Football Stats
Herb Minnesota United FC
Flaga USAMinnesota United FC
15. miejsce w tabeli MLS
USA / MLSSezon 2026/27

2026/27 Minnesota United FC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze11
W2
R6
P3
Gz11
Gs11
RB0
Śr. pkt1.09
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze11
W5
R2
P4
Gz19
Gs21
RB-2
Śr. pkt1.55
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze22
W7
R8
P7
Gz30
Gs32
RB-2
Śr. pkt1.32
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Minnesota United FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Minnesota United FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Minnesota United FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Minnesota United FC — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Minnesota United FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Minnesota United FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Minnesota United FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Minnesota United FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Minnesota United FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Minnesota United FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Minnesota United FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Minnesota United FCMinnesota United FC33Orlando City SC
23.08San Jose Earthquakes15Herb Minnesota United FCMinnesota United FC
20.08Herb Minnesota United FCMinnesota United FC12Atlanta United FC
16.08Real Salt Lake11Herb Minnesota United FCMinnesota United FC
02.08Herb Minnesota United FCMinnesota United FC11San Diego
26.07Herb Minnesota United FCMinnesota United FC00Vancouver Whitecaps
23.07Sporting Kansas City21Herb Minnesota United FCMinnesota United FC
23.05Herb Minnesota United FCMinnesota United FC11Real Salt Lake
16.05New England Revolution21Herb Minnesota United FCMinnesota United FC
14.05Herb Minnesota United FCMinnesota United FC01Colorado Rapids

Minnesota United FC — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
0.80
1.30
2.10
Strzelone
0.20
0.80
1.00
Stracone
0.60
0.50
1.10
BTTS %
0%
30%
15%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
80%
50%
65%
Posiadanie piłki
47%
Śr. strzały/mecz
14.90
Śr. faule/mecz
11.50
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.90
1.70
3.60
Strzelone
0.80
0.90
1.70
Stracone
1.10
0.80
1.90
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Posiadanie piłki
46%
Śr. strzały/mecz
12.44
Śr. faule/mecz
12.56

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 22% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
13.71
15.00
12.30
Strzały celne / mecz
4.86
4.55
5.20
Strzały niecelne / mecz
6.05
7.45
4.50
Skuteczność strzałów
8.7%
6.7%
11.4%
Strzały na gola
11.52
15.00
8.79
Strzały celne na gola
4.08
4.55
3.71
Strzały Over 10.5
81% (17/21)
91% (10/11)
70% (7/10)
Strzały Over 11.5
67% (14/21)
73% (8/11)
60% (6/10)
Strzały Over 12.5
52% (11/21)
64% (7/11)
40% (4/10)
Strzały Over 13.5
43% (9/21)
45% (5/11)
40% (4/10)
Strzały Over 14.5
38% (8/21)
45% (5/11)
30% (3/10)
Strzały celne Over 3.5
71% (15/21)
64% (7/11)
80% (8/10)
Strzały celne Over 4.5
43% (9/21)
45% (5/11)
40% (4/10)
Strzały celne Over 5.5
33% (7/21)
27% (3/11)
40% (4/10)
Strzały celne Over 6.5
29% (6/21)
27% (3/11)
30% (3/10)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 66% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.21
3.60
2.78
Match Offsides Over 0.5 %
100% (19/19)
100% (10/10)
100% (9/9)
Match Offsides Over 1.5 %
74% (14/19)
70% (7/10)
78% (7/9)
Match Offsides Over 2.5 %
63% (12/19)
70% (7/10)
56% (5/9)
Match Offsides Over 3.5 %
42% (8/19)
50% (5/10)
33% (3/9)
Team Offsides AVG
1.95
2.40
1.44
Team Offsides Over 0.5 %
74% (14/19)
80% (8/10)
67% (6/9)
Team Offsides Over 1.5 %
42% (8/19)
40% (4/10)
44% (4/9)
Team Offsides Over 2.5 %
32% (6/19)
40% (4/10)
22% (2/9)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 16% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.61
1.72
1.48
xGA (Against)
1.34
0.91
1.80
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Under 2.5
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)
Under 3.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 4.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 5.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 60% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 13% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.11 (19/20)
9.50 (10/10)
10.78 (9/10)
Over 6.5 Corners
100% (19/19)
100% (10/10)
100% (9/9)
Over 7.5 Corners
74% (14/19)
70% (7/10)
78% (7/9)
Over 8.5 Corners
74% (14/19)
70% (7/10)
78% (7/9)
Over 9.5 Corners
47% (9/19)
50% (5/10)
44% (4/9)
Over 10.5 Corners
26% (5/19)
30% (3/10)
22% (2/9)
Over 11.5 Corners
21% (4/19)
20% (2/10)
22% (2/9)
Over 12.5 Corners
16% (3/19)
10% (1/10)
22% (2/9)
Over 13.5 Corners
11% (2/19)
0% (0/10)
22% (2/9)
Over 14.5 Corners
11% (2/19)
0% (0/10)
22% (2/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.85
5.90
5.80
More Corners Than Opponent
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5 Corners Earned
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Corners Earned
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 6.5 Corners Earned
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 7.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Corners Earned
117
59
58

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 16% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.10 (20/20)
4.40 (10/10)
3.80 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Total Cards
82
44
38
Highest in a Match
9
9
5
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Minnesota United FC

Wynik meczu

1-1
3 (14%)
1-2
3 (14%)
0-0
2 (9%)
2-2
2 (9%)
1-0
2 (9%)

Wynik do przerwy

0-1
8 (36%)
0-0
5 (23%)
1-0
3 (14%)
1-1
2 (9%)
1-2
1 (5%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Minnesota United FC

Liczba goli w meczu

3
5 (23%)
2
4 (18%)
1
4 (18%)
4
3 (14%)
6
3 (14%)

Liczba goli do przerwy

1
11 (50%)
0
5 (23%)
2
2 (9%)
3
2 (9%)
4
2 (9%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi MLS.

MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68