Football Stats
Herb Wiltz
WiltzŚr. pkt/mecz 0.90
Luksemburg / National Division30 sierpnia 2026 16:00
Herb F91 Dudelange
F91 DudelangeŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Wiltz

0W — Wiltz2D8W — F91 Dudelange

Streaki - Wiltz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wiltz — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Wiltz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Wiltz — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Wiltz — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - F91 Dudelange

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • F91 Dudelange — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • F91 Dudelange — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • F91 Dudelange — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Wiltz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wiltz — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wiltz — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wiltz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wiltz — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wiltz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - F91 Dudelange

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 F91 Dudelange — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 F91 Dudelange — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 F91 Dudelange — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb WiltzWiltz12Herb F91 DudelangeF91 Dudelange
02.03Herb F91 DudelangeF91 Dudelange31Herb WiltzWiltz
31.08Herb WiltzWiltz04Herb F91 DudelangeF91 Dudelange
26.05Herb WiltzWiltz23Herb F91 DudelangeF91 Dudelange
06.08Herb F91 DudelangeF91 Dudelange31Herb WiltzWiltz
14.05Herb F91 DudelangeF91 Dudelange11Herb WiltzWiltz
11.12Herb WiltzWiltz03Herb F91 DudelangeF91 Dudelange
22.05Herb WiltzWiltz03Herb F91 DudelangeF91 Dudelange
18.08Herb F91 DudelangeF91 Dudelange30Herb WiltzWiltz
22.05Herb WiltzWiltz00Herb F91 DudelangeF91 Dudelange

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. F91 Dudelange jest o 150% lepsza niż Wiltz pod względem odsetku wygranych meczów.

WiltzDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
3.20
3.80
3.50
Strzelone
1.40
1.40
1.40
Stracone
1.80
2.40
2.10
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
F91 DudelangeDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.30
2.40
2.85
Strzelone
2.00
1.10
1.55
Stracone
1.30
1.30
1.30
BTTS %
70%
20%
45%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
50%
30%

Ostatnie 10 meczów

Wiltz jest o +27% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Wiltz u siebie
1.10 gola/mecz
F91 Dudelange na wyjeździe

Progi bramkowe

WiltzF91 Dudelange
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
89% (17/19)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
95% (18/19)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
63% (12/19)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
74% (14/19)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWiltzF91 Dudelange
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 2.5
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Under 3.5
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
National Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1UNA Strassen4400123.00
6Atert Bissen430192.25
7US Hostert420261.50
9US Rumelange420261.50
10UN Kaerjeng 97420261.50
11Wiltz411241.00
12Victoria Rosport410330.75
13F91 Dudelange410330.75
15AS Jeunesse Esch400400.00
16Swift Hesperange400400.00