Football Stats
Herb US Mondorf-les-bains
US Mondorf-les-bainsŚr. pkt/mecz 2.25
Luksemburg / National Division16 sierpnia 2026 16:00
Herb F91 Dudelange
F91 DudelangeŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy US Mondorf-les-bains

Streaki - US Mondorf-les-bains

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • US Mondorf-les-bains — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • US Mondorf-les-bains — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • US Mondorf-les-bains — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • US Mondorf-les-bains — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • US Mondorf-les-bains — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • US Mondorf-les-bains — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - F91 Dudelange

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • F91 Dudelange — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • F91 Dudelange — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • F91 Dudelange — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie - US Mondorf-les-bains

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 US Mondorf-les-bains — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 US Mondorf-les-bains — jest niepokonany w 2. połowie w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 US Mondorf-les-bains — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - F91 Dudelange

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 F91 Dudelange — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 F91 Dudelange — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 F91 Dudelange — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 F91 Dudelange — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 F91 Dudelange — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 F91 Dudelange — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 F91 Dudelange — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 F91 Dudelange — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 F91 Dudelange — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb US Mondorf-les-bainsUS Mondorf-les-bains10Herb F91 DudelangeF91 Dudelange
19.04Herb F91 DudelangeF91 Dudelange11Herb US Mondorf-les-bainsUS Mondorf-les-bains
26.10Herb US Mondorf-les-bainsUS Mondorf-les-bains31Herb F91 DudelangeF91 Dudelange
13.04Herb F91 DudelangeF91 Dudelange30Herb US Mondorf-les-bainsUS Mondorf-les-bains
20.10Herb US Mondorf-les-bainsUS Mondorf-les-bains22Herb F91 DudelangeF91 Dudelange
10.03Herb F91 DudelangeF91 Dudelange21Herb US Mondorf-les-bainsUS Mondorf-les-bains
17.09Herb US Mondorf-les-bainsUS Mondorf-les-bains40Herb F91 DudelangeF91 Dudelange
08.04Herb F91 DudelangeF91 Dudelange40Herb US Mondorf-les-bainsUS Mondorf-les-bains
23.10Herb US Mondorf-les-bainsUS Mondorf-les-bains07Herb F91 DudelangeF91 Dudelange
12.03Herb F91 DudelangeF91 Dudelange21Herb US Mondorf-les-bainsUS Mondorf-les-bains

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. US Mondorf-les-bains jest o 27% lepsza niż F91 Dudelange pod względem odsetku wygranych meczów.

US Mondorf-les-bainsDomWyjazdOgółem
Win %
70%
70%
70%
Śr. goli/mecz
2.80
2.40
2.60
Strzelone
1.80
1.70
1.75
Stracone
1.00
0.70
0.85
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
F91 DudelangeDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
3.20
2.60
2.90
Strzelone
2.00
1.30
1.65
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

US Mondorf-les-bains jest o +38% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
US Mondorf-les-bains u siebie
1.30 gola/mecz
F91 Dudelange na wyjeździe

Progi bramkowe

US Mondorf-les-bainsF91 Dudelange
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
90% (18/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
95% (19/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUS Mondorf-les-bainsF91 Dudelange
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Under 2.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
National Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1UNA Strassen4400123.00
6Atert Bissen430192.25
7US Hostert420261.50
9US Rumelange420261.50
10UN Kaerjeng 97420261.50
11Wiltz411241.00
12Victoria Rosport410330.75
13F91 Dudelange410330.75
15AS Jeunesse Esch400400.00
16Swift Hesperange400400.00