Football Stats
Herb Pafos
PafosŚr. pkt/mecz 1.40
World / UEFA Europa League13 sierpnia 2026 19:00
Herb Red Bull Salzburg
Red Bull SalzburgŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Pafos

0W — Pafos1D1W — Red Bull Salzburg

Streaki - Pafos

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pafos — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Pafos — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Pafos — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Pafos — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Pafos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Pafos — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Pafos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Pafos — powyżej 49.5 punktów kartkowych (5/6, 83%)
  • Pafos — powyżej 2.5 kartek (5/6, 83%)
  • Pafos — poniżej 5.5 kartek (5/6, 83%)
  • Pafos — powyżej 3.5 kartek łącznie (5/6, 83%)
  • Pafos — poniżej 5.5 kartek łącznie (5/6, 83%)
  • Pafos — powyżej 8.5 rożnych (4/5, 80%)
  • Pafos — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)
  • Pafos — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Pafos — poniżej 4.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Pafos — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Red Bull Salzburg

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Red Bull Salzburg — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Red Bull Salzburg — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Pafos

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Pafos — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Pafos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pafos — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pafos — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pafos — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pafos — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pafos — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pafos — powyżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pafos — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pafos — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Red Bull Salzburg

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 6.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 6.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.08Herb PafosPafos33Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
06.08Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg10Herb PafosPafos

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Red Bull Salzburg jest o 43% lepsza niż Pafos pod względem odsetku wygranych meczów.

PafosDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.90
3.00
2.95
Strzelone
2.10
1.50
1.80
Stracone
0.80
1.50
1.15
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Red Bull SalzburgDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
3.40
3.20
Strzelone
1.60
2.50
2.05
Stracone
1.40
0.90
1.15
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
58%
Śr. strzały/mecz
13.71
Śr. faule/mecz
10.86

Ostatnie 10 meczów

Red Bull Salzburg jest o +19% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Pafos u siebie
2.50 gola/mecz
Red Bull Salzburg na wyjeździe

Progi bramkowe

PafosRed Bull Salzburg
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
58% (11/19)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
74% (14/19)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
74% (14/19)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
79% (15/19)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Pafos notuje o 9% wyższy wynik niż Red Bull Salzburg pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemPafosRed Bull Salzburg
Match Corners AVG
10.29 (17/40)
11.00 (4/20)
10.08 (13/20)
Over 6.5 Corners
71% (12/17)
75% (3/4)
69% (9/13)
Over 7.5 Corners
65% (11/17)
75% (3/4)
62% (8/13)
Over 8.5 Corners
65% (11/17)
75% (3/4)
62% (8/13)
Over 9.5 Corners
53% (9/17)
75% (3/4)
46% (6/13)
Over 10.5 Corners
47% (8/17)
50% (2/4)
46% (6/13)
Over 11.5 Corners
41% (7/17)
50% (2/4)
38% (5/13)
Over 12.5 Corners
35% (6/17)
50% (2/4)
31% (4/13)
Over 13.5 Corners
18% (3/17)
25% (1/4)
15% (2/13)
Over 14.5 Corners
18% (3/17)
25% (1/4)
15% (2/13)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPafosRed Bull Salzburg
Corners Earned Match
6.40
4.20
6.95
More Corners Than Opponent
68% (17/25)
40% (2/5)
75% (15/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (20/25)
60% (3/5)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
76% (19/25)
60% (3/5)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
64% (16/25)
40% (2/5)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
52% (13/25)
40% (2/5)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
44% (11/25)
40% (2/5)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
36% (9/25)
20% (1/5)
40% (8/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (5/25)
0% (0/5)
25% (5/20)
Corners Earned
160
21
139

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Pafos notuje o 21% wyższy wynik niż Red Bull Salzburg pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPafosRed Bull Salzburg
Match Cards AVG
4.04 (26/26)
4.67 (6/6)
3.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (26/26)
100% (6/6)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (23/26)
100% (6/6)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
69% (18/26)
83% (5/6)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
58% (15/26)
83% (5/6)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
46% (12/26)
67% (4/6)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
27% (7/26)
17% (1/6)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
8% (2/26)
17% (1/6)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
4% (1/26)
0% (0/6)
5% (1/20)
Total Cards
105
28
77
Highest in a Match
9
7
9
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPafosRed Bull Salzburg
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Under 3.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000