Football Stats
Herb Toronto FC
Flaga USAToronto FC
22. miejsce w tabeli MLS
USA / MLSSezon 2026/27

2026/27 Toronto FC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze12
W3
R7
P2
Gz23
Gs23
RB0
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze10
W2
R3
P5
Gz9
Gs15
RB-6
Śr. pkt0.90
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze22
W5
R10
P7
Gz32
Gs38
RB-6
Śr. pkt1.14
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Toronto FC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (10/10, 100%)
  • Toronto FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Toronto FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Toronto FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Toronto FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Toronto FC — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Toronto FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Toronto FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Toronto FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Toronto FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Toronto FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Toronto FC — obie drużyny strzelają (BTTS) (16/20, 80%)
  • Toronto FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Toronto FC — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Toronto FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Toronto FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Toronto FC — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Toronto FC — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Toronto FC — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Toronto FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Toronto FCToronto FC11New York City FC
22.08Inter Miami12Herb Toronto FCToronto FC
19.08Herb Toronto FCToronto FC33Charlotte
15.08Herb Toronto FCToronto FC21New England Revolution
31.07New York City FC11Herb Toronto FCToronto FC
25.07DC United21Herb Toronto FCToronto FC
22.07New England Revolution00Herb Toronto FCToronto FC
16.07CF Montreal00Herb Toronto FCToronto FC
24.05Chicago Fire21Herb Toronto FCToronto FC
16.05Charlotte31Herb Toronto FCToronto FC

Toronto FC — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 200% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
50%
30%
Śr. goli/mecz
1.10
3.00
4.10
Strzelone
0.40
1.60
2.00
Stracone
0.70
1.40
2.10
BTTS %
20%
70%
45%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
70%
20%
45%
Posiadanie piłki
47%
Śr. strzały/mecz
12.30
Śr. faule/mecz
12.70
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
20%
10%
Śr. goli/mecz
1.40
1.00
2.40
Strzelone
0.40
0.50
0.90
Stracone
1.00
0.50
1.50
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
60%
60%
60%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
11.00
Śr. faule/mecz
11.33

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 11% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.71
12.25
11.00
Strzały celne / mecz
4.33
4.83
3.67
Strzały niecelne / mecz
4.62
4.67
4.56
Skuteczność strzałów
12.2%
15.6%
7.1%
Strzały na gola
8.20
6.39
14.14
Strzały celne na gola
3.03
2.52
4.71
Strzały Over 10.5
76% (16/21)
75% (9/12)
78% (7/9)
Strzały Over 11.5
62% (13/21)
67% (8/12)
56% (5/9)
Strzały Over 12.5
43% (9/21)
42% (5/12)
44% (4/9)
Strzały Over 13.5
19% (4/21)
33% (4/12)
0% (0/9)
Strzały Over 14.5
14% (3/21)
25% (3/12)
0% (0/9)
Strzały celne Over 3.5
67% (14/21)
67% (8/12)
67% (6/9)
Strzały celne Over 4.5
52% (11/21)
58% (7/12)
44% (4/9)
Strzały celne Over 5.5
29% (6/21)
42% (5/12)
11% (1/9)
Strzały celne Over 6.5
14% (3/21)
17% (2/12)
11% (1/9)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 11% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.30
3.25
3.38
Match Offsides Over 0.5 %
100% (20/20)
100% (12/12)
100% (8/8)
Match Offsides Over 1.5 %
90% (18/20)
92% (11/12)
88% (7/8)
Match Offsides Over 2.5 %
70% (14/20)
75% (9/12)
63% (5/8)
Match Offsides Over 3.5 %
40% (8/20)
33% (4/12)
50% (4/8)
Team Offsides AVG
1.65
1.58
1.75
Team Offsides Over 0.5 %
85% (17/20)
83% (10/12)
88% (7/8)
Team Offsides Over 1.5 %
45% (9/20)
50% (6/12)
38% (3/8)
Team Offsides Over 2.5 %
15% (3/20)
17% (2/12)
13% (1/8)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 19% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.09
1.18
0.99
xGA (Against)
1.38
1.11
1.75
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 1.5
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Under 2.5
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Under 3.5
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
Under 4.5
70% (14/20)
50% (5/10)
90% (9/10)
Under 5.5
80% (16/20)
60% (6/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 67% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
80% (16/20)
100% (10/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
35% (7/20)
60% (6/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.53 (19/20)
10.60 (10/10)
10.44 (9/10)
Over 6.5 Corners
84% (16/19)
90% (9/10)
78% (7/9)
Over 7.5 Corners
79% (15/19)
90% (9/10)
67% (6/9)
Over 8.5 Corners
74% (14/19)
80% (8/10)
67% (6/9)
Over 9.5 Corners
63% (12/19)
60% (6/10)
67% (6/9)
Over 10.5 Corners
53% (10/19)
60% (6/10)
44% (4/9)
Over 11.5 Corners
32% (6/19)
20% (2/10)
44% (4/9)
Over 12.5 Corners
26% (5/19)
20% (2/10)
33% (3/9)
Over 13.5 Corners
21% (4/19)
20% (2/10)
22% (2/9)
Over 14.5 Corners
21% (4/19)
20% (2/10)
22% (2/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.10
5.50
4.70
More Corners Than Opponent
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Corners Earned
102
55
47

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 49% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.35 (20/20)
5.20 (10/10)
3.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Cards
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Cards
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Total Cards
87
52
35
Highest in a Match
11
11
8
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Toronto FC

Wynik meczu

1-1
5 (23%)
2-1
3 (14%)
3-3
3 (14%)
1-2
3 (14%)
0-0
2 (9%)

Wynik do przerwy

0-0
7 (32%)
0-1
6 (27%)
1-2
3 (14%)
1-1
3 (14%)
0-3
1 (5%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Toronto FC

Liczba goli w meczu

3
7 (32%)
2
5 (23%)
6
4 (18%)
5
2 (9%)
0
2 (9%)

Liczba goli do przerwy

0
7 (32%)
1
7 (32%)
3
4 (18%)
2
4 (18%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi MLS.

MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68