Football Stats
Herb Torquay
TorquayŚr. pkt/mecz 1.60
Anglia / National League - South12 września 2026 16:00
Herb Dorking Wanderers
Dorking WanderersŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Torquay

3W — Torquay2D2W — Dorking Wanderers

Streaki - Torquay

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Torquay — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Torquay — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Torquay — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Torquay — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Torquay — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Torquay — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Torquay — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)

Streaki - Dorking Wanderers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dorking Wanderers — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dorking Wanderers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dorking Wanderers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dorking Wanderers — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dorking Wanderers — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dorking Wanderers — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Torquay

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Torquay — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Torquay — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Torquay — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Serie - Dorking Wanderers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dorking Wanderers — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Dorking Wanderers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.05Herb TorquayTorquay42Herb Dorking WanderersDorking Wanderers
24.03Herb TorquayTorquay22Herb Dorking WanderersDorking Wanderers
25.10Herb Dorking WanderersDorking Wanderers31Herb TorquayTorquay
15.03Herb Dorking WanderersDorking Wanderers01Herb TorquayTorquay
24.08Herb TorquayTorquay10Herb Dorking WanderersDorking Wanderers
21.02Herb Dorking WanderersDorking Wanderers32Herb TorquayTorquay
09.11Herb TorquayTorquay33Herb Dorking WanderersDorking Wanderers

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Torquay jest o 29% lepsza niż Dorking Wanderers pod względem odsetku wygranych meczów.

TorquayDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.00
3.10
3.05
Strzelone
1.90
1.50
1.70
Stracone
1.10
1.60
1.35
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Dorking WanderersDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.70
3.40
3.05
Strzelone
1.40
1.70
1.55
Stracone
1.30
1.70
1.50
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Torquay jest o +12% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Torquay u siebie
1.70 gola/mecz
Dorking Wanderers na wyjeździe

Progi bramkowe

TorquayDorking Wanderers
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTorquayDorking Wanderers
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
National League - South — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Maidstone Utd6411132.17
5Tonbridge Angels6312101.67
6Truro City5311102.00
8Farnborough5311102.00
9Farnham Town630391.50
10Horsham522181.60
11Dover622281.33
12Salisbury521271.40
13Billericay Town521271.40
14Chesham United621371.17
15Chelmsford City514071.40
17AFC Totton521271.40
18Maidenhead613261.00
19Torquay613261.00
20Braintree511340.80
23Slough Town500500.00
24Walton & Hersham600600.00