Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Beşiktaş
Streaki - Beşiktaş
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Beşiktaş — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Beşiktaş — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Beşiktaş — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Beşiktaş — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Beşiktaş — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Beşiktaş — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Beşiktaş — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Beşiktaş — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Beşiktaş — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Beşiktaş — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Beşiktaş — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Beşiktaş — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Beşiktaş — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Beşiktaş — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Hradec Králové
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hradec Králové — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hradec Králové — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hradec Králové — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hradec Králové — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hradec Králové — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hradec Králové — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Hradec Králové — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- Hradec Králové — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Hradec Králové — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Hradec Králové — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Hradec Králové — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
- Hradec Králové — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Hradec Králové — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Hradec Králové — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Hradec Králové — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Hradec Králové — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Hradec Králové — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Hradec Králové — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
Serie - Beşiktaş
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Beşiktaş — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Beşiktaş — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Hradec Králové
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hradec Králové — jest niepokonany w 1. połowie w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Hradec Králové — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hradec Králové — poniżej 5.5 kartek w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Hradec Králové — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Hradec Králové — poniżej 6.5 kartek łącznie w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Hradec Králové — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 23 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hradec Králové jest o 33% lepsza niż Beşiktaş pod względem odsetku wygranych meczów.
| Beşiktaş | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.20 | 2.40 |
Strzelone | 1.70 | 1.10 | 1.40 |
Stracone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 60% | — | — |
Śr. strzały/mecz | 18.57 | — | — |
Śr. faule/mecz | 13.00 | — | — |
| Hradec Králové | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 40% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 1.90 | 2.20 |
Strzelone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
Stracone | 0.90 | 1.00 | 0.95 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 48% | 42% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 10.38 | 8.44 | 9.35 |
Śr. faule/mecz | 9.56 | 12.11 | 10.83 |
Ostatnie 10 meczów
- 06.08.2026Wvs Hradec Králové1-0
- 30.07.2026Wvs FC Midtjylland2-0
- 23.07.2026Wvs FC Midtjylland1-0
- 14.07.2026Lvs Spartak Trnava2-3
- 14.07.2026Dvs Malženice1-1
- 10.07.2026Lvs Widzew Łódź0-2
- 05.07.2026Dvs MTE 19040-0
- 02.07.2026Wvs Gyirmot SE2-1
- 15.05.2026Dvs Rizespor2-2
- 09.05.2026Lvs Trabzonspor1-2
- 09.08.2026Wvs Baník Ostrava2-1
- 06.08.2026Lvs Beşiktaş0-1
- 02.08.2026Dvs Bohemians 19050-0
- 30.07.2026Wvs Tromso3-1
- 26.07.2026Wvs Pardubice2-1
- 23.07.2026Wvs Tromso1-0
- 24.05.2026Lvs Sparta Praha1-2
- 17.05.2026Wvs Slavia Praha3-1
- 13.05.2026Wvs Slovan Liberec1-0
- 10.05.2026Dvs FK Jablonec1-1
Progi bramkowe
| Beşiktaş | Hradec Králové | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| Beşiktaş | Hradec Králové | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| Beşiktaş | Hradec Králové | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Beşiktaş notuje o 13% wyższy wynik niż Hradec Králové pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Beşiktaş | Hradec Králové | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.50 (30/40) | 11.25 (12/20) | 10.00 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 87% (26/30) | 92% (11/12) | 83% (15/18) |
Over 7.5 Corners | 83% (25/30) | 83% (10/12) | 83% (15/18) |
Over 8.5 Corners | 70% (21/30) | 75% (9/12) | 67% (12/18) |
Over 9.5 Corners | 60% (18/30) | 67% (8/12) | 56% (10/18) |
Over 10.5 Corners | 50% (15/30) | 50% (6/12) | 50% (9/18) |
Over 11.5 Corners | 40% (12/30) | 42% (5/12) | 39% (7/18) |
Over 12.5 Corners | 27% (8/30) | 33% (4/12) | 22% (4/18) |
Over 13.5 Corners | 20% (6/30) | 25% (3/12) | 17% (3/18) |
Over 14.5 Corners | 13% (4/30) | 25% (3/12) | 6% (1/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Beşiktaş | Hradec Králové | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.95 | 5.80 | 4.10 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 198 | 116 | 82 |
| Ogółem | Beşiktaş | Hradec Králové | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.22 | 4.70 | 5.75 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Against | 57% (23/40) | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Against | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Corners Against | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 209 | 94 | 115 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Beşiktaş notuje o 30% wyższy wynik niż Hradec Králové pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Beşiktaş | Hradec Králové | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.25 (40/40) | 4.80 (20/20) | 3.70 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Cards | 35% (14/40) | 50% (10/20) | 20% (4/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Cards | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 170 | 96 | 74 |
Highest in a Match | 11 | 11 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Beşiktaş | Hradec Králové | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

