Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy New England Revolution
Streaki - New England Revolution
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- New England Revolution — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- New England Revolution — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- New England Revolution — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- New England Revolution — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- New England Revolution — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- New England Revolution — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- New England Revolution — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- New England Revolution — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- New England Revolution — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- New England Revolution — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- New England Revolution — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- New England Revolution — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- New England Revolution — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- New England Revolution — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- New England Revolution — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- New England Revolution — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- New England Revolution — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- New England Revolution — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- New England Revolution — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- New England Revolution — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- New England Revolution — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Houston Dynamo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Houston Dynamo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Houston Dynamo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Houston Dynamo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Houston Dynamo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Houston Dynamo — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
- Houston Dynamo — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Houston Dynamo — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Houston Dynamo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Houston Dynamo — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Houston Dynamo — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Houston Dynamo — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Houston Dynamo — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Houston Dynamo — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Houston Dynamo — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - New England Revolution
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 New England Revolution — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 New England Revolution — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 New England Revolution — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 New England Revolution — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 New England Revolution — poniżej 4.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 New England Revolution — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 New England Revolution — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 New England Revolution — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 New England Revolution — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Houston Dynamo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Houston Dynamo — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Houston Dynamo — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Houston Dynamo — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Houston Dynamo — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Houston Dynamo — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Houston Dynamo — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Houston Dynamo — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Houston Dynamo — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Houston Dynamo — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Houston Dynamo — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Houston Dynamo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| New England Revolution | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 10% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.10 | 3.00 |
Strzelone | 2.10 | 1.00 | 1.55 |
Stracone | 0.80 | 2.10 | 1.45 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 52% | 47% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 11.00 | 10.90 | 10.95 |
Śr. faule/mecz | 10.30 | 10.70 | 10.50 |
| Houston Dynamo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.40 | 2.95 |
Strzelone | 1.40 | 1.40 | 1.40 |
Stracone | 1.10 | 2.00 | 1.55 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 43% | 46% | 44% |
Śr. strzały/mecz | 13.50 | 12.70 | 13.10 |
Śr. faule/mecz | 11.00 | 11.60 | 11.30 |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Dvs CF Montreal2-2
- 25.07.2026Wvs Atlanta United FC4-1
- 22.07.2026Dvs Toronto FC0-0
- 23.05.2026Lvs Charlotte0-1
- 16.05.2026Wvs Minnesota United FC2-1
- 13.05.2026Lvs Nashville SC0-3
- 09.05.2026Wvs Philadelphia Union2-1
- 02.05.2026Wvs Charlotte1-0
- 25.04.2026Dvs Inter Miami1-1
- 22.04.2026Wvs Atlanta United FC2-1
- 02.08.2026Wvs Sporting Kansas City2-0
- 26.07.2026Wvs Austin3-0
- 23.07.2026Dvs DC United1-1
- 24.05.2026Dvs Los Angeles Galaxy1-1
- 17.05.2026Wvs Vancouver Whitecaps1-0
- 14.05.2026Lvs Real Salt Lake0-3
- 11.05.2026Wvs Los Angeles FC4-1
- 03.05.2026Wvs Colorado Rapids1-0
- 26.04.2026Lvs Austin0-2
- 23.04.2026Wvs San Diego1-0
Progi bramkowe
| New England Revolution | Houston Dynamo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
| New England Revolution | Houston Dynamo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
| New England Revolution | Houston Dynamo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | New England Revolution | Houston Dynamo | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.38 (40/40) | 9.65 (20/20) | 9.10 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Over 7.5 Corners | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Over 8.5 Corners | 50% (20/40) | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
Over 9.5 Corners | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 10.5 Corners | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 11.5 Corners | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 12.5 Corners | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 13.5 Corners | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | New England Revolution | Houston Dynamo | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.08 | 4.05 | 4.10 |
More Corners Than Opponent | 28% (11/40) | 15% (3/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 163 | 81 | 82 |
| Ogółem | New England Revolution | Houston Dynamo | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.30 | 5.60 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 28% (11/40) | 15% (3/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Against | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Against | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 212 | 112 | 100 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Houston Dynamo notuje o 20% wyższy wynik niż New England Revolution pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | New England Revolution | Houston Dynamo | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.50 (40/40) | 4.10 (20/20) | 4.90 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Cards | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Cards | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 180 | 82 | 98 |
Highest in a Match | 7 | 7 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.
| Ogółem | New England Revolution | Houston Dynamo | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.44 | 12.09 | 12.81 |
Strzały celne / mecz | 4.56 | 4.64 | 4.48 |
Strzały niecelne / mecz | 4.95 | 4.64 | 5.29 |
Skuteczność strzałów | 12.1% | 13.5% | 10.8% |
Strzały na gola | 8.23 | 7.39 | 9.28 |
Strzały celne na gola | 3.02 | 2.83 | 3.24 |
Strzały Over 10.5 | 60% (26/43) | 55% (12/22) | 67% (14/21) |
Strzały Over 11.5 | 44% (19/43) | 36% (8/22) | 52% (11/21) |
Strzały Over 12.5 | 40% (17/43) | 36% (8/22) | 43% (9/21) |
Strzały Over 13.5 | 33% (14/43) | 32% (7/22) | 33% (7/21) |
Strzały Over 14.5 | 26% (11/43) | 27% (6/22) | 24% (5/21) |
Strzały celne Over 3.5 | 67% (29/43) | 59% (13/22) | 76% (16/21) |
Strzały celne Over 4.5 | 47% (20/43) | 45% (10/22) | 48% (10/21) |
Strzały celne Over 5.5 | 30% (13/43) | 36% (8/22) | 24% (5/21) |
Strzały celne Over 6.5 | 21% (9/43) | 27% (6/22) | 14% (3/21) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. New England Revolution notuje o 37% wyższy wynik niż Houston Dynamo pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | New England Revolution | Houston Dynamo | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.88 | 3.00 | 2.75 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Match Offsides Over 1.5 % | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Match Offsides Over 2.5 % | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Match Offsides Over 3.5 % | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Team Offsides AVG | 1.77 | 2.05 | 1.50 |
Team Offsides Over 0.5 % | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Team Offsides Over 1.5 % | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Team Offsides Over 2.5 % | 23% (9/40) | 35% (7/20) | 10% (2/20) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. New England Revolution jest o 27% lepsza niż Houston Dynamo pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | New England Revolution | Houston Dynamo | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.32 | 1.47 | 1.16 |
xGA (Against) | 1.25 | 1.31 | 1.18 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | New England Revolution | Houston Dynamo | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

