Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Shamrock Rovers
Streaki - Shamrock Rovers
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Shamrock Rovers — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Shamrock Rovers — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Shamrock Rovers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Shamrock Rovers — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Shamrock Rovers — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Egnatia Rrogozhinë
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Egnatia Rrogozhinë — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Egnatia Rrogozhinë — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Egnatia Rrogozhinë — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Egnatia Rrogozhinë — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Egnatia Rrogozhinë — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Egnatia Rrogozhinë — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - Shamrock Rovers
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Shamrock Rovers — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 11.5 rożnych w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 17 meczach z rzędu
Serie - Egnatia Rrogozhinë
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Egnatia Rrogozhinë — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Egnatia Rrogozhinë — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Egnatia Rrogozhinë — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Egnatia Rrogozhinë — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Egnatia Rrogozhinë — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Egnatia Rrogozhinë — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Shamrock Rovers jest o 38% lepsza niż Egnatia Rrogozhinë pod względem odsetku wygranych meczów.
| Shamrock Rovers | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.10 | 2.45 |
Strzelone | 2.00 | 1.00 | 1.50 |
Stracone | 0.80 | 1.10 | 0.95 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 50% | 25% |
Posiadanie piłki | 66% | 66% | 66% |
Śr. strzały/mecz | 17.00 | 14.00 | 15.50 |
Śr. faule/mecz | — | 10.14 | — |
| Egnatia Rrogozhinë | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.60 | 2.85 |
Strzelone | 2.10 | 1.20 | 1.65 |
Stracone | 1.00 | 1.40 | 1.20 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 31.07.2026Dvs Drogheda United0-0
- 28.07.2026Wvs Ararat-Armenia2-1
- 21.07.2026Lvs Ararat-Armenia0-2
- 17.07.2026Dvs Cork City1-1
- 14.07.2026Wvs Floriana5-1
- 07.07.2026Lvs Floriana0-2
- 03.07.2026Wvs Sligo Rovers2-1
- 30.06.2026Wvs Hibernian1-0
- 26.06.2026Wvs Galway United3-1
- 22.06.2026Dvs Derry City1-1
- 28.07.2026Dvs Celje1-1
- 22.07.2026Dvs Celje3-3
- 15.07.2026Wvs Petrocub6-1
- 08.07.2026Dvs Petrocub1-1
- 31.05.2026Wvs Dinamo Tirana2-0
- 23.05.2026Wvs Vllaznia Shkodër2-1
- 17.05.2026Wvs AF Elbasani4-0
- 10.05.2026Lvs Teuta Durrës2-3
- 06.05.2026Wvs Partizani2-0
- 02.05.2026Lvs Dinamo Tirana0-2
Progi bramkowe
| Shamrock Rovers | Egnatia Rrogozhinë | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
| Shamrock Rovers | Egnatia Rrogozhinë | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
| Shamrock Rovers | Egnatia Rrogozhinë | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Shamrock Rovers | Egnatia Rrogozhinë | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.86 (14/40) | 7.86 (14/20) | — |
Over 6.5 Corners | 79% (11/14) | 79% (11/14) | — |
Over 7.5 Corners | 64% (9/14) | 64% (9/14) | — |
Over 8.5 Corners | 50% (7/14) | 50% (7/14) | — |
Over 9.5 Corners | 7% (1/14) | 7% (1/14) | — |
Over 10.5 Corners | 0% (0/14) | 0% (0/14) | — |
Over 11.5 Corners | 0% (0/14) | 0% (0/14) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/14) | 0% (0/14) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/14) | 0% (0/14) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/14) | 0% (0/14) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Shamrock Rovers | Egnatia Rrogozhinë | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.55 | 4.55 | — |
More Corners Than Opponent | 60% (12/20) | 60% (12/20) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 85% (17/20) | 85% (17/20) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 70% (14/20) | 70% (14/20) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (10/20) | 50% (10/20) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Corners Earned | 91 | 91 | — |
| Ogółem | Shamrock Rovers | Egnatia Rrogozhinë | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.35 | 3.35 | — |
More Corners Than Opponent | 60% (12/20) | 60% (12/20) | — |
Over 2.5 Corners Against | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 3.5 Corners Against | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 4.5 Corners Against | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 5.5 Corners Against | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 6.5 Corners Against | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 7.5 Corners Against | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 8.5 Corners Against | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Corners Against | 67 | 67 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Shamrock Rovers | Egnatia Rrogozhinë | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.30 (20/20) | 4.30 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | 95% (19/20) | — |
Over 2.5 Cards | 85% (17/20) | 85% (17/20) | — |
Over 3.5 Cards | 70% (14/20) | 70% (14/20) | — |
Over 4.5 Cards | 50% (10/20) | 50% (10/20) | — |
Over 5.5 Cards | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 6.5 Cards | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Total Cards | 86 | 86 | — |
Highest in a Match | 7 | 7 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Shamrock Rovers | Egnatia Rrogozhinë | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

