Football Stats
Herb Red Bull Salzburg
Red Bull SalzburgŚr. pkt/mecz 1.80
World / UEFA Europa League27 sierpnia 2026 19:00
Herb Mjallby AIF
Mjallby AIFŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Red Bull Salzburg

Streaki - Red Bull Salzburg

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Red Bull Salzburg — ma więcej rożnych niż przeciwnik (16/20, 80%)
  • Red Bull Salzburg — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Mjallby AIF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mjallby AIF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mjallby AIF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mjallby AIF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mjallby AIF — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mjallby AIF — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mjallby AIF — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mjallby AIF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/17, 82%)
  • Mjallby AIF — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Mjallby AIF — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Mjallby AIF — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Mjallby AIF — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Mjallby AIF — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Mjallby AIF — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Mjallby AIF — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Mjallby AIF — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Mjallby AIF — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Red Bull Salzburg

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 7.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 6.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 6.5 kartek łącznie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 7 meczach z rzędu

Serie - Mjallby AIF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mjallby AIF — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Mjallby AIF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mjallby AIF — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mjallby AIF — poniżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mjallby AIF — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mjallby AIF — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mjallby AIF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.08Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg30Herb Mjallby AIFMjallby AIF
20.08Herb Mjallby AIFMjallby AIF01Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Red Bull Salzburg jest o 83% lepsza niż Mjallby AIF pod względem odsetku wygranych meczów.

Red Bull SalzburgDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
3.00
3.80
3.40
Strzelone
1.60
2.90
2.25
Stracone
1.40
0.90
1.15
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Mjallby AIFDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
3.00
2.70
Strzelone
1.30
1.40
1.35
Stracone
1.10
1.60
1.35
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
53%
52%
Śr. strzały/mecz
11.88
Śr. faule/mecz
12.89
12.27

Ostatnie 10 meczów

Red Bull Salzburg jest o +14% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Red Bull Salzburg u siebie
1.40 gola/mecz
Mjallby AIF na wyjeździe

Progi bramkowe

Red Bull SalzburgMjallby AIF
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
53% (10/19)
30% (6/20)
1. połowa — 1-3 gole
68% (13/19)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
79% (15/19)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
84% (16/19)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Red Bull Salzburg notuje o 30% wyższy wynik niż Mjallby AIF pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemRed Bull SalzburgMjallby AIF
Match Corners AVG
9.37 (27/40)
10.75 (12/20)
8.27 (15/20)
Over 6.5 Corners
78% (21/27)
83% (10/12)
73% (11/15)
Over 7.5 Corners
59% (16/27)
75% (9/12)
47% (7/15)
Over 8.5 Corners
48% (13/27)
67% (8/12)
33% (5/15)
Over 9.5 Corners
37% (10/27)
50% (6/12)
27% (4/15)
Over 10.5 Corners
37% (10/27)
50% (6/12)
27% (4/15)
Over 11.5 Corners
30% (8/27)
42% (5/12)
20% (3/15)
Over 12.5 Corners
22% (6/27)
33% (4/12)
13% (2/15)
Over 13.5 Corners
11% (3/27)
17% (2/12)
7% (1/15)
Over 14.5 Corners
7% (2/27)
17% (2/12)
0% (0/15)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRed Bull SalzburgMjallby AIF
Corners Earned Match
5.86
7.00
4.53
More Corners Than Opponent
68% (25/37)
80% (16/20)
53% (9/17)
Over 2.5 Corners Earned
81% (30/37)
90% (18/20)
71% (12/17)
Over 3.5 Corners Earned
68% (25/37)
85% (17/20)
47% (8/17)
Over 4.5 Corners Earned
59% (22/37)
75% (15/20)
41% (7/17)
Over 5.5 Corners Earned
41% (15/37)
60% (12/20)
18% (3/17)
Over 6.5 Corners Earned
32% (12/37)
45% (9/20)
18% (3/17)
Over 7.5 Corners Earned
27% (10/37)
35% (7/20)
18% (3/17)
Over 8.5 Corners Earned
16% (6/37)
20% (4/20)
12% (2/17)
Corners Earned
217
140
77

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemRed Bull SalzburgMjallby AIF
Match Cards AVG
3.78 (37/37)
3.85 (20/20)
3.71 (17/17)
Over 0.5 Cards
100% (37/37)
100% (20/20)
100% (17/17)
Over 1.5 Cards
81% (30/37)
85% (17/20)
76% (13/17)
Over 2.5 Cards
65% (24/37)
65% (13/20)
65% (11/17)
Over 3.5 Cards
54% (20/37)
50% (10/20)
59% (10/17)
Over 4.5 Cards
38% (14/37)
40% (8/20)
35% (6/17)
Over 5.5 Cards
24% (9/37)
30% (6/20)
18% (3/17)
Over 6.5 Cards
5% (2/37)
5% (1/20)
6% (1/17)
Over 7.5 Cards
5% (2/37)
5% (1/20)
6% (1/17)
Total Cards
140
77
63
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRed Bull SalzburgMjallby AIF
Under 0.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000