Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Red Bull Salzburg
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Red Bull Salzburg — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Red Bull Salzburg — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Red Bull Salzburg — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Red Bull Salzburg — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Red Bull Salzburg — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Red Bull Salzburg — ma więcej rożnych niż przeciwnik (16/20, 80%)
- Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Red Bull Salzburg — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Ararat-Armenia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ararat-Armenia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Ararat-Armenia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ararat-Armenia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ararat-Armenia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ararat-Armenia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ararat-Armenia — powyżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
- Ararat-Armenia — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Ararat-Armenia — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
- Ararat-Armenia — powyżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
- Ararat-Armenia — poniżej 12.5 rożnych (3/4, 75%)
- Ararat-Armenia — powyżej 5.5 kartek (3/4, 75%)
- Ararat-Armenia — powyżej 5.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
- Ararat-Armenia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
- Ararat-Armenia — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - Red Bull Salzburg
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Red Bull Salzburg — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 6.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Red Bull Salzburg — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 9 meczach z rzędu
Serie - Ararat-Armenia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ararat-Armenia — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ararat-Armenia — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Red Bull Salzburg | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.80 | 3.35 |
Strzelone | 1.80 | 2.90 | 2.35 |
Stracone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| Ararat-Armenia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 40% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 3.50 | 2.90 |
Strzelone | 1.60 | 1.80 | 1.70 |
Stracone | 0.70 | 1.70 | 1.20 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Austria Vienna4-1
- 27.08.2026Wvs Mjallby AIF3-0
- 20.08.2026Wvs Mjallby AIF1-0
- 16.08.2026Wvs WSG Wattens3-0
- 13.08.2026Dvs Pafos3-3
- 09.08.2026Dvs Wolfsberger AC1-1
- 06.08.2026Wvs Pafos1-0
- 01.08.2026Wvs TSV Hartberg1-0
- 25.07.2026Wvs Oberwart7-1
- 18.07.2026Wvs Energie Cottbus5-0
- 31.08.2026Lvs Pyunik Yerevan1-2
- 27.08.2026Wvs Universitatea Craiova1-0
- 23.08.2026Dvs Sardarapat1-1
- 20.08.2026Dvs Universitatea Craiova1-1
- 15.08.2026Lvs Van0-2
- 11.08.2026Lvs Celje0-2
- 07.08.2026Wvs FC Urartu2-1
- 04.08.2026Wvs Celje2-1
- 01.08.2026Wvs Gandzasar4-3
- 28.07.2026Lvs Shamrock Rovers1-2
Progi bramkowe
| Red Bull Salzburg | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 47% (9/19) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 79% (15/19) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 84% (16/19) | 70% (14/20) |
| Red Bull Salzburg | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 47% (9/19) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 79% (15/19) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 84% (16/19) | 70% (14/20) |
| Red Bull Salzburg | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 47% (9/19) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 79% (15/19) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 84% (16/19) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Red Bull Salzburg | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 11.44 (16/40) | 11.33 (12/20) | 11.75 (4/20) |
Over 6.5 Corners | 94% (15/16) | 100% (12/12) | 75% (3/4) |
Over 7.5 Corners | 81% (13/16) | 83% (10/12) | 75% (3/4) |
Over 8.5 Corners | 75% (12/16) | 75% (9/12) | 75% (3/4) |
Over 9.5 Corners | 63% (10/16) | 58% (7/12) | 75% (3/4) |
Over 10.5 Corners | 56% (9/16) | 58% (7/12) | 50% (2/4) |
Over 11.5 Corners | 44% (7/16) | 42% (5/12) | 50% (2/4) |
Over 12.5 Corners | 31% (5/16) | 33% (4/12) | 25% (1/4) |
Over 13.5 Corners | 19% (3/16) | 17% (2/12) | 25% (1/4) |
Over 14.5 Corners | 19% (3/16) | 17% (2/12) | 25% (1/4) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Red Bull Salzburg | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 6.58 | 7.00 | 4.50 |
More Corners Than Opponent | 67% (16/24) | 80% (16/20) | 0% (0/4) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (21/24) | 90% (18/20) | 75% (3/4) |
Over 3.5 Corners Earned | 79% (19/24) | 85% (17/20) | 50% (2/4) |
Over 4.5 Corners Earned | 67% (16/24) | 75% (15/20) | 25% (1/4) |
Over 5.5 Corners Earned | 54% (13/24) | 60% (12/20) | 25% (1/4) |
Over 6.5 Corners Earned | 46% (11/24) | 50% (10/20) | 25% (1/4) |
Over 7.5 Corners Earned | 29% (7/24) | 30% (6/20) | 25% (1/4) |
Over 8.5 Corners Earned | 21% (5/24) | 20% (4/20) | 25% (1/4) |
Corners Earned | 158 | 140 | 18 |
| Ogółem | Red Bull Salzburg | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.58 | 2.85 | 7.25 |
More Corners Than Opponent | 67% (16/24) | 80% (16/20) | 0% (0/4) |
Over 2.5 Corners Against | 50% (12/24) | 45% (9/20) | 75% (3/4) |
Over 3.5 Corners Against | 46% (11/24) | 40% (8/20) | 75% (3/4) |
Over 4.5 Corners Against | 25% (6/24) | 15% (3/20) | 75% (3/4) |
Over 5.5 Corners Against | 21% (5/24) | 10% (2/20) | 75% (3/4) |
Over 6.5 Corners Against | 17% (4/24) | 5% (1/20) | 75% (3/4) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (3/24) | 5% (1/20) | 50% (2/4) |
Over 8.5 Corners Against | 8% (2/24) | 5% (1/20) | 25% (1/4) |
Corners Against | 86 | 57 | 29 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ararat-Armenia notuje o 74% wyższy wynik niż Red Bull Salzburg pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Red Bull Salzburg | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.04 (24/24) | 3.60 (20/20) | 6.25 (4/4) |
Over 0.5 Cards | 100% (24/24) | 100% (20/20) | 100% (4/4) |
Over 1.5 Cards | 88% (21/24) | 85% (17/20) | 100% (4/4) |
Over 2.5 Cards | 67% (16/24) | 60% (12/20) | 100% (4/4) |
Over 3.5 Cards | 50% (12/24) | 40% (8/20) | 100% (4/4) |
Over 4.5 Cards | 42% (10/24) | 35% (7/20) | 75% (3/4) |
Over 5.5 Cards | 33% (8/24) | 25% (5/20) | 75% (3/4) |
Over 6.5 Cards | 13% (3/24) | 5% (1/20) | 50% (2/4) |
Over 7.5 Cards | 8% (2/24) | 5% (1/20) | 25% (1/4) |
Total Cards | 97 | 72 | 25 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 4 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Red Bull Salzburg | Ararat-Armenia | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

