Football Stats
Herb Hampton & Richmond
Hampton & RichmondŚr. pkt/mecz 1.10
Anglia / National League - South12 września 2026 16:00
Herb Chelmsford City
Chelmsford CityŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Hampton & Richmond

Streaki - Hampton & Richmond

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hampton & Richmond — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Hampton & Richmond — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Hampton & Richmond — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Hampton & Richmond — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hampton & Richmond — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hampton & Richmond — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Hampton & Richmond — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Hampton & Richmond — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Chelmsford City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chelmsford City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chelmsford City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chelmsford City — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chelmsford City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chelmsford City — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chelmsford City — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chelmsford City — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — powyżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Chelmsford City — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Hampton & Richmond

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hampton & Richmond — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hampton & Richmond — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Hampton & Richmond — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Chelmsford City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chelmsford City — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelmsford City — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelmsford City — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.02Herb Hampton & RichmondHampton & Richmond13Herb Chelmsford CityChelmsford City
08.11Herb Chelmsford CityChelmsford City10Herb Hampton & RichmondHampton & Richmond
14.12Herb Hampton & RichmondHampton & Richmond32Herb Chelmsford CityChelmsford City
17.08Herb Chelmsford CityChelmsford City11Herb Hampton & RichmondHampton & Richmond
27.01Herb Hampton & RichmondHampton & Richmond01Herb Chelmsford CityChelmsford City
12.08Herb Chelmsford CityChelmsford City11Herb Hampton & RichmondHampton & Richmond
11.03Herb Hampton & RichmondHampton & Richmond21Herb Chelmsford CityChelmsford City
12.11Herb Chelmsford CityChelmsford City02Herb Hampton & RichmondHampton & Richmond
12.02Herb Chelmsford CityChelmsford City10Herb Hampton & RichmondHampton & Richmond
09.10Herb Hampton & RichmondHampton & Richmond42Herb Chelmsford CityChelmsford City

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Chelmsford City jest o 17% lepsza niż Hampton & Richmond pod względem odsetku wygranych meczów.

Hampton & RichmondDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
3.60
3.10
3.35
Strzelone
1.90
0.70
1.30
Stracone
1.70
2.40
2.05
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
0%
50%
25%
Chelmsford CityDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.60
3.10
2.85
Strzelone
1.80
1.50
1.65
Stracone
0.80
1.60
1.20
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Hampton & Richmond jest o +27% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Hampton & Richmond u siebie
1.50 gola/mecz
Chelmsford City na wyjeździe

Progi bramkowe

Hampton & RichmondChelmsford City
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemHampton & RichmondChelmsford City
Match Cards AVG
2.00 (1/1)
2.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
2
2
Highest in a Match
2
2
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHampton & RichmondChelmsford City
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 2.5
50% (20/40)
35% (7/20)
65% (13/20)
Under 3.5
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
National League - South — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Maidstone Utd6411132.17
5Tonbridge Angels6312101.67
6Truro City5311102.00
8Farnborough5311102.00
9Farnham Town630391.50
10Horsham522181.60
11Dover622281.33
12Salisbury521271.40
13Billericay Town521271.40
14Chesham United621371.17
15Chelmsford City514071.40
17AFC Totton521271.40
18Maidenhead613261.00
19Torquay613261.00
20Braintree511340.80
23Slough Town500500.00
24Walton & Hersham600600.00