.01Herb Maidstone UtdMaidstone Utd20Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels
26.12Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels11Herb Maidstone UtdMaidstone Utd
02.01Herb Maidstone UtdMaidstone Utd20Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels
26.12Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels01Herb Maidstone UtdMaidstone Utd
01.01Herb Maidstone UtdMaidstone Utd22Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Maidstone Utd jest o 27% lepsza niż Tonbridge Angels pod względem odsetku wygranych meczów.

Tonbridge AngelsDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.30
2.40
2.85
Strzelone
1.90
1.60
1.75
Stracone
1.40
0.80
1.10
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Maidstone UtdDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
3.90
3.20
3.55
Strzelone
2.70
2.00
2.35
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
0%
10%
5%

Ostatnie 10 meczów

Maidstone Utd jest o +5% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Tonbridge Angels u siebie
2.00 gola/mecz
Maidstone Utd na wyjeździe

Progi bramkowe

Tonbridge AngelsMaidstone Utd
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
95% (19/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTonbridge AngelsMaidstone Utd
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 2.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 5.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
National League - South — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Maidstone Utd6411132.17
5Tonbridge Angels6312101.67
6Truro City5311102.00
8Farnborough5311102.00
9Farnham Town630391.50
10Horsham522181.60
11Dover622281.33
12Salisbury521271.40
13Billericay Town521271.40
14Chesham United621371.17
15Chelmsford City514071.40
17AFC Totton521271.40
18Maidenhead613261.00
19Torquay613261.00
20Braintree511340.80
23Slough Town500500.00
24Walton & Hersham600600.00