Football Stats
Herb Lillestrom
LillestromŚr. pkt/mecz 1.25
World / UEFA Europa League16 września 2026 21:00
Herb Torreense
TorreenseŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Lillestrom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lillestrom — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Lillestrom — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Lillestrom — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Lillestrom — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Lillestrom — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Lillestrom — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lillestrom — powyżej 8.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Lillestrom — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)
  • Lillestrom — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Lillestrom — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Lillestrom — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Lillestrom — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Lillestrom — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Lillestrom — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lillestrom — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Lillestrom — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Lillestrom — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Torreense

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Torreense — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Torreense — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Torreense — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Torreense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Torreense — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Torreense — poniżej 3.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Torreense — powyżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Torreense — poniżej 6.5 kartek (5/5, 100%)
  • Torreense — ma więcej rożnych niż przeciwnik (2/2, 100%)
  • Torreense — powyżej 49.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
  • Torreense — powyżej 3.5 kartek (4/5, 80%)
  • Torreense — powyżej 4.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
  • Torreense — poniżej 6.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
  • Torreense — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie - Lillestrom

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lillestrom — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — powyżej 8.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lillestrom — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Serie - Torreense

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Torreense — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Torreense — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Torreense — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Torreense — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Torreense — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Torreense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Torreense — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Torreense — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Torreense jest o 14% lepsza niż Lillestrom pod względem odsetku wygranych meczów.

LillestromDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.50
1.60
2.55
Strzelone
1.80
0.60
1.20
Stracone
1.70
1.00
1.35
BTTS %
80%
10%
45%
Czyste konto %
10%
50%
30%
Nie strzelił %
10%
60%
35%
Posiadanie piłki
55%
49%
52%
Śr. strzały/mecz
12.86
12.50
12.67
Śr. faule/mecz
12.13
12.00
12.06
TorreenseDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.40
2.10
2.25
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
1.10
1.00
1.05
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Lillestrom jest o +64% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Lillestrom u siebie
1.10 gola/mecz
Torreense na wyjeździe

Progi bramkowe

LillestromTorreense
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 2.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 3.5
50% (5/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemLillestromTorreense
Match Corners AVG
11.32 (19/40)
11.29 (17/20)
11.50 (2/20)
Over 6.5 Corners
89% (17/19)
88% (15/17)
100% (2/2)
Over 7.5 Corners
89% (17/19)
88% (15/17)
100% (2/2)
Over 8.5 Corners
84% (16/19)
88% (15/17)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
74% (14/19)
76% (13/17)
50% (1/2)
Over 10.5 Corners
58% (11/19)
59% (10/17)
50% (1/2)
Over 11.5 Corners
42% (8/19)
41% (7/17)
50% (1/2)
Over 12.5 Corners
32% (6/19)
29% (5/17)
50% (1/2)
Over 13.5 Corners
21% (4/19)
18% (3/17)
50% (1/2)
Over 14.5 Corners
16% (3/19)
12% (2/17)
50% (1/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLillestromTorreense
Corners Earned Match
5.68
5.55
7.00
More Corners Than Opponent
59% (13/22)
55% (11/20)
100% (2/2)
Over 2.5 Corners Earned
95% (21/22)
95% (19/20)
100% (2/2)
Over 3.5 Corners Earned
77% (17/22)
75% (15/20)
100% (2/2)
Over 4.5 Corners Earned
64% (14/22)
60% (12/20)
100% (2/2)
Over 5.5 Corners Earned
45% (10/22)
45% (9/20)
50% (1/2)
Over 6.5 Corners Earned
36% (8/22)
35% (7/20)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners Earned
27% (6/22)
25% (5/20)
50% (1/2)
Over 8.5 Corners Earned
18% (4/22)
15% (3/20)
50% (1/2)
Corners Earned
125
111
14

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Torreense notuje o 20% wyższy wynik niż Lillestrom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLillestromTorreense
Match Cards AVG
4.52 (25/25)
4.35 (20/20)
5.20 (5/5)
Over 0.5 Cards
100% (25/25)
100% (20/20)
100% (5/5)
Over 1.5 Cards
100% (25/25)
100% (20/20)
100% (5/5)
Over 2.5 Cards
80% (20/25)
80% (16/20)
80% (4/5)
Over 3.5 Cards
60% (15/25)
55% (11/20)
80% (4/5)
Over 4.5 Cards
44% (11/25)
35% (7/20)
80% (4/5)
Over 5.5 Cards
36% (9/25)
30% (6/20)
60% (3/5)
Over 6.5 Cards
16% (4/25)
15% (3/20)
20% (1/5)
Over 7.5 Cards
8% (2/25)
10% (2/20)
0% (0/5)
Total Cards
113
87
26
Highest in a Match
10
10
7
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLillestromTorreense
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Under 2.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 3.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000