Football Stats
Herb New England Revolution
Flaga USANew England Revolution
6. miejsce w tabeli MLS
USA / MLSSezon 2026/27

2026/27 New England Revolution — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze12
W8
R2
P2
Gz22
Gs11
RB+11
Śr. pkt2.17
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze10
W3
R2
P5
Gz14
Gs16
RB-2
Śr. pkt1.10
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze22
W11
R4
P7
Gz36
Gs27
RB+9
Śr. pkt1.68
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • New England Revolution — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • New England Revolution — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • New England Revolution — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • New England Revolution — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • New England Revolution — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • New England Revolution — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • New England Revolution — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • New England Revolution — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • New England Revolution — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • New England Revolution — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • New England Revolution — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • New England Revolution — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • New England Revolution — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 New England Revolution — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 New England Revolution — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 New England Revolution — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 New England Revolution — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 New England Revolution — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 New England Revolution — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Columbus Crew13Herb New England RevolutionNew England Revolution
23.08Herb New England RevolutionNew England Revolution11New York City FC
19.08DC United03Herb New England RevolutionNew England Revolution
15.08Toronto FC21Herb New England RevolutionNew England Revolution
08.08Herb New England RevolutionNew England Revolution02Houston Dynamo
01.08CF Montreal22Herb New England RevolutionNew England Revolution
25.07Herb New England RevolutionNew England Revolution41Atlanta United FC
22.07Herb New England RevolutionNew England Revolution00Toronto FC
23.05Charlotte10Herb New England RevolutionNew England Revolution
16.05Herb New England RevolutionNew England Revolution21Minnesota United FC

New England Revolution — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
1.20
1.10
2.30
Strzelone
0.50
0.80
1.30
Stracone
0.70
0.30
1.00
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
40%
70%
55%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Posiadanie piłki
53%
Śr. strzały/mecz
10.50
Śr. faule/mecz
8.80
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.70
1.30
3.00
Strzelone
0.70
0.70
1.40
Stracone
1.00
0.60
1.60
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Posiadanie piłki
51%
Śr. strzały/mecz
13.70
Śr. faule/mecz
9.80

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 27% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
12.09
10.75
13.70
Strzały celne / mecz
4.64
4.33
5.00
Strzały niecelne / mecz
4.64
3.50
6.00
Skuteczność strzałów
13.5%
17.1%
10.2%
Strzały na gola
7.39
5.86
9.79
Strzały celne na gola
2.83
2.36
3.57
Strzały Over 10.5
55% (12/22)
50% (6/12)
60% (6/10)
Strzały Over 11.5
36% (8/22)
17% (2/12)
60% (6/10)
Strzały Over 12.5
36% (8/22)
17% (2/12)
60% (6/10)
Strzały Over 13.5
32% (7/22)
17% (2/12)
50% (5/10)
Strzały Over 14.5
27% (6/22)
8% (1/12)
50% (5/10)
Strzały celne Over 3.5
59% (13/22)
58% (7/12)
60% (6/10)
Strzały celne Over 4.5
45% (10/22)
42% (5/12)
50% (5/10)
Strzały celne Over 5.5
36% (8/22)
33% (4/12)
40% (4/10)
Strzały celne Over 6.5
27% (6/22)
17% (2/12)
40% (4/10)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 16% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.00
2.70
3.30
Match Offsides Over 0.5 %
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Match Offsides Over 2.5 %
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Match Offsides Over 3.5 %
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Team Offsides AVG
2.05
1.90
2.20
Team Offsides Over 0.5 %
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Team Offsides Over 1.5 %
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Team Offsides Over 2.5 %
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 24% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.47
1.33
1.65
xGA (Against)
1.31
1.14
1.52
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Under 3.5
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 40% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 32% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.20 (20/20)
11.60 (10/10)
8.80 (10/10)
Over 6.5 Corners
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 7.5 Corners
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 8.5 Corners
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 9.5 Corners
55% (11/20)
80% (8/10)
30% (3/10)
Over 10.5 Corners
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 11.5 Corners
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 12.5 Corners
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.90
5.70
4.10
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Corners Earned
98
57
41

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.60 (20/20)
3.70 (10/10)
3.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Cards
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
72
37
35
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny New England Revolution

Wynik meczu

2-1
4 (18%)
0-1
2 (9%)
3-0
2 (9%)
1-0
2 (9%)
1-1
2 (9%)

Wynik do przerwy

0-1
5 (23%)
0-0
4 (18%)
2-0
3 (14%)
1-0
2 (9%)
0-2
2 (9%)

Najczęstsza liczba goli drużyny New England Revolution

Liczba goli w meczu

3
8 (36%)
1
4 (18%)
4
3 (14%)
2
3 (14%)
5
2 (9%)

Liczba goli do przerwy

1
7 (32%)
2
7 (32%)
0
4 (18%)
3
3 (14%)
4
1 (5%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi MLS.

MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68