Football Stats
Herb PAOK
PAOKŚr. pkt/mecz 1.90
World / UEFA Europa League6 sierpnia 2026 19:45
Herb Anderlecht
AnderlechtŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy PAOK

0W — PAOK0D2W — Anderlecht

Streaki - PAOK

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • PAOK — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • PAOK — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • PAOK — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • PAOK — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • PAOK — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • PAOK — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • PAOK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • PAOK — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • PAOK — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • PAOK — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • PAOK — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • PAOK — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • PAOK — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • PAOK — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • PAOK — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • PAOK — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • PAOK — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Anderlecht

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Anderlecht — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Anderlecht — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Anderlecht — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Anderlecht — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Anderlecht — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Anderlecht — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Anderlecht — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Anderlecht — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Anderlecht — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Anderlecht — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Anderlecht — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Anderlecht — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Anderlecht — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Anderlecht — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Anderlecht — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - PAOK

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 PAOK — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 PAOK — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 PAOK — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PAOK — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 PAOK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PAOK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 PAOK — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PAOK — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PAOK — powyżej 1.5 spalonych w 38 meczach z rzędu
  • 🔥 PAOK — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PAOK — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PAOK — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PAOK — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 PAOK — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Anderlecht

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Anderlecht — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 3.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.08Herb AnderlechtAnderlecht32Herb PAOKPAOK
06.08Herb PAOKPAOK01Herb AnderlechtAnderlecht

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. PAOK jest o 67% lepsza niż Anderlecht pod względem odsetku wygranych meczów.

PAOKDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.30
2.60
2.45
Strzelone
2.00
1.40
1.70
Stracone
0.30
1.20
0.75
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
57%
55%
56%
Śr. strzały/mecz
12.22
9.88
11.12
Śr. faule/mecz
12.67
11.75
12.24
AnderlechtDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.50
3.40
3.45
Strzelone
2.00
1.30
1.65
Stracone
1.50
2.10
1.80
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
60%
44%
52%
Śr. strzały/mecz
16.60
12.78
14.79
Śr. faule/mecz
13.40
15.00
14.16

Ostatnie 10 meczów

PAOK jest o +54% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
PAOK u siebie
1.30 gola/mecz
Anderlecht na wyjeździe

Progi bramkowe

PAOKAnderlecht
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Anderlecht notuje o 11% wyższy wynik niż PAOK pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemPAOKAnderlecht
Match Corners AVG
9.78 (36/40)
9.24 (17/20)
10.26 (19/20)
Over 6.5 Corners
78% (28/36)
76% (13/17)
79% (15/19)
Over 7.5 Corners
69% (25/36)
65% (11/17)
74% (14/19)
Over 8.5 Corners
64% (23/36)
59% (10/17)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
53% (19/36)
41% (7/17)
63% (12/19)
Over 10.5 Corners
42% (15/36)
35% (6/17)
47% (9/19)
Over 11.5 Corners
36% (13/36)
29% (5/17)
42% (8/19)
Over 12.5 Corners
19% (7/36)
18% (3/17)
21% (4/19)
Over 13.5 Corners
11% (4/36)
6% (1/17)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
11% (4/36)
6% (1/17)
16% (3/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPAOKAnderlecht
Corners Earned Match
5.28
5.40
5.15
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
211
108
103

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Anderlecht notuje o 29% wyższy wynik niż PAOK pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPAOKAnderlecht
Match Cards AVG
4.58 (40/40)
4.00 (20/20)
5.15 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Total Cards
183
80
103
Highest in a Match
11
8
11
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPAOKAnderlecht
Under 0.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Under 3.5
57% (23/40)
75% (15/20)
40% (8/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000