Football Stats
Herb FC Thun
FC ThunŚr. pkt/mecz 1.55
World / UEFA Europa League6 sierpnia 2026 20:00
Herb Vikingur Reykjavik
Vikingur ReykjavikŚr. pkt/mecz 2.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy FC Thun

Streaki - FC Thun

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Thun — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Thun — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FC Thun — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Thun — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • FC Thun — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • FC Thun — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • FC Thun — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Thun — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Thun — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Thun — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Thun — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Thun — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Thun — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC Thun — powyżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Thun — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Vikingur Reykjavik

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vikingur Reykjavik — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Vikingur Reykjavik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Vikingur Reykjavik — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Vikingur Reykjavik — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vikingur Reykjavik — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vikingur Reykjavik — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vikingur Reykjavik — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vikingur Reykjavik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vikingur Reykjavik — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Vikingur Reykjavik — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Vikingur Reykjavik — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Vikingur Reykjavik — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Vikingur Reykjavik — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Vikingur Reykjavik — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
  • Vikingur Reykjavik — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Vikingur Reykjavik — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Vikingur Reykjavik — wygrywa 2. połowę (16/20, 80%)
  • Vikingur Reykjavik — wygrywa (15/20, 75%)

Serie - FC Thun

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Thun — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Thun — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Vikingur Reykjavik

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vikingur Reykjavik — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Vikingur Reykjavik — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vikingur Reykjavik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 21 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.08Herb Vikingur ReykjavikVikingur Reykjavik32Herb FC ThunFC Thun
06.08Herb FC ThunFC Thun30Herb Vikingur ReykjavikVikingur Reykjavik

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vikingur Reykjavik jest o 67% lepsza niż FC Thun pod względem odsetku wygranych meczów.

FC ThunDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
4.40
3.00
3.70
Strzelone
2.20
1.60
1.90
Stracone
2.20
1.40
1.80
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
45%
45%
45%
Śr. strzały/mecz
14.90
15.30
15.10
Śr. faule/mecz
15.60
14.90
15.25
Vikingur ReykjavikDomWyjazdOgółem
Win %
90%
60%
75%
Śr. goli/mecz
3.90
3.90
3.90
Strzelone
3.20
2.70
2.95
Stracone
0.70
1.20
0.95
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Vikingur Reykjavik jest o +23% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
FC Thun u siebie
2.70 gola/mecz
Vikingur Reykjavik na wyjeździe

Progi bramkowe

FC ThunVikingur Reykjavik
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Thun notuje o 27% wyższy wynik niż Vikingur Reykjavik pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFC ThunVikingur Reykjavik
Match Corners AVG
11.33 (21/40)
11.45 (20/20)
9.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
95% (20/21)
95% (19/20)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
90% (19/21)
90% (18/20)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
86% (18/21)
85% (17/20)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
76% (16/21)
80% (16/20)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
62% (13/21)
65% (13/20)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
52% (11/21)
55% (11/20)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
29% (6/21)
30% (6/20)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
19% (4/21)
20% (4/20)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
10% (2/21)
10% (2/20)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC ThunVikingur Reykjavik
Corners Earned Match
5.90
6.00
4.00
More Corners Than Opponent
62% (13/21)
65% (13/20)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
90% (19/21)
90% (18/20)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
81% (17/21)
80% (16/20)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
71% (15/21)
75% (15/20)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
57% (12/21)
60% (12/20)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
43% (9/21)
45% (9/20)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
29% (6/21)
30% (6/20)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
24% (5/21)
25% (5/20)
0% (0/1)
Corners Earned
124
120
4

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Vikingur Reykjavik notuje o 50% wyższy wynik niż FC Thun pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFC ThunVikingur Reykjavik
Match Cards AVG
5.48 (21/21)
5.35 (20/20)
8.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (21/21)
100% (20/20)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
95% (20/21)
95% (19/20)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
90% (19/21)
90% (18/20)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
86% (18/21)
85% (17/20)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
76% (16/21)
75% (15/20)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
48% (10/21)
45% (9/20)
100% (1/1)
Over 6.5 Cards
38% (8/21)
35% (7/20)
100% (1/1)
Over 7.5 Cards
14% (3/21)
10% (2/20)
100% (1/1)
Total Cards
115
107
8
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
1
8

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC ThunVikingur Reykjavik
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 2.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 3.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 4.5
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Under 5.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000