Football Stats
Herb Philadelphia Union
Flaga USAPhiladelphia Union
25. miejsce w tabeli MLS
USA / MLSSezon 2026/27

2026/27 Philadelphia Union — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze10
W3
R4
P3
Gz12
Gs11
RB+1
Śr. pkt1.30
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze12
W3
R2
P7
Gz22
Gs28
RB-6
Śr. pkt0.92
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze22
W6
R6
P10
Gz34
Gs39
RB-5
Śr. pkt1.09
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Philadelphia Union — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Philadelphia Union — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Philadelphia Union — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Philadelphia Union — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Philadelphia Union — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Philadelphia Union — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Philadelphia Union — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Philadelphia Union — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Philadelphia Union — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Philadelphia Union — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Philadelphia Union — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Philadelphia Union — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Philadelphia Union — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Philadelphia Union — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Philadelphia Union — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Philadelphia Union — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Philadelphia Union — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Philadelphia Union — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Philadelphia Union — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Philadelphia Union — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08New York Red Bulls13Herb Philadelphia UnionPhiladelphia Union
23.08Austin11Herb Philadelphia UnionPhiladelphia Union
19.08Herb Philadelphia UnionPhiladelphia Union22Inter Miami
16.08New York City FC23Herb Philadelphia UnionPhiladelphia Union
01.08Herb Philadelphia UnionPhiladelphia Union32Atlanta United FC
25.07Herb Philadelphia UnionPhiladelphia Union10Seattle Sounders
22.07Herb Philadelphia UnionPhiladelphia Union31New York Red Bulls
24.05Inter Miami64Herb Philadelphia UnionPhiladelphia Union
16.05Herb Philadelphia UnionPhiladelphia Union11Columbus Crew
13.05Orlando City SC43Herb Philadelphia UnionPhiladelphia Union

Philadelphia Union — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 40% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
1.10
1.20
2.30
Strzelone
0.40
0.80
1.20
Stracone
0.70
0.40
1.10
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
17.20
Śr. faule/mecz
13.90
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.10
2.40
4.50
Strzelone
0.80
1.30
2.10
Stracone
1.30
1.10
2.40
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
42%
Śr. strzały/mecz
16.33
Śr. faule/mecz
17.22

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 9% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
16.43
17.20
15.73
Strzały celne / mecz
4.95
5.10
4.82
Strzały niecelne / mecz
7.33
7.90
6.82
Skuteczność strzałów
9.6%
7.0%
12.1%
Strzały na gola
10.45
14.33
8.24
Strzały celne na gola
3.15
4.25
2.52
Strzały Over 10.5
95% (20/21)
100% (10/10)
91% (10/11)
Strzały Over 11.5
90% (19/21)
100% (10/10)
82% (9/11)
Strzały Over 12.5
71% (15/21)
80% (8/10)
64% (7/11)
Strzały Over 13.5
67% (14/21)
70% (7/10)
64% (7/11)
Strzały Over 14.5
62% (13/21)
70% (7/10)
55% (6/11)
Strzały celne Over 3.5
67% (14/21)
80% (8/10)
55% (6/11)
Strzały celne Over 4.5
57% (12/21)
60% (6/10)
55% (6/11)
Strzały celne Over 5.5
33% (7/21)
30% (3/10)
36% (4/11)
Strzały celne Over 6.5
19% (4/21)
10% (1/10)
27% (3/11)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.25
2.78
3.64
Match Offsides Over 0.5 %
100% (20/20)
100% (9/9)
100% (11/11)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (16/20)
67% (6/9)
91% (10/11)
Match Offsides Over 2.5 %
55% (11/20)
44% (4/9)
64% (7/11)
Match Offsides Over 3.5 %
45% (9/20)
33% (3/9)
55% (6/11)
Team Offsides AVG
1.55
1.56
1.55
Team Offsides Over 0.5 %
80% (16/20)
89% (8/9)
73% (8/11)
Team Offsides Over 1.5 %
40% (8/20)
44% (4/9)
36% (4/11)
Team Offsides Over 2.5 %
30% (6/20)
22% (2/9)
36% (4/11)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.75
1.75
1.76
xGA (Against)
1.54
1.05
1.99
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
Under 2.5
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Under 3.5
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Under 4.5
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Under 5.5
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 50% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 8% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.47 (19/20)
9.80 (10/10)
9.11 (9/10)
Over 6.5 Corners
74% (14/19)
90% (9/10)
56% (5/9)
Over 7.5 Corners
63% (12/19)
70% (7/10)
56% (5/9)
Over 8.5 Corners
53% (10/19)
50% (5/10)
56% (5/9)
Over 9.5 Corners
47% (9/19)
40% (4/10)
56% (5/9)
Over 10.5 Corners
47% (9/19)
40% (4/10)
56% (5/9)
Over 11.5 Corners
42% (8/19)
40% (4/10)
44% (4/9)
Over 12.5 Corners
21% (4/19)
30% (3/10)
11% (1/9)
Over 13.5 Corners
16% (3/19)
30% (3/10)
0% (0/9)
Over 14.5 Corners
0% (0/19)
0% (0/10)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
6.15
7.40
4.90
More Corners Than Opponent
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5 Corners Earned
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Corners Earned
123
74
49

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 33% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.90 (20/20)
4.20 (10/10)
5.60 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Cards
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
Over 7.5 Cards
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Total Cards
98
42
56
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
1
3

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Philadelphia Union

Wynik meczu

1-2
4 (18%)
3-2
2 (9%)
0-1
2 (9%)
0-0
2 (9%)
1-1
2 (9%)

Wynik do przerwy

0-1
7 (32%)
1-0
4 (18%)
0-2
3 (14%)
0-0
3 (14%)
1-1
3 (14%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Philadelphia Union

Liczba goli w meczu

3
5 (23%)
4
4 (18%)
1
3 (14%)
2
3 (14%)
5
2 (9%)

Liczba goli do przerwy

1
11 (50%)
2
6 (27%)
0
3 (14%)
8
1 (5%)
3
1 (5%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi MLS.

MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68