Football Stats
Herb Egnatia Rrogozhinë
Egnatia RrogozhinëŚr. pkt/mecz 1.45
World / UEFA Europa League20 sierpnia 2026 19:00
Herb Lillestrom
LillestromŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Egnatia Rrogozhinë

Streaki - Egnatia Rrogozhinë

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Egnatia Rrogozhinë — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Egnatia Rrogozhinë — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Egnatia Rrogozhinë — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Egnatia Rrogozhinë — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Egnatia Rrogozhinë — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Egnatia Rrogozhinë — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Egnatia Rrogozhinë — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Egnatia Rrogozhinë — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Egnatia Rrogozhinë — powyżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Egnatia Rrogozhinë — poniżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Egnatia Rrogozhinë — powyżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Egnatia Rrogozhinë — poniżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)

Streaki - Lillestrom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lillestrom — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Lillestrom — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lillestrom — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lillestrom — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lillestrom — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Lillestrom — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Lillestrom — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Lillestrom — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Lillestrom — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Lillestrom — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Lillestrom — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Lillestrom — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Lillestrom — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Lillestrom — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Lillestrom — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lillestrom — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Egnatia Rrogozhinë

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Egnatia Rrogozhinë — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Egnatia Rrogozhinë — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Egnatia Rrogozhinë — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Egnatia Rrogozhinë — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 15 meczach z rzędu

Serie - Lillestrom

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lillestrom — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — powyżej 8.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.08Herb LillestromLillestrom11Herb Egnatia RrogozhinëEgnatia Rrogozhinë
20.08Herb Egnatia RrogozhinëEgnatia Rrogozhinë00Herb LillestromLillestrom

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Egnatia RrogozhinëDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
3.60
2.80
3.20
Strzelone
2.50
1.20
1.85
Stracone
1.10
1.60
1.35
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
LillestromDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.40
1.70
2.55
Strzelone
1.90
0.60
1.25
Stracone
1.50
1.10
1.30
BTTS %
70%
10%
40%
Czyste konto %
10%
40%
25%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
55%
50%
52%
Śr. strzały/mecz
11.88
12.50
12.19
Śr. faule/mecz
11.50
11.38
11.44

Ostatnie 10 meczów

Egnatia Rrogozhinë jest o +317% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Egnatia Rrogozhinë u siebie
0.60 gola/mecz
Lillestrom na wyjeździe

Progi bramkowe

Egnatia RrogozhinëLillestrom
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemEgnatia RrogozhinëLillestrom
Match Corners AVG
10.56 (16/40)
10.56 (16/20)
Over 6.5 Corners
88% (14/16)
88% (14/16)
Over 7.5 Corners
88% (14/16)
88% (14/16)
Over 8.5 Corners
81% (13/16)
81% (13/16)
Over 9.5 Corners
63% (10/16)
63% (10/16)
Over 10.5 Corners
50% (8/16)
50% (8/16)
Over 11.5 Corners
31% (5/16)
31% (5/16)
Over 12.5 Corners
19% (3/16)
19% (3/16)
Over 13.5 Corners
13% (2/16)
13% (2/16)
Over 14.5 Corners
6% (1/16)
6% (1/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemEgnatia RrogozhinëLillestrom
Corners Earned Match
5.05
5.05
More Corners Than Opponent
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
101
101

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Lillestrom notuje o 47% wyższy wynik niż Egnatia Rrogozhinë pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemEgnatia RrogozhinëLillestrom
Match Cards AVG
4.33 (21/21)
3.00 (1/1)
4.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (21/21)
100% (1/1)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (20/21)
100% (1/1)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
81% (17/21)
100% (1/1)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
52% (11/21)
0% (0/1)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
33% (7/21)
0% (0/1)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
33% (7/21)
0% (0/1)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
19% (4/21)
0% (0/1)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/21)
0% (0/1)
10% (2/20)
Total Cards
91
3
88
Highest in a Match
10
3
10
Lowest in a Match
1
3
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEgnatia RrogozhinëLillestrom
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Under 3.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 4.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Under 5.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000