Football Stats
Herb OFI
OFIŚr. pkt/mecz 1.50
World / UEFA Europa League16 września 2026 21:00
Herb Anderlecht
AnderlechtŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - OFI

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • OFI — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • OFI — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • OFI — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • OFI — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • OFI — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • OFI — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • OFI — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • OFI — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • OFI — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (20/20, 100%)
  • OFI — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • OFI — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • OFI — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • OFI — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • OFI — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • OFI — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • OFI — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • OFI — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Anderlecht

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Anderlecht — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Anderlecht — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Anderlecht — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Anderlecht — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Anderlecht — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Anderlecht — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Anderlecht — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Anderlecht — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Anderlecht — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Anderlecht — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Anderlecht — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Anderlecht — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Anderlecht — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Anderlecht — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Anderlecht — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Anderlecht — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - OFI

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 OFI — powyżej 1.5 gola w meczu w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — poniżej 11.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 OFI — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 23 meczach z rzędu

Serie - Anderlecht

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Anderlecht — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — poniżej 6.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — poniżej 6.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

OFIDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
2.70
3.20
2.95
Strzelone
1.70
1.40
1.55
Stracone
1.00
1.80
1.40
BTTS %
20%
80%
50%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
30%
0%
15%
Posiadanie piłki
49%
49%
49%
Śr. strzały/mecz
10.67
10.00
10.35
Śr. faule/mecz
13.00
14.89
13.89
AnderlechtDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
4.00
2.90
3.45
Strzelone
2.30
1.10
1.70
Stracone
1.70
1.80
1.75
BTTS %
90%
50%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
61%
47%
54%
Śr. strzały/mecz
18.13
12.57
15.53
Śr. faule/mecz
12.67
15.44
14.06

Ostatnie 10 meczów

OFI jest o +55% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
OFI u siebie
1.10 gola/mecz
Anderlecht na wyjeździe

Progi bramkowe

OFIAnderlecht
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
85% (17/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Anderlecht notuje o 22% wyższy wynik niż OFI pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemOFIAnderlecht
Match Corners AVG
8.43 (37/40)
7.63 (19/20)
9.28 (18/20)
Over 6.5 Corners
68% (25/37)
63% (12/19)
72% (13/18)
Over 7.5 Corners
57% (21/37)
53% (10/19)
61% (11/18)
Over 8.5 Corners
51% (19/37)
47% (9/19)
56% (10/18)
Over 9.5 Corners
43% (16/37)
32% (6/19)
56% (10/18)
Over 10.5 Corners
24% (9/37)
16% (3/19)
33% (6/18)
Over 11.5 Corners
14% (5/37)
5% (1/19)
22% (4/18)
Over 12.5 Corners
11% (4/37)
5% (1/19)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
5% (2/37)
0% (0/19)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
5% (2/37)
0% (0/19)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemOFIAnderlecht
Corners Earned Match
4.20
2.85
5.55
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
20% (4/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
0% (0/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
0% (0/20)
50% (10/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
0% (0/20)
40% (8/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Corners Earned
168
57
111

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemOFIAnderlecht
Match Cards AVG
5.13 (40/40)
5.25 (20/20)
5.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Total Cards
205
105
100
Highest in a Match
14
14
10
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemOFIAnderlecht
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 2.5
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Under 3.5
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
UEFA Europa League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bournemouth00000
3Lyon00000
4Marseille00000
5Rennes00000
8AZ Alkmaar00000
9Benfica00000
10Celtic00000
11Lillestrom00000
12Jagiellonia00000
13Lech Poznan00000
14NEC Nijmegen00000
15AC Milan00000
16Juventus00000
17Celta Vigo00000
18Real Sociedad00000
19Beşiktaş00000
21Anderlecht00000
23Plzen00000
25Dinamo Zagreb00000
26Sparta Praha00000
27Sturm Graz00000
28Levski Sofia00000
29Ferencvarosi TC00000
30Sunderland00000
31OFI00000
33Omonia Nicosia00000
34Ararat-Armenia00000
35Celje00000
36Torreense00000