Football Stats
Herb New York City FC
Flaga USANew York City FC
16. miejsce w tabeli MLS
USA / MLSSezon 2026/27

2026/27 New York City FC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze11
W4
R3
P4
Gz25
Gs18
RB+7
Śr. pkt1.36
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze11
W3
R4
P4
Gz11
Gs13
RB-2
Śr. pkt1.18
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze22
W7
R7
P8
Gz36
Gs31
RB+5
Śr. pkt1.27
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • New York City FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • New York City FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • New York City FC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • New York City FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • New York City FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • New York City FC — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • New York City FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • New York City FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • New York City FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • New York City FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • New York City FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 New York City FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 New York City FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 14 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Toronto FC11Herb New York City FCNew York City FC
23.08New England Revolution11Herb New York City FCNew York City FC
19.08FC Cincinnati21Herb New York City FCNew York City FC
16.08Herb New York City FCNew York City FC23Philadelphia Union
31.07Herb New York City FCNew York City FC11Toronto FC
25.07Herb New York City FCNew York City FC31Chicago Fire
22.07Columbus Crew12Herb New York City FCNew York City FC
24.05Nashville SC21Herb New York City FCNew York City FC
16.05New York Red Bulls11Herb New York City FCNew York City FC
13.05Charlotte01Herb New York City FCNew York City FC

New York City FC — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 40% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
1.90
1.90
3.80
Strzelone
1.30
0.70
2.00
Stracone
0.60
1.20
1.80
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
53%
Śr. strzały/mecz
13.80
Śr. faule/mecz
10.00
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
1.30
0.90
2.20
Strzelone
0.70
0.30
1.00
Stracone
0.60
0.60
1.20
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
30%
70%
50%
Posiadanie piłki
53%
Śr. strzały/mecz
9.50
Śr. faule/mecz
12.30

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 44% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.64
13.73
9.55
Strzały celne / mecz
4.86
5.73
4.00
Strzały niecelne / mecz
3.86
4.64
3.09
Skuteczność strzałów
14.1%
16.6%
10.5%
Strzały na gola
7.11
6.04
9.55
Strzały celne na gola
2.97
2.52
4.00
Strzały Over 10.5
55% (12/22)
73% (8/11)
36% (4/11)
Strzały Over 11.5
50% (11/22)
64% (7/11)
36% (4/11)
Strzały Over 12.5
45% (10/22)
64% (7/11)
27% (3/11)
Strzały Over 13.5
32% (7/22)
45% (5/11)
18% (2/11)
Strzały Over 14.5
27% (6/22)
45% (5/11)
9% (1/11)
Strzały celne Over 3.5
73% (16/22)
91% (10/11)
55% (6/11)
Strzały celne Over 4.5
59% (13/22)
73% (8/11)
45% (5/11)
Strzały celne Over 5.5
32% (7/22)
45% (5/11)
18% (2/11)
Strzały celne Over 6.5
27% (6/22)
36% (4/11)
18% (2/11)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 82% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.33
5.27
3.30
Match Offsides Over 0.5 %
100% (21/21)
100% (11/11)
100% (10/10)
Match Offsides Over 1.5 %
95% (20/21)
100% (11/11)
90% (9/10)
Match Offsides Over 2.5 %
90% (19/21)
100% (11/11)
80% (8/10)
Match Offsides Over 3.5 %
71% (15/21)
100% (11/11)
40% (4/10)
Team Offsides AVG
2.86
3.64
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
90% (19/21)
100% (11/11)
80% (8/10)
Team Offsides Over 1.5 %
76% (16/21)
91% (10/11)
60% (6/10)
Team Offsides Over 2.5 %
62% (13/21)
73% (8/11)
50% (5/10)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 27% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.38
1.55
1.22
xGA (Against)
1.42
1.37
1.48
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 2.5
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Under 3.5
75% (15/20)
50% (5/10)
100% (10/10)
Under 4.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 14% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 10% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.50 (20/20)
8.10 (10/10)
8.90 (10/10)
Over 6.5 Corners
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 9.5 Corners
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 10.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 11.5 Corners
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.50
4.20
2.80
More Corners Than Opponent
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 2.5 Corners Earned
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
70
42
28

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 24% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.05 (20/20)
4.50 (10/10)
5.60 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Cards
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Total Cards
101
45
56
Highest in a Match
10
7
10
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny New York City FC

Wynik meczu

1-1
6 (27%)
1-2
3 (14%)
2-3
2 (9%)
2-1
2 (9%)
3-1
2 (9%)

Wynik do przerwy

0-1
5 (23%)
1-1
5 (23%)
1-0
4 (18%)
2-0
2 (9%)
2-1
2 (9%)

Najczęstsza liczba goli drużyny New York City FC

Liczba goli w meczu

2
8 (36%)
3
6 (27%)
5
3 (14%)
4
2 (9%)
1
2 (9%)

Liczba goli do przerwy

1
9 (41%)
2
7 (32%)
3
3 (14%)
0
2 (9%)
4
1 (5%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi MLS.

MLS — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nashville SC221642522.36
2Vancouver Whitecaps211344432.05
3Inter Miami221264421.91
4Houston Dynamo221237391.77
5Chicago Fire211146371.76
7Los Angeles FC231067361.57
8Charlotte221057351.59
10FC Dallas22976341.55
11St. Louis City22976341.55
12Colorado Rapids2210111311.41
13FC Cincinnati22877311.41
14San Diego22868301.36
15Minnesota United FC22787291.32
16New York City FC22778281.27
17Real Salt Lake21849281.33
18Portland Timbers228410281.27
19Seattle Sounders21759261.24
20Los Angeles Galaxy23689261.13
21New York Red Bulls227510261.18
22Toronto FC225107251.14
23DC United225107251.14
24Orlando City SC227411251.14
25Philadelphia Union226610241.09
26Austin226610241.09
27Atlanta United FC226313210.95
28CF Montreal225611210.95
29Columbus Crew225512200.91
30Sporting Kansas City224315150.68