Football Stats
Herb Nashville SC
Flaga USANashville SC
1. miejsce w tabeli MLS
USA / MLSSezon 2026/27

2026/27 Nashville SC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze12
W11
R1
P0
Gz36
Gs12
RB+24
Śr. pkt2.83
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze10
W5
R3
P2
Gz11
Gs5
RB+6
Śr. pkt1.80
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze22
W16
R4
P2
Gz47
Gs17
RB+30
Śr. pkt2.36
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nashville SC — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Nashville SC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Nashville SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Nashville SC — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Nashville SC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Nashville SC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Nashville SC — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Nashville SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Nashville SC — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nashville SC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Nashville SC — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Nashville SC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Nashville SC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nashville SC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nashville SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nashville SC — wygrywa (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Nashville SC — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Nashville SC — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nashville SC — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Nashville SC — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Nashville SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Nashville SC — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Nashville SCNashville SC40FC Cincinnati
23.08Herb Nashville SCNashville SC32Columbus Crew
19.08New York Red Bulls01Herb Nashville SCNashville SC
16.08Herb Nashville SCNashville SC41Inter Miami
01.08DC United22Herb Nashville SCNashville SC
25.07Orlando City SC10Herb Nashville SCNashville SC
23.07Herb Nashville SCNashville SC10CF Montreal
18.07Herb Nashville SCNashville SC10Atlanta United FC
24.05Herb Nashville SCNashville SC21New York City FC
18.05Herb Nashville SCNashville SC32Los Angeles FC

Nashville SC — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 86% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
80%
65%
Śr. goli/mecz
1.60
2.30
3.90
Strzelone
1.00
1.90
2.90
Stracone
0.60
0.40
1.00
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
50%
70%
60%
Nie strzelił %
30%
0%
15%
Posiadanie piłki
56%
Śr. strzały/mecz
13.67
Śr. faule/mecz
11.78
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
0.60
1.00
1.60
Strzelone
0.50
0.60
1.10
Stracone
0.10
0.40
0.50
BTTS %
0%
10%
5%
Czyste konto %
90%
70%
80%
Nie strzelił %
70%
50%
60%
Posiadanie piłki
51%
Śr. strzały/mecz
9.30
Śr. faule/mecz
11.40

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 49% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.67
13.82
9.30
Strzały celne / mecz
4.71
5.91
3.40
Strzały niecelne / mecz
4.10
4.00
4.20
Skuteczność strzałów
18.0%
21.7%
11.8%
Strzały na gola
5.57
4.61
8.45
Strzały celne na gola
2.25
1.97
3.09
Strzały Over 10.5
52% (11/21)
73% (8/11)
30% (3/10)
Strzały Over 11.5
43% (9/21)
73% (8/11)
10% (1/10)
Strzały Over 12.5
38% (8/21)
64% (7/11)
10% (1/10)
Strzały Over 13.5
33% (7/21)
55% (6/11)
10% (1/10)
Strzały Over 14.5
29% (6/21)
45% (5/11)
10% (1/10)
Strzały celne Over 3.5
67% (14/21)
82% (9/11)
50% (5/10)
Strzały celne Over 4.5
48% (10/21)
73% (8/11)
20% (2/10)
Strzały celne Over 5.5
48% (10/21)
73% (8/11)
20% (2/10)
Strzały celne Over 6.5
33% (7/21)
55% (6/11)
10% (1/10)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.78
2.50
3.13
Match Offsides Over 0.5 %
100% (18/18)
100% (10/10)
100% (8/8)
Match Offsides Over 1.5 %
72% (13/18)
60% (6/10)
88% (7/8)
Match Offsides Over 2.5 %
44% (8/18)
40% (4/10)
50% (4/8)
Match Offsides Over 3.5 %
44% (8/18)
40% (4/10)
50% (4/8)
Team Offsides AVG
1.89
1.90
1.88
Team Offsides Over 0.5 %
89% (16/18)
100% (10/10)
75% (6/8)
Team Offsides Over 1.5 %
56% (10/18)
50% (5/10)
63% (5/8)
Team Offsides Over 2.5 %
28% (5/18)
30% (3/10)
25% (2/8)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 76% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.40
1.74
0.99
xGA (Against)
1.27
1.32
1.20
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 1.5
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)
Under 2.5
45% (9/20)
20% (2/10)
70% (7/10)
Under 3.5
60% (12/20)
30% (3/10)
90% (9/10)
Under 4.5
75% (15/20)
50% (5/10)
100% (10/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 200% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
50% (5/10)
90% (9/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 11% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.58 (19/20)
10.11 (9/10)
9.10 (10/10)
Over 6.5 Corners
74% (14/19)
78% (7/9)
70% (7/10)
Over 7.5 Corners
63% (12/19)
78% (7/9)
50% (5/10)
Over 8.5 Corners
58% (11/19)
67% (6/9)
50% (5/10)
Over 9.5 Corners
47% (9/19)
56% (5/9)
40% (4/10)
Over 10.5 Corners
37% (7/19)
33% (3/9)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
32% (6/19)
33% (3/9)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
26% (5/19)
33% (3/9)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
21% (4/19)
33% (3/9)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
11% (2/19)
11% (1/9)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.05
5.60
4.50
More Corners Than Opponent
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5 Corners Earned
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Corners Earned
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Corners Earned
101
56
45

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.60 (20/20)
3.50 (10/10)
3.70 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Cards
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Cards
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
72
35
37
Highest in a Match
7
6
7
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Nashville SC

Wynik meczu

1-0
4 (18%)
4-1
2 (9%)
0-0
2 (9%)
0-1
2 (9%)
2-1
2 (9%)

Wynik do przerwy

0-0
8 (36%)
2-1
3 (14%)
2-0
3 (14%)
1-0
3 (14%)
1-1
2 (9%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Nashville SC

Liczba goli w meczu

1
6 (27%)
5
5 (23%)
4
4 (18%)
3
3 (14%)
0
2 (9%)

Liczba goli do przerwy

0
8 (36%)
2
6 (27%)
3
4 (18%)
1
4 (18%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi MLS.

MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68