Football Stats
Herb Crystal Palace
Crystal PalaceŚr. pkt/mecz 1.30
World / UEFA Europa League16 września 2026 21:00
Herb Sparta Praha
Sparta PrahaŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Crystal Palace

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Crystal Palace — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Crystal Palace — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Crystal Palace — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Crystal Palace — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Crystal Palace — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Crystal Palace — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Crystal Palace — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Crystal Palace — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Crystal Palace — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Crystal Palace — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Crystal Palace — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Crystal Palace — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Crystal Palace — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Crystal Palace — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sparta Praha

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sparta Praha — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sparta Praha — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Sparta Praha — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sparta Praha — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sparta Praha — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sparta Praha — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sparta Praha — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sparta Praha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Sparta Praha — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Sparta Praha — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Sparta Praha — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Sparta Praha — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - Crystal Palace

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Crystal Palace — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - Sparta Praha

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 7.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — poniżej 5.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — poniżej 5.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sparta Praha jest o 71% lepsza niż Crystal Palace pod względem odsetku wygranych meczów.

Crystal PalaceDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.60
3.00
2.80
Strzelone
1.30
1.20
1.25
Stracone
1.30
1.80
1.55
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
51%
45%
48%
Śr. strzały/mecz
13.00
9.40
11.20
Śr. faule/mecz
11.40
10.10
10.75
Sparta PrahaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
40%
60%
Śr. goli/mecz
3.10
2.50
2.80
Strzelone
2.20
1.20
1.70
Stracone
0.90
1.30
1.10
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
62%
62%
62%
Śr. strzały/mecz
14.50
10.10
12.06
Śr. faule/mecz
11.13
11.60
11.39

Ostatnie 10 meczów

Crystal Palace jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Crystal Palace u siebie
1.20 gola/mecz
Sparta Praha na wyjeździe

Progi bramkowe

Crystal PalaceSparta Praha
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sparta Praha notuje o 25% wyższy wynik niż Crystal Palace pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemCrystal PalaceSparta Praha
Match Corners AVG
10.22 (37/40)
9.15 (20/20)
11.47 (17/20)
Over 6.5 Corners
86% (32/37)
80% (16/20)
94% (16/17)
Over 7.5 Corners
78% (29/37)
70% (14/20)
88% (15/17)
Over 8.5 Corners
59% (22/37)
50% (10/20)
71% (12/17)
Over 9.5 Corners
51% (19/37)
45% (9/20)
59% (10/17)
Over 10.5 Corners
41% (15/37)
30% (6/20)
53% (9/17)
Over 11.5 Corners
32% (12/37)
25% (5/20)
41% (7/17)
Over 12.5 Corners
32% (12/37)
25% (5/20)
41% (7/17)
Over 13.5 Corners
22% (8/37)
10% (2/20)
35% (6/17)
Over 14.5 Corners
19% (7/37)
5% (1/20)
35% (6/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCrystal PalaceSparta Praha
Corners Earned Match
4.88
3.70
6.05
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
35% (7/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
50% (10/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
30% (6/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
20% (4/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Corners Earned
195
74
121

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sparta Praha notuje o 15% wyższy wynik niż Crystal Palace pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCrystal PalaceSparta Praha
Match Cards AVG
3.92 (40/40)
3.65 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
157
73
84
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCrystal PalaceSparta Praha
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000