Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Albirex Niigata
Streaki - Albirex Niigata
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Albirex Niigata — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- Albirex Niigata — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Albirex Niigata — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Albirex Niigata — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Albirex Niigata — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Albirex Niigata — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Albirex Niigata — poniżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Albirex Niigata — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Albirex Niigata — poniżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
- Albirex Niigata — poniżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Albirex Niigata — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Albirex Niigata — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Albirex Niigata — przegrywa (14/20, 70%)
- Albirex Niigata — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Albirex Niigata — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Consadole Sapporo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Consadole Sapporo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Consadole Sapporo — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
- Consadole Sapporo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Consadole Sapporo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Consadole Sapporo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Consadole Sapporo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Consadole Sapporo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Consadole Sapporo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Consadole Sapporo — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Consadole Sapporo — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Consadole Sapporo — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Consadole Sapporo — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Consadole Sapporo — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Consadole Sapporo — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Consadole Sapporo — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Consadole Sapporo — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Albirex Niigata
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Albirex Niigata — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Albirex Niigata — nie wygrywa 1. połowę w 28 meczach z rzędu
- 🔥 Albirex Niigata — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Albirex Niigata — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Albirex Niigata — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Albirex Niigata — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Albirex Niigata — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Albirex Niigata — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Albirex Niigata — poniżej 3.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Albirex Niigata — poniżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Albirex Niigata — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Serie - Consadole Sapporo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Consadole Sapporo — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — poniżej 11.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Consadole Sapporo — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 24 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Consadole Sapporo jest o 800% lepsza niż Albirex Niigata pod względem odsetku wygranych meczów.
| Albirex Niigata | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 0% | 5% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 3.00 | 2.65 |
Strzelone | 0.70 | 0.80 | 0.75 |
Stracone | 1.60 | 2.20 | 1.90 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Posiadanie piłki | 55% | 55% | 55% |
Śr. strzały/mecz | 12.60 | 12.67 | 12.63 |
Śr. faule/mecz | 11.20 | 9.22 | 10.26 |
| Consadole Sapporo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.50 | 3.05 |
Strzelone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
Stracone | 1.40 | 1.90 | 1.65 |
BTTS % | 30% | 90% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 0% | 15% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Lvs Omiya Ardija0-1
- 06.12.2025Dvs FC Tokyo1-1
- 30.11.2025Lvs Kashiwa Reysol1-3
- 08.11.2025Lvs Shonan Bellmare2-5
- 26.10.2025Dvs Vissel Kobe2-2
- 18.10.2025Lvs Tokyo Verdy0-1
- 04.10.2025Dvs Fagiano Okayama1-1
- 27.09.2025Lvs Gamba Osaka2-4
- 23.09.2025Dvs Nagoya Grampus0-0
- 20.09.2025Lvs Yokohama FC0-1
- 08.08.2026Wvs Tokushima Vortis2-0
- 29.11.2025Wvs Ehime FC3-0
- 23.11.2025Dvs Imabari1-1
- 08.11.2025Wvs Oita Trinita3-1
- 02.11.2025Lvs JEF United Chiba2-5
- 26.10.2025Lvs Mito Hollyhock0-1
- 19.10.2025Wvs Kataller Toyama2-0
- 04.10.2025Lvs Montedio Yamagata1-2
- 27.09.2025Lvs Vegalta Sendai0-3
- 20.09.2025Wvs Tokushima Vortis2-1
Progi bramkowe
| Albirex Niigata | Consadole Sapporo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
| Albirex Niigata | Consadole Sapporo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
| Albirex Niigata | Consadole Sapporo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Albirex Niigata | Consadole Sapporo | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.79 (19/40) | 9.79 (19/20) | — |
Over 6.5 Corners | 84% (16/19) | 84% (16/19) | — |
Over 7.5 Corners | 63% (12/19) | 63% (12/19) | — |
Over 8.5 Corners | 58% (11/19) | 58% (11/19) | — |
Over 9.5 Corners | 53% (10/19) | 53% (10/19) | — |
Over 10.5 Corners | 37% (7/19) | 37% (7/19) | — |
Over 11.5 Corners | 26% (5/19) | 26% (5/19) | — |
Over 12.5 Corners | 21% (4/19) | 21% (4/19) | — |
Over 13.5 Corners | 16% (3/19) | 16% (3/19) | — |
Over 14.5 Corners | 16% (3/19) | 16% (3/19) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Albirex Niigata | Consadole Sapporo | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.47 | 5.05 | 3.90 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 35% (7/20) | 5% (1/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 179 | 101 | 78 |
| Ogółem | Albirex Niigata | Consadole Sapporo | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.63 | 4.50 | 4.75 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (30/40) | 60% (12/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 185 | 90 | 95 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Consadole Sapporo notuje o 9% wyższy wynik niż Albirex Niigata pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Albirex Niigata | Consadole Sapporo | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.45 (40/40) | 2.35 (20/20) | 2.55 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Over 2.5 Cards | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 3.5 Cards | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Over 4.5 Cards | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 98 | 47 | 51 |
Highest in a Match | 5 | 5 | 5 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Albirex Niigata | Consadole Sapporo | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |

